Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

3. kolo - sezóna 2018 / 2019

Zpět

Naději Veselíčka na obrat utnul pětigólový Němec

Po 3. kole Vesnické ligy jsou jediným stoprocentním týmem hokejisté Přibyslavi. Tentokrát zdolali Znětínek 4:1 a zdobí je skóre 14:6. Výborný vstup do sezony prožívá Pavlov, který přetavil schůdný los v pět bodů a prozatímní třetí místo. O jeho letošních ambicích může napovědět páteční mač s loni bronzovým Vatínem. Nulu už nemají na svém kontě hráči Bohdalce a Rudolce, kteří se střelecky chytili proti Škrdlovicím respektive Nové Vsi. Divoký duel tří odlišných třetin nabídl zápas Veselíčka s Ostrovem. Borci od řeky Oslavy ztratili ve druhé třetině vedení 4:1, ale nerozhodný výsledek 4:4 ve třetí části třemi zásahy odmítli, vyhráli 7:4. Největší zásluhu na dvou bodech měl pětigólový Jiří Němec.

SVĚTNOV - VATÍN 3:1

Branky a nahrávky: Pošvic 2, Tůma – L. Váša (A. Váša, Pešek). Třetiny: 1:0, 0:1, 2:0. Nejlepší hráči: M. Bernard - Sochor.

BOHDALEC – ŠKRDLOVICE 8:4

Branky a nahrávky: P. Jaša 4, A. Chrást 2, L. Jaša, Kovář (Kovář 2, Jak. Večeřa 2, P. Jaša, Smažil) – Čejka 2, I. Podsedník, Průža (Čejka, I. Podsedník, Průža). Třetiny: 2:2, 5:0, 1:2. Nejlepší hráči: P. Jaša – Sáblík.

OLEŠNÁ – SLAVKOVICE 2:8

Branky a nahrávky: M. Tomáš, M. Starý (M. Tomáš, Z. Sláma) – L. Nekvinda 4, R. Sáblík 2, J. Štěpánek 2 (V. Rosecký 3, R. Sáblík 2, Z. Bukáček, J. Králíček, L. Nekvinda, Z. Starý). Třetiny: 1:3, 1:3, 0:2. Nejlepší hráči: J. Nečas – L. Nekvinda.

ZNĚTÍNEK – PŘIBYSLAV 1:4

Branky a nahrávky: J. Vaněk (J. Weinhofer) – P. Forman, J. Musil, P. Svoboda, T. Svoboda (L. Koubek 2, P. Forman, P. Neubauer). Třetiny: 0:1, 0:1, 1:2. Nejlepší hráči: J. Obšil – J. Mareček.

PAVLOV – ŘEČICE 5:4

Branky a nahrávky: Havlíček 3, P. Barták, Karásek (Hron 2, Sokol, Váša) – Martin Drdla 2, P. Poul (P. Šustáček 3). Třetiny: 2:1, 1:1, 2:2. Nejlepší hráči: Havlíček – Drdla.

VESELÍČKO – OSTROV 4:7

Branky a nahrávky: Pospíchal 2, Svatoň, R. Kaláb (Kratochvíl, Peňáz) – Němec 5, Fňukal, J. Burian (J. Burian 3, Dostál, Prokš). Třetiny: 1:4, 3:0, 0:3. Nejlepší hráči: Pospíchal – Němec.

RUDOLEC – NOVÁ VES 6:1

Branky a nahrávky: Boháček, Chalupa, B. Křesťan, L. Křesťan, T. Vomela, Zelený (Chalupa 2, Voj. Musil 2, R. Vomela, Zelený) - Nejedlý. Třetiny: 2:0, 3:0, 1:1. Nejlepší hráči: Pejchal - Nejedlý.