Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

9. kolo - sezóna 2019 / 2020

Zpět

Vedoucí Přibyslav prvně padla

Postarali se o to hokejisté druhého Vatína, kteří lídra zdolali těsně 2:1.

ŘEČICE – PAVLOV 4:3

Branky a nahrávky: Novotný, O. Poul, M. Šacl, J. Šandera (J. Šandera 2. Novotný) – J. Chmelař, Kabelka, Jan (Havelka 2, J. Chmelař, J. Pokorný). Třetiny: 4:0, 0:1, 0:2. Nejlepší hráči: J. Šandera – Jan.

SLAVKOVICE – ZNĚTÍNEK 1:9

Branky a nahrávky: Bukáček – Dvořák 3, J. Vaněk 3, Plhák, J. Weihofer, P. Weinhofer (J. Weihofer 2, Bílek, Křehlík, Plhák, Průša, Toman, J. Vaněk). Třetiny: 0:3, 0:2, 1:4. Nejlepší hráči: Zbyněk "Santy" Starý – Dvořák.

VESELÍČKO – BOHDALEC 3:5

Branky a nahrávky: Bořil, Liška, Pospíchal – L. Jaša 2, P. Jaša, V. Jaša, Jaroslav Vařejka (Kovář, Smažil). Třetiny: 0:1, 1:2, 2:2. Nejlepší hráči: Lacina – L. Jaša.

ŠKRDLOVICE – OSTROV 2:7

Branky a nahrávky: J. Hutlas, I. Podsedník (E. Berger, L. Musil) – I. Dupal 2, M. Kovář 2, J. Burian, Pavel Burian, Petr Burian, (J. Burian, Pavel Burian 2, I. Dupal, J. Němec). Třetiny: 1:3, 1:2, 0:2. Nejlepší hráči: R. Prüger – I. Dupal.

PŘIBYSLAV – VATÍN 1:2

Branky a nahrávky: Forman (L. Svoboda) – Sochor, A. Váša (J. Vaša 2, L. Váša). Třetiny: 0:1, 1:1, 0:0. Nejlepší hráči: Forman – Brostík.

SVĚTNOV – RUDOLEC 6:4

Branky a nahrávky: Pošvic 4, Růžička, Straka (Hrnčíř 3, Straka 2, Tlustoš, Pošvic, Kučka, Kuba) – Boháček, Vojtěch Musil, L. Šerejch, T. Vomela (Chalupa, Klimeš, R.Vomela, Zelený). Třetiny: 2:1, 2:3, 2:0. Nejlepší hráči: Pošvic – Boháček.

Aktuální výsledky

3. Finále - nájezdy

Bohdalec - Vatín
2 : 1

2. Finále

Bohdalec - Vatín
1 : 2

Exhibice

Veteráni ZR – Výběr VL
7 : 8N


o 3. místo

Přibyslav - Ostrov
4 : 3

1. Finále

Vatín - Bohdalec
4 : 6


Skupina o 9. – 13. místo
6. kolo

Pavlov - Slavkovice
2 : 7


2. Semifinále

Ostrov - Vatín
Bohdalec - Přibyslav
2 : 13
3 : 1

Skupina o 9. – 13. místo
5. kolo

Škrdlovice - Řečice
5 : 3


1. Semifinále

Přibyslav - Bohdalec
Vatín - Ostrov
1 : 3
8 : 4

Skupina o 9. – 13. místo
4. kolo

Slavkovice - Veselíčko
Škrdlovice - Pavlov
6 : 11
10 : 8