Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

1. kolo - sezóna 2018 / 2019

Zpět

Vesnická hokejová liga začala překvapivými výsledky

Zimní stadion ve Žďáře nad Sázavou ožil Vesnickou hokejovou ligou. Škrdlovice vstoupily do soutěže vítězně, když přestřílely Rudolec 6:5. Stejný počet gólů padl i v duelu Znětínku s Vatínem – 4:7. Pavlov zdolal Olešnou 5:1, u všech pěti branek vítězů byl Nevěčný, který řádil hlavně v úvodní třetině.

V 1. kole bylo k vidění i několik překvapení. Úřadující mistři z Bohdalce nestačili na Řečici. Nedařilo se ani druhému finalistovi, Světnov dobýval slavkovickou branku marně, zápas skončil remízou 1:1.

Body se dělily i v duelu Nové Vsi s Ostrovem.

VESELÍČKO – PŘIBYSLAV 2:6

Branky a nahrávky: Hromádka, Peřina (R. Kaláb, Pospíchal, Šorf) – M. Neubauer 2, Forman, J. Musil, L. Svoboda, R. Teml (Forman 2, Koubek, M. Neubauer, M. Teml). Třetiny: 0:2, 1:1, 1:3. Nejlepší hráči: Dědek – M. Neubauer.

PAVLOV – OLEŠNÁ 5:1

Branky a nahrávky: Nevěčný 2, Pokorný, Skryja, Havelka (Nevěčný 3, Skryja, Havelka, Havlíček) – Tomáš. Třetiny: 4:1, 0:0, 1:0. Nejlepší hráči: Nevěčný – Tomáš.

NOVÁ VES – OSTROV 2:2

Branky a nahrávky: Pavel Nečas, David Starý (Radek Daniel, Jiří Krejčí) – Pavel Burian ml., Marian Kovář (Jan Burian, Pavel Burian, Radek Fňukal, Jiří Němec). Třetiny: 1:1, 0:1, 1:0. Nejlepší hráči: Jiří Benc – Pavel Burian ml.

RUDOLEC – ŠKRDLOVICE 5:6

Branky a nahrávky: Vl. Musil 2, Boháček, Klimeš, Voj. Musil (Klimeš, Vl. Musil, Zelený) – I. Podsedník 2, Šmahel 2, J. Podsedník, Průža (Berger 2, Hutlas, P. Jun ml.). Třetiny: 0:3, 4:1, 1:2. Nejlepší hráči: Vl. Musil – I. Podsedník.

SVĚTNOV – SLAVKOVICE 1:1

Branky a nahrávky: Vondráček – Nekvinda (Štěpánek). Třetiny: 0:1, 0:0, 1:0. Nejlepší hráči: Vondráček – Brostík.

BOHDALEC – ŘEČICE 4:5

Branky a nahrávky: Kovář 3, P. Sklenář (P. Jaša 3, Hořínek) – M. Drdla 2, J. Dostál, M. Šacl, P. Šustáček (P. Veselý 2, Novotný, J. Poul). Třetiny: 1:0, 3:5, 0:0. Nejlepší hráči: V. Nedoma – Novotný.

ZNĚTÍNEK – VATÍN 4:7

Branky a nahrávky: J. Vaněk 2, J. Weinhofer 2 (J. Vaněk 2, J. Weinhofer 2) – L. Šíma 2, L. Váša 2, Krejčí, O. Štěpánek, A. Váša (J. Štěpánek 2, J. Váša 2, O. Štěpánek, A. Váša, L. Váša). Třetiny: 3:4, 1:3, 0:0. Nejlepší hráči: J. Weinhofer – J. Váša.