Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Fotogalerie

1 2  >>

obrázek není k dispozici11. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2012 / 2013)
Fotky jsou zatím k dispozici zde:
http://dany95.rajce.idnes.cz/11._Sportovni_ples_v_Ostrove_n._Osl._2012_2013/

Počet fotek: 0 ks, (datum: 23. 03. 2013)



obrázek není k dispoziciUtkání o 3.místo 13.ročníku Vesnické ligy
Fotky jsou zatím k dispozici zde:


Počet fotek: 0 ks, (datum: 03. 03. 2013)



obrázek není k dispoziciFinále 13.ročníku Vesnické ligy
Fotky jsou zatím k dispozici zde:



Počet fotek: 0 ks, (datum: 02. 03. 2013)



obrázek není k dispoziciMužstva 13.ročníku Vesnické ligy
Fotky jsou zatím k dispozici zde:


Počet fotek: 0 ks, (datum: 02. 12. 2012)



10. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2011 / 2012)10. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2011 / 2012)


Počet fotek: 36 ks, (datum: 24. 03. 2012)



Finále 12.ročníku Vesnické ligyFinále 12.ročníku Vesnické ligy


Počet fotek: 30 ks, (datum: 03. 03. 2012)



Mužstva 12.ročníku Vesnické ligyMužstva 12.ročníku Vesnické ligy


Počet fotek: 19 ks, (datum: 18. 02. 2012)



9. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2010 / 2011)9. Sportovní ples - Ostrov n. Osl. (2010 / 2011)
Více fotek ve větším rozlišení zde:



Počet fotek: 40 ks, (datum: 26. 03. 2011)



Finále 11.ročníku Vesnické ligyFinále 11.ročníku Vesnické ligy
Více fotek ve větším rozlišení zde:



Počet fotek: 31 ks, (datum: 12. 03. 2011)



Mužstva 11.ročníku Vesnické ligyMužstva 11.ročníku Vesnické ligy
Fotky ve větším rozlišení zde:


Počet fotek: 20 ks, (datum: 20. 02. 2011)



1 2  >>

Aktuální výsledky

Rozhodující 3. finále

Bohdalec - Vatín
2 : 4


2. finále

Vatín - Bohdalec
5 : 3

o 3. místo

Ostrov - Řečice
6 : 3


1. finále

Bohdalec - Vatín
6 : 2


o 9. – 14. místo (dohrávka)

Olešná - Pavlov
2 : 5


3. semifinále

Bohdalec - Řečice
5 : 1


2. semifinále

Ostrov - Vatín
Řečice - Bohdalec
2:3SN
3 : 2

o 9. – 14. místo

Veselíčko - Olešná
Škrdlovice - Znětínek
Pavlov - Slavkovice
10 : 2
3 : 7
6 : 4


1. semifinále

Bohdalec - Řečice
Vatín - Ostrov
5 : 2
5 : 3


o 9. – 14. místo

Slavkovice - Škrdlov.
Olešná - Pavlov
Znětínek- Veselíčko
1 : 2
ODL.
7 : 4