Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2018 / 2019

Zpět

Online reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání Vatín - Bohdalec z 9.3.2019 od 20:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Vatín - Bohdalec 5 : 3 (0:1, 3:1, 2:1)

O vítězi 19.ročníku Vesnické ligy se rozhodne ve třetím, ROZHODUJÍCÍM finálovém utkání už příští týden v sobotu 16.3.2019 v 20:00 na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz.!

54:00 - Skončila třetí třetina druhého finálového utkání

53:45 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za hrubost

53:29 - Po nevydařené akci Bohdalce dnešní souboj rozhoduje únikem, obkroužením a následným zavěšenním do prázdné brány František Hubený (č.1 - Vatín)!
Stav utkání - 5 : 3

53:10 - Bohdalec odvolává brankáře a bude hrát v šesti!

52:42 - Bohdalec hraje v plném počtu

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

50:42 - Současné vyloučení. Hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 + 2 minuty + 10 minut (osobní trest) za hrubos. Druhý 2 min. trest na odpyká hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec). A hráč č.10 Miroslav Láznička (Vatín) na 2 minuty také za hrubost

49:35 - Mužstvo z Vatína si vyžádalo oddechový čas

Velmi vyrovnané utkání sleduje na zimním stadionu zhruba 270 napjatých diváků

47:29 - Rychlé přečíslení Bohdalce, prudká střela a puk má bravůrním zákrokem v lapačce P. Kuneš z Vatína

47:02 - Krušné chvíle teď zažíval brankář Bohdalce. Vatínu se dlouhou dobu dařilo ukázkově držet útočné pásmo a domácí hráči mu nedali chvíli oddychu

41:40 - Po precizní střele vrací Jan Štěpánek (č.2) Vatín opět do jednobrankového vedení! Stav utkání - 4 : 3

39:25 - Obě družstva hrají v plném počtu

39:07 - Bohdalec trestá fauly hráčů z Vatína a využitím přesilové hry srovnává vývoj utkání! Gól vstřelil Aleš Chrást (č.17). Stav utkání - 3 : 3

38:34 - Vyloučen hráč č.1 František Hubený (Vatín) na 2 minuty za hákování, Bohdalec bude hrát minutovou přesilovou hru 5 na 3!

37:25 - Současné vyloučení. Hráč č.6 Jakub Večeřa (Bohdalec) na 2 min. za hrubost, hráč č.17 Tomáš Sochor (Vatín) na 2 min. za hrubost a hráč č.8 Michal Blíženec (Vatín) na 2 min. za podražení

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, zanedlouho začne třetí třetina

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje pátnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

32:30 - Po nahození hráče Bohdalce před bránu spoluhráči, dostal puk do sítě Aleš Chrást (č.17). Stav utkání - 3 : 2

30:36 - I hokejisté z Bohdalce hrají v plném počtu

30:22 - Vatín hraje v plném počtu

30:00 - Ve hře 4 na 4 měl Bohdalec dvě vyložené šance, které vychytal domácí Pavel Kuneš

28:36 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za sevření kotouče do rukou

28:22 - Vyloučen hráč č.12 Lukáš Šíma (Vatín) na 2 minuty za podražení

25:08 - Záhy po krásném samostatném úniku zvyšuje na dvoubrankový náskok Vatína Tomáš Sochor (č.17)! Stav utkání - 3 : 1

24:26 - Po rychlé individuální akci přes střední pásmo František Hubený (č.1) mění vývoj utkání ve prospěch Vatína. Stav utkání - 2 : 1

19:19 - Vatín vyrovnává! Po přesné přihrávce na hůl Antonínu Vášovi (č.16) od spoluhráče z prostoru za brankou, zavěsil pečlivě pod pravý horní roh z ideálního místa mezikruží. Brankář přes hráče před sebou nemohl nic vidět..
Stav utkání - 1 : 1

18:01 - Začala druhá třetina

18:00 - Skončila první třetina, následuje krátká dvouminutová přestávka

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

13:13 - Bohdalec otevírá skóre finálového utkání po perfektním sólu Jakuba Večeři (č.6), když přebruslil celé hřiště z obranného pásma, poradil si se třemi protihráči a brakáři z Vatína nedal sebemenší šanci. Stav utkání - 0 : 1

12:08 - V obou brankovištích měli poměrně rychle za sebou oba golmani plné ruce práce. S nepříjemnou situací si však náležitě poradili

8:00 - Kdo dnes nedorazil na zimní stadion do Žďáru n. Sáz., aby sledoval utkání živě, zaváhal! Obě mužstva předvádí parádní, útočný a technický hokej, který je radost sledovat! Utkání je velmi vyrovnané, mužstva si nenechají nic zadarmo

3:50 - Domácího golmana P. Kuneše hned 2x po sobě zachránila branková konstrukce po přečíslení hráčů z Bohdalce!

