Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Fotogalerie - výpis fotografií

Mužstva 11.ročníku Vesnické ligy

počet fotek: 20 ks, datum: 20. 02. 2011

Fotky ve větším rozlišení zde:
<a href="https://www.rsdwatches.com/">Cartier replica watches</a>
<a href="https://www.rsdwatches.com/">https://www.rsdwatches.com</a>

<a href="https://www.inkjetprintercn.com/">wholesale inkjet paper</a>
<a href="https://www.inkjetprintercn.com/">wholesale inkjet photo paper</a>http://dany95.rajce.idnes.cz/Muzstva_11.rocniku_Vesnicke_ligy/
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">cheap inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">inkjet paper for photos</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.cannoninkjet.com">best inkjet paper online</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet photo paper</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">inkjet paper for printer</a>
<a style="text-decoration:none" href="http://www.inkjetsmart.com">wholesale inkjet photo paper</a>

1.místo - Bohdalec2.místo - Písečné3.místo - Světnov4.místo - Rudolec5.místo - Znětínek6.místo - Vatín7.místo - Přibyslav8.místo - Škrdlovice9.místo - Ostrov10.místo - Bukov11.místo - Lísek12.místo - N. Ves13.místo - Slavkovice14.místo - Křídla15.místo - Jámy16.místo - Veselíčko17.místo - Řečice18.místo - V. Losenice19.místo - Obyčtov20.místo - Olešná

<<< Zpět

Aktuální výsledky

2. semifinále

Ostrov - Vatín
Řečice - Bohdalec
2:3SN
3 : 2


o 9. – 14. místo

Veselíčko - Olešná
Škrdlovice - Znětínek
Pavlov - Slavkovice
10 : 2
3 : 7
:


1. semifinále

Bohdalec - Řečice
Vatín - Ostrov
5 : 2
5 : 3


o 9. – 14. místo

Slavkovice - Škrdlov.
Olešná - Pavlov
Znětínek- Veselíčko
1 : 2
ODL.
7 : 4


3. čtvrtfinále

Světnov - Řečice
1 : 7

o 9. – 14. místo

Škrdlovice - Pavlov
Veselíčko - Slavkovice
Znětínek - Olešná
6 : 3
2 : 3
20 : 1


2. čtvrtfinále

N. Ves - Bohdalec
Přibyslav - Ostrov
Řečice - Světnov
Rudolec - Vatín
4 : 7
1 : 5
3 : 2
2 : 4

o 9. – 14. místo

Olešná - Škrdlovice
Slavkovice - Znětínek
Pavlov - Veselíčko
1 : 7
5 : 1
1 : 6