Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2019 / 2020

Zpět

ONLINE REPORTÁŽ

Online reportáž rozhodujícího utkání O 3. MÍSTO Přibyslav - Ostrov z 29.2.2020 od 20:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Přibyslav - Ostrov 4 : 3 (1:1, 2:2, 1:0)

Bronzovou příčku 20.ročníku VHL obsadili hokejisté z Přibyslavi!
Na nepopulární 4. příčce končí hokejové mužstvo Ostrov, zisk bronzových medailí z loňského roku se jim nepodařilo zopakovat

54:00 - Skončila třetí třetina utkání o 3. místo mezi domácím mužstvem HC Přibyslav a hostujícím mužstvem HC Ostrov

52:18 - Přibyslav hraje v plném počtu, Ostrovu se ani tuto přesilovku nepodařilo využít

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

50:18 - Vyloučen pět hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za podražení, Ostrov má další příležitost

49:46 - Přibyslav hraje v plném počtu, Ostrovu se nepodařilo využít velkou šanci k vyrovnání

47:46 - Vyloučen hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za nedovolené bránění

47:20 - Po střetu v obranném pásmu na zemi leží jeden z hráčů Ostrova, hra je hned přerušena a Ostrovští se mu vydávají pomoci. Po chvíli se za potlesku zvedá a odjíždí na střídačku

41:48 - Po uvolnění, přesné přihrávce a nájezdu na Ostrovskou bránu zboku od kruhů a dobře mířené střele nad betony brankáře vstřelil gól hráč č.22 Jan Musil (Přibyslav). Stav utkání - 4 : 3

36:55 - Ostrov hraje v plném počtu

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila, za malý okamžik začne třetí třetina. V té se rozhodne kdo si po skončení utkání odnese domů bronzové medaile a pohár za 3.místo!

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje pátnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

34:55 - Vyloučen hráč č.15 Roman Buchta (Ostrov) na 2 minuty za hákování

32:01 - A je opět vyrovnáno! Hráči č.8 Petru Svobodovi (Přibyslav) střela sedla a puk dostal do Ostrovské sítě. Stav utkání - 3 : 3

31:33 - Ostrov se dnes poprvé ujímá vedení, gól vstřelil hráč č.8 Stanislav Pelikán (Ostrov). Stav utkání - 2 : 3

31:25 - Přibyslav hraje v plném počtu

29:25 - Vyloučen hráč č.22 Jan Musil (Přibyslav) na 2 minuty za hákování. I Ostrov si zahraje přesilovou hru

27:52 - Rychlá odpověď hokejistů z Ostrova. Po samostatném úniku se podařilo dostat puk pod ležícím domácím brankářem, který do střely doslova lehl, hráči č.77 Radku Fňukalovi (Ostrov). Stav utkání - 2 : 2

27:13 - Po krásné akci Přibyslav znovu odskakuje, gól střílí hráč č.10 Marek Neubauer (Přibyslav). Stav utkání - 2 : 1

24:42 - Akce dvou hráčů z Přibyslavi proti jednomu hráči z Ostrova v útočném pásmu, přihrávky mezi nimi a následná střela. S tou si J. Peška (Ostrov) bez větších problémů poradil

22:07 - Ostrov hraje v plném počtu, Přibyslavi se nepodařilo využít přesilovou hru

20:07 - První vyloučení tohoto utkání. Vyloučen hráč č.15 Roman Buchta (Ostrov) na 2 minuty za hákování

18:50 - Prudká střela a hned dvě dorážky hostujících hráčů v červeném před domácí brankou. J. Mareček (Přibyslav) vše vykryl

18:01 - Začala druhá třetina

18:00 - Skončila první třetina, následuje krátká dvouminutová přestávka

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

15:55 - Utkání o bronzovou příčku má rychlé tempo, oba celky předvádí útočný technický hokej

14:30 - Po tlaku na domácí branku vstřelil gól hráč č.10 Pavel Burian ml. (Ostrov). Stav utkání - 1 : 1

9:49 - Výraznější závan před Ostrovskou brankou, Přibyslav měla několik šancí

7:03 - Hra se téměř v pravidelném tempu přesouvá z jedné strany na druhou. Oba celky jsou vyrovnané, čeká nás zřejmě velmi vyrovnané utkání

2:38 - Přibyslav otevírá skóre chvilku po zahájení utkání. Gól střílí hráč č.88 Pavel Forman (Přibyslav). Stav utkání - 1 : 0

0:01 - Utkání začalo

Borci z Ostrova a následně hráči z Přibyslavi nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Jonáš Mareček, do branky Ostrova Jaromír Peška

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy, když se předešlé utkání hrálo na 3x18min. čistého času, bude začátek utkání posunut zhruba o 20 min.. V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Přibyslav a jako hosté HC Ostrov

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání Vatín - Bohdalec z 29.2.2020 od 18:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Vatín - Bohdalec 4 : 6 (1:0, 2:2, 1:4)

O vítězi se rozhodne příští týden v sobotu 7.3.2020 v 18:30, případně rozhodujícími nájezdy ve 20:30 na zimním stadioně ve Žďáře n. Sáz.!
Před rozhodujícím zápasem bude od 16:30 jako zpestření již 20. ročníku VHL exhibiční utkání mezi Veterány Žďáru a Výběrem hráčů Vesnické ligy. Neváhejte dorazit!