2:30 - Hra se střídavě přelevá ze strany na stranu, obě mužstva předvádějí v útočných pásmech dobrou sehranost. Chybí jen úspěšná koncovka

0:01 - Utkání začalo

Borci z Bohdalce a následně hráči z Vatína nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Pavel Kuneš, do branky Bohdalce Miroslav Hořínek

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Opět z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy bude začátek utkání posunut zhruba o 25 min... V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Vatín a jako hosté HC Bohdalec

Online reportáž rozhodujícího utkání O 3. MÍSTO Ostrov - Řečice z 9.3.2019 od 17:45 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru n. Sáz.

Ostrov - Řečice 6 : 3 (4:2, 0:1, 2:0)

Bronzovou příčku 19.ročníku VHL obsadili hokejisté z Ostrova!
Na nepopulární 4. příčce končí hokejové mužstvo Řečice

54:00 - Skončila třetí třetina utkání o 3. místo mezi domácím mužstvem z Ostrova a hostujícím mužstvem z Řečice

53:26 - Vyloučen hráč č.77 Radek Fňukal (Ostrov) na 2 minuty za držení protihráče

51:42 - Vyloučen hráč č.17 Petr Burian (Ostrov) na 2 minuty za sekání

50:23 - Na ledě houstne atmosféra.. Vyloučen hráč č.24 Ondřej Šustáček (Řečice) na 2 minuty za krosček, následně na 10 minut (osobní trest) za nevhodné poznámky rozhodčímu + 20 min. (osobní trest) za údery hokejkou do mantinelu + 25 min. (trest ve hře) za najíždění do rozhodčího. 2 min. trest odpyká hráč č.13 Miroslav Dostál

47:34 - Ostrov hraje v plném počtu, Řečici se nepodařilo upravit skóre utkání

45:34 - Vyloučen hráč č.18 Jaroslav Procházka (Ostrov) na 2 minuty + 10 minut (osobní trest) za nedovolené bránění, 2 min. trest odpyká hráč č.9 Jaroslav Doležal

45:26 - Radek Fňukal (č.77) je dnes společně s Jiřím Němcem (č.30) ve výtečné formě a společně na ledě předvádí parádní sehranost! Po přesné přihrávce na hůl R. Fňukal střílí čtvrtý gól a Ostrov má 8 min. před koncem příjemný tříbrankový náskok. Stav utkání - 6 : 3

42:27 - Pavel Burian ml. (č.10) vrací Ostrovu pohodlný dvoubrankový náskok.

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina, utkání bude pokračovat po zhruba desetimiminnutové přestávce kvůli mokré úpravě ledové plochy

Napínavé utkání sleduje na zimním stadionu zhruba 130 fandících diváků

31:27 - Jan Dostál (č.98 - Řečice) drží mužstvo stále v boji o bronz, když snižuje na jednobrankový náskok. Stav utkání - 4 : 3

30:48 - Vyloučen hráč č.8 Josef Šandera (Řečice) na 10 minut (osobní trest) za nesportovní chování

29:37 - Ostrov hraje v plném počtu

27:37 - Vyloučen hráč č.17 Petr Burian (Ostrov) na 2 minuty za podražení

23:07 - Domácí hrají v plném počtu, Řečici se i přes velký nátlak v útočném pásmu nepodařilo dostat puk za brankovou čáru

21:07 - Vyloučen hráč č.77 Radek Fňukal (Ostrov) na 2 minuty za držení protihráče, Řečice si zahraje první přesilovou hru

15:16 - První pětka Ostrova je dnes ve výborné formě! Máme tu hattrick a čepice můžou lítat na led! Střelcem branky je dnes energií nabitý Radek Fňukal (č.77).
Stav utkání - 4 : 2

12:53 - Tvrdou střelu od modré čáry hráčem Ostrova bez problému zastavil Řečický golman R. Kříž

12:01 - Borci z Ostrova po sehrané akci opět vedou s jednobrankovým náskokem. Gól vstřelil Jiří Němec (č.30). Stav utkání - 3 : 2

8:22 - Obě družstva hrají v plném počtu

7:08 - A je opět vyrovnáno! Druhý gól v dnešním utkání si připíše Radek Fňukal (č.77). Stav utkání - 2 : 2

6:22 - Současné vyloučení. Hráč č.13 Miroslav Dostál (Řečice) a hráč č.13 Pavel Burian (Ostrov) si odsedí na trestné lavici 2 minuty, oba za hrubost

6:09 - Řeciče obrací vývoj utkání a ujímá se vedení, když rychlou střelou mění skóre Lukáš Novotný (č.22). Stav utkání - 1 : 2

4:57 – Řečice rychle odpovídá a je vyrovnáno! Do brankové sítě vstřelil puk Jan Dostál (č.98). Stav utkání - 1 : 1

2:18 – