Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

10. kolo - sezóna 2019 / 2020

Zpět

Víkend nabídl tři hattricky

Ve šlágru kola, v němž hráči Bohdalce zdolali Světnov, byly k vidění rovnou dva.

Jedno ze šesti utkání víkendového 10. kola Vesnické hokejové ligy se neuskutečnilo. Hráči Řečice měli problémy se složením sestavy na utkání s druhým Vatínem, zápas tak prohráli kontumačně 0:5.

Na čele tabulky nedošlo k žádné změně, hokejisté Nové Vsi totiž Přibyslavi vzdorovali pouze úvodních dvacet minut. Třetí bod v sezoně pak vybojovali hráči Pavlova.

BOHDALEC – SVĚTNOV 4:3

Branky a nahrávky: P. Jaša 3, J. Chrást (L. Jaša, V. Nedoma, Smažil) – Hrnčíř 3 (Pošvic, Straka). Třetiny: 3:1, 1:1, 0:1. Nejlepší hráči: Hořínek – Hrnčíř.

PAVLOV – ŠKRDLOVICE 2:2

Branky a nahrávky: Kabelka, Havelka (Chmelař, J. Hron) – Pavel Jun ml., I. Podsedník (Berger). Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0. Nejlepší hráči: Kabelka – Pavel Jun ml.

OSTROV – VESELÍČKO 3:2

Branky a nahrávky: Kovář, Titauer, Tlustý (Pavel Burian st. 2, Buchta, Fňukal, Havlíček) – Bořil, R. Kaláb (Pleva). Třetiny: 1:1, 2:0, 0:1. Nejlepší hráči: Havlíček – Lacina.

NOVÁ VES – PŘIBYSLAV 0:5

Branky a nahrávky: M. Neubauer 3, Doležal, L. Svoboda (Doležal 2, Forman, J. Musil, P. Neubauer). Třetiny: 0:0, 0:2, 0:3. Nejlepší hráči: Benc – L. Svoboda.

RUDOLEC – SLAVKOVICE 4:2

Branky a nahrávky: Vladimír Musil 2, Pejchal, Zelený (Boháček, Chalupa 2, Šerejch) – Sáblík, Skalník (Bukáček, Zavadil, Zdražil). Třetiny: 0:0, 3:0, 1:2. Nejlepší hráči: Vladimír Musil – Starý.

VATÍN – ŘEČICE 5:0 KONTUMAČNĚ

Hráči Řečice vedení soutěže dopředu oznámili, že se k utkání nedostaví.