54:00 - Skončila třetí třetina prvního finálového utkání mezi domácím mužstvem z Vatína a hostujícím mužstvem z Bohdalce

52:38 - Vyloučen hráč č.14 Vlastimil Krejčí (Vatín) na 2 minuty za hákování. O vítězi dnešního utkání už je zřejmě rozhodnuto..

50:36 - Bohdalec v závěru obrací vývoj utkání a odskakuje na dvoubrankový náskok! Vstřelenou branku si do statistik připisuje hráč č.1 Jindřich Vařejka (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 6

47:54 - Vatín hraje v plném počtu, tlak Bohdalce a několik střel na branku se mu podařilo ubránit

45:54 - Vyloučen hráč č.11 Libor Sobotka (Vatín) na 2 minuty za podražení, Bohdalec má šanci zhruba 8 min. před koncem utkání odskočit o další branku

43:26 - Bohdalec se dnes poprvé dostává do vedení, celé utkání zatím jen dotahoval Vatín. Tvrdou střelou z pár metrů střílí gól hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 5

41:48 - Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a skóre utkání je opět vyrovnané! Gól střílí hráč č.19 František Kovář (Bohdalec). Stav utkání - 4 : 4

41:27 - Vatín si rychle bere zpět jednobrankový náskok, puk za záda hostujícího brankáře dostal hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín). Stav utkání - 4 : 3

40:42 - Bohdalec vyrovnává! Gól vstřelil hráč č.16 Jiří Smažil (Bohdalec). Stav utkání - 3 : 3

39:57 - Hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) předvedl samostatný únik a tvrdou střelu vyslal na hruď domácího gólmana

38:57 - Prudká střela od modré čáry Vatína! M. Odehnal v brance střelu vyráží do rohu, tam puk přebírá jeden ze zeleno-černých a uklidňuje tím situaci

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina, utkání bude pokračovat po zhruba patnáctiminutové přestávce kvůli mokré úpravě ledové plochy

35:40 - Gól "do kabiny" Bohdaleckým hráčům posílá hráč č.1 František Hubený (Vatín). Stav utkání - 3 : 2

30:56 - Bohdalec opět rychle trestá zbytečně vylučovaný Vatín a využívá přesilovou hru. Dobře mířenou střelou skóre srovnává hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec). Stav utkání - 2 : 2

30:30 - Vyloučen hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín) na 2 minuty za napadení

28:22 - Rychlým přesunem na nohou k brankové konstrukci uchránil domácí brankář dorážku jednoho z Bohdaleckých hráčů

27:12 - Gól střílí hráč č.1 František Hubený (Vatín) a opět dostává domácí mužstvo do jednobrankového vedení. Stav utkání - 2 : 1

26:35 - Několik střel rychle za sebou teď letělo na brankáře Bohdalce. Značný tlak Vatína ústál

19:56 - První využitá přesilová hra. Chybné střídání Vatínských trestá vstřeleným gólem hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec). Stav utkání - 1 : 1

19:31 - Dvouminutovým trestem potrestána hráčská lavice Vatína za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč č.8 Jan Brychta (Vatín)

17:17 - Hráč č.7 Radek Kondrát (Vatín) je prvním střelcem, kterému se dnes podařilo dostat puk za brankovou čáru. Tím se Vatín dostává do vedení. Stav utkání - 1 : 0

16:06 - Hned po konci přesilové hry hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) převedl perfektní bruslařskou akci v útočném pásmu, při které na sebe stáhl několik domácích hráčů a tím uvolnil jednoho týmového kolegu. Ten měl volný výhled na domácí branku, se střelou si však dnes zatím bezchybný J. Poul (Vatín) bez problémů poradil

16:04 - Bohdalec hraje v plném počtu, zatím je skóre využití přesilových her 0-0

14:04 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za pád pod nohy

13:11 - Vatín hraje v plném počtu

11:11 - Vyloučen hráč č.8 Jan Brychta (Vatín) na 2 minuty za podražení, Bohdalec si zahraje první přesilovou hru

8:01 - Únik dvou hráčů z Bohdalce, kdy proti nim stál jen jeden borec z Vatína. Přihrávka mezi nimi před bránou nebyla ideální a tak k úspěšné koncovce nedošlo

4:59 - Hra se střídavě přelévá ze strany na stranu, zatím u žádného celku nedošlo k výraznější šanci

Borci z Vatína a následně hráči z Bohdalce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Josef Poul, do branky Bohdalce Martin Odehnal

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy bude začátek utkání posunut zhruba o 10 min.. V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Vatín a jako hosté HC Bohdalec