Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2019 / 2020

Zpět

ONLINE REPORTÁŽ

Online reportáž ROZHODUJÍCÍCH FINÁLOVÝCH nájezdů mezi Bohdalcem a Vatínem z 7.3.2020 od 20:45 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Bohdalec - Vatín 2 : 1

O X X X O - X O X X X

Rozhodující branku Bohdalce v 5. sérii vstřelil Aleš Chrást, který se stal zároveň i nejúspěšnějším střelcem letošní nadstavbové části!

Vítězem 20.ročníku Vesnické hokejové ligy se tak po velmi napínavém závěru druhého finálového utkání stává HC Bohdalec!!
Titul se tak vrací ke králi VHL, který si domů odveze nejcennější trofej již po jedenácté! Zároveň za 19 let ve VHL (1.ročníku se nezúčastnil) je to pro něj 16. pódiové umístění, 14. v řadě

Na druhém místě končí hokejové mužstvo Vatín, které tímto po loňském zisku titulu předává vítězi zpět pomyslné žezlo!

Online reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání Bohdalec - Vatín z 7.3.2020 od 18:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Bohdalec - Vatín 1 : 2 (0:2, 0:0, 1:0)

Jelikož dnešní utkání vyhrál Vatín a střet z minulého týdne Bohdalec, série finálových utkání je srovnána na 1:1 a o vítězi 20. ročníku VHL tak rozhodnou samostatné nájezdy!

54:00 - Skončila třetí třetina druhého finálového utkání, ve kterém vítězí HC Vatín!

53:38 - J. Večeřa se z trestné lavice vrací na led, Bohdalec hraje v plném počtu

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Poslední letošní utkání bude napínavé až do konce!

51:38 - Dvě minuty před koncem utkání je vyloučen hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za nesportovní chování

50:00 - Bohdalec je po vstřelené kontaktní brance ještě více důrazný, Vatín si nic nenechává líbit. Ať už závěr utkání dopadne jakkoli, obě mužstva dnes předvedla velmi povedený, útočný hokej hodný finálového souboje o zlaté medaile

48:11 - Mužstvo z Vatína si vyžádalo oddechový čas

48:11 - Velmi vypjatá situace na ledě. Bohdalec snižuje náskok, gól vstřelil po trochu zmatečné situaci před brankou hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Rozhodčí ještě chvíli o situaci debatují a uznávají gól. S uznaným gólem se však nesmířil Vatínský borec v brankářské výstroji M. Brostík, odkopl svoji hokejku a vysloužil si tak od rozhodčích 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Za následné rozčilení, najíždění na rozhodčí a nevhodné nadávky dostal druhý desetiminutový osobní trest a tím tak v tomto utkání skončil, odchází předčasně do šaten. V bráně Vatína ho nahradí druhý brankář Josef Poul. Stav utkání - 1 : 2

44:00 - Bohdalec se zdá být stále o něco lepší než soupeř, Vatín ale dobře brání, hlídá si své vedení o dva góly už od první třetiny a intenzivnímu tlaku černožlutých odolává

40:15 - "Ve třetí třetině necháme všechno!" Taková slova musela určitě v kabině domácích padnout. Bohdalec tlačí ze všech sil, chybí jen úspěšná koncovka

Dnešnímu rozhodujícímu utkání přihlíží na stadionu ve Žďáře n. Sáz. zhruba 450 bouřlivě a hlasitě fandících napjatých diváků

36:01 - Začala třetí třetina. O tom zda se rozhodne o vítězi 20. ročníku až na nájezdy nebo Bohdalec překoná dvoubrankový náskok Vatína a tím si zajistí titul rovnou (minulé utkání vyhrál 6:4) se dozvíme během následujích osmnácti minut

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina, utkání bude pokračovat po zhruba patnáctiminutové přestávce kvůli mokré úpravě ledové plochy

35:00 - Probíhá poslední minuta druhé třetiny

33:20 - Situace na ledě je stále stejná. Obě mužstva se snaží vstřelit důležitou branku, oba týmy tlačí na soupeře a brankovou konstrukci ze všech sil. Hru střídavě pozorujeme na obou stranách kluziště, i Vatín teď předvedl několik útočných kombinací. Ale puk se nepodařilo dostat za brankovou čáru ani z jedné sehrané akce či samostatného úniku druhé třetiny

