Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

6. kolo - sezóna 2018 / 2019

Zpět

Pavlov si vyšlápl na Přibyslav

Lídr soutěže nedal podruhé za 16 dní ani gól. Po debaklu s Bohdalcem vymazal střelce Přibyslavi i Pavlov.

Senzační výsledek nabídlo 6. kolo Vesnické hokejové ligy. Pavlov, který po solidním vstupu do soutěže prohrál dvakrát v řadě, si vyšlápl na vedoucí Přibyslav.

OSTROV – ŘEČICE 3:6

Branky a nahrávky: Pavel Burian ml. 2, Fňukal (J. Burian 2, Jurek, Němec) – Michal 2, M. Drdla, M. Šacl, V. Šacl, J. Šandera (M. Drdla 2, J. Dostál, Kaláb, P. Kříž, Michal, O. Šandera, L. Veselý). Třetiny: 0:3, 2:1, 1:2. Nejlepší hráči: J. Burian – Michal.

ŠKRDLOVICE – OLEŠNÁ 10:3

Branky a nahrávky: I. Podsedník 3, M. Šmahel 3, E. Berger, M. Čejka, M. Janáček, P. Jun ml. (P. Jun ml. 4, P. Jun 3, E. Berger, M. Janáček, R. Novotný, I. Podsedník) – M. Molva, M. Solař, M. Tomáš (M. Starý). Třetiny: 5:0, 5:0, 0:3. Nejlepší hráči: I. Podsedník – M. Molva.

NOVÁ VES – SVĚTNOV 1:8

Branky a nahrávky: Jiří Krejčí (Ma. Stehlík) – Tlustoš 2, Pošvic 2, Kuba, J. Straka, Štefan, Toman (J. Straka 2, Pošvic, Kuba, J. Hrnčíř). Třetiny: 1:3, 0:1, 0:4. Nejlepší hráči: Jiří Benc – J. Straka.

VESELÍČKO – BOHDALEC 3:6

Branky a nahrávky: Kratochvíl 3 (Svatoň 2) – A. Chrást 2, P. Jaša 2, Kovář, Smažil (L. Jaša 2, A. Chrást, P. Jaša, Kovář, Tulis). Třetiny: 0:0, 1:2, 2:4. Nejlepší hráči: Pleva – Kovář.

PŘIBYSLAV – PAVLOV 0:3

Branky a nahrávky: Holek, Hron, Karásek (J. Chmelař, Karásek, Pokorný). Třetiny: 0:2, 0:1, 0:0. Nejlepší hráč: O. Kárník – P. Černý.

VATÍN – SLAVKOVICE 2:1

Branky a nahrávky: J. Váša, A. Váša. (L. Váša, J. Šťěpánek.) – Starý (Štěpánek). Třetiny: 1:0, 1:1, 0:0. Nejlepší hráči: Müller – Brostík.

RUDOLEC – ZNĚTÍNEK 5:1

Branky a nahrávky: L. Šerejch 2, Chalupa, B. Křesťan, L. Křesťan (Boháček 2, Vl. Musil, Pejchal) – J. Vaněk (J. Weinhofer). Třetiny: 1:1, 4:0, 0:0. Nejlepší hráči: R. Vomela – L. Oulehla.