Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Fotogalerie - výpis fotografií

9. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2010 / 2011)

počet fotek: 40 ks, datum: 26. 03. 2011

Více fotek ve větším rozlišení zde:

<a href="https://www.qwatches.co.uk/">Omega replica watches</a>
<a href="https://www.qwatches.co.uk/">https://www.qwatches.co.uk</a><a href="https://www.newvouchers.co.uk/">Marks and Spencer discount code</a>
<a href="https://www.discountpromos.co.uk/">Marks and Spencer food</a>
<a href="https://www.bigdiscountcentre.co.uk/">M&S offers</a>
<a href="https://www.118vouchers.co.uk/">Marks and Spencer clothes</a>
<a href="http://www.voucher4codes.co.uk">Voucher Code</a>http://dany95.rajce.idnes.cz/9._Sportovni_ples_v_Ostrove_n._Osl._2010_2011/
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">cheap inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">inkjet paper for photos</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">best inkjet paper online</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet photo paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet paper for printer</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">wholesale inkjet photo paper</a>

<<< Zpět

Aktuální výsledky

2. semifinále

Ostrov - Vatín
Řečice - Bohdalec
:
:



o 9. – 14. místo

Veselíčko - Olešná
Škrdlovice - Znětínek
Pavlov - Slavkovice
10 : 2
3 : 7
:


1. semifinále

Bohdalec - Řečice
Vatín - Ostrov
5 : 2
5 : 3


o 9. – 14. místo

Slavkovice - Škrdlov.
Olešná - Pavlov
Znětínek- Veselíčko
1 : 2
ODL.
7 : 4


3. čtvrtfinále

Světnov - Řečice
1 : 7

o 9. – 14. místo

Škrdlovice - Pavlov
Veselíčko - Slavkovice
Znětínek - Olešná
6 : 3
2 : 3
20 : 1


2. čtvrtfinále

N. Ves - Bohdalec
Přibyslav - Ostrov
Řečice - Světnov
Rudolec - Vatín
4 : 7
1 : 5
3 : 2
2 : 4

o 9. – 14. místo

Olešná - Škrdlovice
Slavkovice - Znětínek
Pavlov - Veselíčko
1 : 7
5 : 1
1 : 6