31:30 - Po první velmi vyrovnané třetině je ve druhé o něco málo lepší Bohdalec. Začal více tlačit, můžeme sledovat více útočných akcí i větší počet střel na bránu. Hrají hodně útočný hokej. Oproti tomu Vatín se trochu sevřel, více brání než útočí. I když několik letících střel na domácí bránu jsme od něj také mohli vidět

27:19 - Bohdalec hraje v plném počtu, Vatín nevyužil šanci dvouminutové hry s přesilou jednoho hráče

25:19 - Dvouminutovým trestem potrestána hráčská lavice Bohdalce za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec)

24:15 - Velký tlak Bohdalce, v útočném pásmu strávil téměř minutu a půl v tahu. Na bránu Vatína letělo několik střel, dvě vykryli obětaví zelenočerní obránci, zbylé si pohlídal M. Brostík (Vatín)

22:42 - Utkání je hodně vyrovnané, na obou stranách jsme mohli vidět už několik větších šancí změnit skóre utkání

18:59 - Bohdalec hraje v plném počtu

18:01 - Začala druhá třetina

18:00 - Skončila první třetina, následuje krátká dvouminutová přestávka

16:59 - Vyloučen hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za napadení

14:20 - Velká šance Bohdalce! Hráč č.6 Jakub Večeřa (Bohdalec) unikl s pukem z chumlu ze středu kluziště a na Vatínskou bránu jel úplně sám. Puk se mu nad betony brankáře nepodařilo dostat

11:26 - Vatín hraje v plném počtu, Bohdalci se nepodařilo využít přesilovou hru

9:26 - Vyloučen hráč č.11 Libor Sobotka (Vatín) na 2 minuty za hákování

8:50 - Vatín odskakuje na dvoubrankový náskok! Gól jako přes kopírák prvního, naprosto stejná individuální akce. Tentokrát gól vstřelil hráč č.23 Tomáš Sochor (Vatín). Stav utkání - 0 : 2

5:55 - První gól zápasu! Perfektní individuální akci předvedl hráč č.10 Jan Vaša (Vatín), když si rychlým únikem po pravé straně útočného pásma k tyči brány vytáhl domácího brankáře, rychlou změnou směru a kličkou před ním zavěsil těsně za něj. Stav utkání - 0 : 1

3:00 - Hned od začátku má zápas rychlé tempo. Hra byla zatím jen 2x přerušena pro zakázané uvolnění. V domácí brance dnes za černožluté nastoupil Martin Odehnal, v brance Vatína za zelenočerné hraje Martin Brostík

0:01 - Utkání začalo! Slavnostní buly dnešního zápasu hodil jubilant a legenda Žďárského hokeje Bohumil Trávník. Čtyřnásobný vítěz 1.SNHL, pětinásobný vítěz ankety deníku Šport o nejlepšího obránce této soutěže, od roku 1978 do dnešního dne nepřekokaný obránce LB Zvolen s nejvíce vstřelenými brankami (134), účastník osmi utkání za ČSSR "B" a bývalý trenér a vedoucí zimního stadionu ve Žďáru n. Sáz.

Jelikož se dnes musí rozhodnout kdo získá nejcennější trofej již jubilejního 20. ročníku, tak v případě, že toto utkání vyhraje mužstvo z Vatína, ihned po konci utkání o konečném vítězi rozhodnou samostatné nájezdy

Borci z Bohdalce a následně hráči z Vatína nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Zápas začne za malý okamžik

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy bude začátek utkání posunut zhruba o 20 min.. V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Bohdalec a jako hosté HC Vatín

Online reportáž rozhodujícího utkání O 3. MÍSTO Přibyslav - Ostrov z 29.2.2020 od 20:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Přibyslav - Ostrov 4 : 3 (1:1, 2:2, 1:0)

Bronzovou příčku 20.ročníku VHL obsadili hokejisté z Přibyslavi!
Na nepopulární 4. příčce končí hokejové mužstvo Ostrov, zisk bronzových medailí z loňského roku se jim nepodařilo zopakovat

54:00 - Skončila třetí třetina utkání o 3. místo mezi domácím mužstvem HC Přibyslav a hostujícím mužstvem HC Ostrov

52:18 - Přibyslav hraje v plném počtu, Ostrovu se ani tuto přesilovku nepodařilo využít

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

50:18 - Vyloučen pět hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za podražení, Ostrov má další příležitost

