Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

7. kolo - sezóna 2019 / 2020

Zpět

Nová Ves odvracela blamáž

O jejím vydřeném vítězství nad Pavlovem rozhodl až necelé dvě minuty před koncem Jiří Fuksa.

Ve víkendových bojích 7. kola Vesnické hokejové ligy bylo sehráno o jedno utkání méně, než bylo v plánu. Týmu Ostrova totiž k jeho zápasu proti vedoucí Přibyslavi nedorazil gólman, lídr tabulky tak zví tězil kontumačně 5:0. S výjimkou vydřené výhry Nové Vsi nad Pavlovem měly další zápasy poměrně jednoznačný průběh. Střelecký festival předvedli především hráči Znětínku, kteří skórovali v utkání proti Veselíčku hned jedenáctkrát. Světnov nasázel Slavkovicím osm branek, Bohdalec hokejistům Řečice "jen" sedm.

ŠKRDLOVICE – RUDOLEC 1:5

Branky a nahrávky: L. Musil, (E. Berger) – V. Musil 2, R. Pejchal, T. Vomela 2 (O. Chalupa 2, D. Zelený 2). Třetiny: 0:1, 0:4, 1:0. Nejlepší hráči: P. Jun ml. – P. Šutka.

PŘIBYSLAV – OSTROV N. O. 5:0 KONTUMAČNĚ

Hráčům Ostrova nedorazil gólman. NOVÁ VES – PAVLOV 5:4 Branky a nahrávky: Fuksa 2, P. Nečas, Bureš, Stehlík (Havlík 2) – Chmelař 2, Hron, Karásek (Pokorný, Chmelař, Hron, Havelka). Třetiny 0:1, 1:3, 4:0. Nejlepší hráči: Fuksa – Karásek.

ŘEČICE – BOHDALEC 1:7

Branky a nahrávky: Novotný (P. Kříž) – P. Jaša 2, Broža, Chrást, L. Jaša, V. Jaša, Jaroslav Vařejka (L. Jaša, P. Jaša, Šindler, Jindřich Vařejka). Třetiny: 0:4, 0:2, 1:1. Nejlepší hráči: Dostál – Broža.

VESELÍČKO –ZNĚTÍNEK 3:11

Branky a nahrávky: Hromádka, Klement, Svatoň (Glos, Holcman) – J. Weinhofer 4, Nevěčný 2, P. Dvořák, Hejl, J. Hrdlička, Oulehla, J. Vaněk (Nevěčný 3, Bílek 2, J. Hrdlička, Křehlík, F. Macek, J. Vaněk). Třetiny: 1:0, 0:3, 2:8. Nejlepší hráči: Svatoň – nehlášeno.

SVĚTNOV – SLAVKOVICE 8:3

Branky a nahrávky: Pošvic 5, Kučka, Růžička, Tlustoš (Vondráček 4, Hrnčíř, Kučka, Pošvic, Růžička, Šíma) – Nekvinda 2, Sáblík (T. Zdražil, Sáblík, M. Zdražil). Třetiny: 2:0, 5:1, 1:2. Nejlepší hráči: Pošvic – Zbyněk "Santy" Starý.