49:46 - Přibyslav hraje v plném počtu, Ostrovu se nepodařilo využít velkou šanci k vyrovnání

47:46 - Vyloučen hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za nedovolené bránění

47:20 - Po střetu v obranném pásmu na zemi leží jeden z hráčů Ostrova, hra je hned přerušena a Ostrovští se mu vydávají pomoci. Po chvíli se za potlesku zvedá a odjíždí na střídačku

41:48 - Po uvolnění, přesné přihrávce a nájezdu na Ostrovskou bránu zboku od kruhů a dobře mířené střele nad betony brankáře vstřelil gól hráč č.22 Jan Musil (Přibyslav). Stav utkání - 4 : 3

36:55 - Ostrov hraje v plném počtu

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila, za malý okamžik začne třetí třetina. V té se rozhodne kdo si po skončení utkání odnese domů bronzové medaile a pohár za 3.místo!

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje pátnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

34:55 - Vyloučen hráč č.15 Roman Buchta (Ostrov) na 2 minuty za hákování

32:01 - A je opět vyrovnáno! Hráči č.8 Petru Svobodovi (Přibyslav) střela sedla a puk dostal do Ostrovské sítě. Stav utkání - 3 : 3

31:33 - Ostrov se dnes poprvé ujímá vedení, gól vstřelil hráč č.8 Stanislav Pelikán (Ostrov). Stav utkání - 2 : 3

31:25 - Přibyslav hraje v plném počtu

29:25 - Vyloučen hráč č.22 Jan Musil (Přibyslav) na 2 minuty za hákování. I Ostrov si zahraje přesilovou hru

27:52 - Rychlá odpověď hokejistů z Ostrova. Po samostatném úniku se podařilo dostat puk pod ležícím domácím brankářem, který do střely doslova lehl, hráči č.77 Radku Fňukalovi (Ostrov). Stav utkání - 2 : 2

27:13 - Po krásné akci Přibyslav znovu odskakuje, gól střílí hráč č.10 Marek Neubauer (Přibyslav). Stav utkání - 2 : 1

24:42 - Akce dvou hráčů z Přibyslavi proti jednomu hráči z Ostrova v útočném pásmu, přihrávky mezi nimi a následná střela. S tou si J. Peška (Ostrov) bez větších problémů poradil

22:07 - Ostrov hraje v plném počtu, Přibyslavi se nepodařilo využít přesilovou hru

20:07 - První vyloučení tohoto utkání. Vyloučen hráč č.15 Roman Buchta (Ostrov) na 2 minuty za hákování

18:50 - Prudká střela a hned dvě dorážky hostujících hráčů v červeném před domácí brankou. J. Mareček (Přibyslav) vše vykryl

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

15:55 - Utkání o bronzovou příčku má rychlé tempo, oba celky předvádí útočný technický hokej

14:30 - Po tlaku na domácí branku vstřelil gól hráč č.10 Pavel Burian ml. (Ostrov). Stav utkání - 1 : 1

9:49 - Výraznější závan před Ostrovskou brankou, Přibyslav měla několik šancí

7:03 - Hra se téměř v pravidelném tempu přesouvá z jedné strany na druhou. Oba celky jsou vyrovnané, čeká nás zřejmě velmi vyrovnané utkání

2:38 - Přibyslav otevírá skóre chvilku po zahájení utkání. Gól střílí hráč č.88 Pavel Forman (Přibyslav). Stav utkání - 1 : 0

0:01 - Utkání začalo

Borci z Ostrova a následně hráči z Přibyslavi nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Jonáš Mareček, do branky Ostrova Jaromír Peška

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy, když se předešlé utkání hrálo na 3x18min. čistého času, bude začátek utkání posunut zhruba o 20 min.. V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Přibyslav a jako hosté HC Ostrov

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání Vatín - Bohdalec z 29.2.2020 od 18:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Vatín - Bohdalec 4 : 6 (1:0, 2:2, 1:4)

O vítězi se rozhodne příští týden v sobotu 7.3.2020 v 18:30, případně rozhodujícími nájezdy ve 20:30 na zimním stadioně ve Žďáře n. Sáz.!
Před rozhodujícím zápasem bude od 16:30 jako zpestření již 20. ročníku VHL exhibiční utkání mezi Veterány Žďáru a Výběrem hráčů Vesnické ligy. Neváhejte dorazit!

54:00 - Skončila třetí třetina prvního finálového utkání mezi domácím mužstvem z Vatína a hostujícím mužstvem z Bohdalce

52:38 - Vyloučen hráč č.14 Vlastimil Krejčí (Vatín) na 2 minuty za hákování. O vítězi dnešního utkání už je zřejmě rozhodnuto..

50:36 - Bohdalec v závěru obrací vývoj utkání a odskakuje na dvoubrankový náskok! Vstřelenou branku si do statistik připisuje hráč č.1 Jindřich Vařejka (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 6

47:54 - Vatín hraje v plném počtu, tlak Bohdalce a několik střel na branku se mu podařilo ubránit

45:54 - Vyloučen hráč č.11 Libor Sobotka (Vatín) na 2 minuty za podražení, Bohdalec má šanci zhruba 8 min. před koncem utkání odskočit o další branku

43:26 - Bohdalec se dnes poprvé dostává do vedení, celé utkání zatím jen dotahoval Vatín. Tvrdou střelou z pár metrů střílí gól hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 5

41:48 - Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a skóre utkání je opět vyrovnané! Gól střílí hráč č.19 František Kovář (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 4

41:27 - Vatín si rychle bere zpět jednobrankový náskok, puk za záda hostujícího brankáře dostal hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín). Stav utkání - 4 : 3

40:42 - Bohdalec vyrovnává! Gól vstřelil hráč č.16 Jiří Smažil (Bohdalec). Stav utkání - 3 : 3

39:57 - Hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) předvedl samostatný únik a tvrdou střelu vyslal na hruď domácího gólmana

38:57 - Prudká střela od modré čáry Vatína! M. Odehnal v brance střelu vyráží do rohu, tam puk přebírá jeden ze zeleno-černých a uklidňuje tím situaci

35:40 - Gól "do kabiny" Bohdaleckým hráčům posílá hráč č.1 František Hubený (Vatín). Stav utkání - 3 : 2

30:56 - Bohdalec opět rychle trestá zbytečně vylučovaný Vatín a využívá přesilovou hru. Dobře mířenou střelou skóre srovnává hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec). Stav utkání - 2 : 2

30:30 - Vyloučen hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín) na 2 minuty za napadení

28:22 - Rychlým přesunem na nohou k brankové konstrukci uchránil domácí brankář dorážku jednoho z Bohdaleckých hráčů

27:12 - Gól střílí hráč č.1 František Hubený (Vatín) a opět dostává domácí mužstvo do jednobrankového vedení. Stav utkání - 2 : 1

26:35 - Několik střel rychle za sebou teď letělo na brankáře Bohdalce. Značný tlak Vatína ústál

19:56 - První využitá přesilová hra. Chybné střídání Vatínských trestá vstřeleným gólem hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec). Stav utkání - 1 : 1

19:31 - Dvouminutovým trestem potrestána hráčská lavice Vatína za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč č.8 Jan Brychta (Vatín)

17:17 - Hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín) je prvním střelcem, kterému se dnes podařilo dostat puk za brankovou čáru. Tím se Vatín dostává do vedení. Stav utkání - 1 : 0

16:06 - Hned po konci přesilové hry hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) převedl perfektní bruslařskou akci v útočném pásmu, při které na sebe stáhl několik domácích hráčů a tím uvolnil jednoho týmového kolegu. Ten měl volný výhled na domácí branku, se střelou si však dnes zatím bezchybný J. Poul (Vatín) bez problémů poradil

16:04 - Bohdalec hraje v plném počtu, zatím je skóre využití přesilových her 0-0

14:04 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za pád pod nohy

13:11 - Vatín hraje v plném počtu

11:11 - Vyloučen hráč č.8 Jan Brychta (Vatín) na 2 minuty za podražení, Bohdalec si zahraje první přesilovou hru

8:01 - Únik dvou hráčů z Bohdalce, kdy proti nim stál jen jeden borec z Vatína. Přihrávka mezi nimi před bránou nebyla ideální a tak k úspěšné koncovce nedošlo

4:59 - Hra se střídavě přelévá ze strany na stranu, zatím u žádného celku nedošlo k výraznější šanci

Borci z Vatína a následně hráči z Bohdalce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Josef Poul, do branky Bohdalce Martin Odehnal

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy bude začátek utkání posunut zhruba o 10 min.. V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Vatín a jako hosté HC Bohdalec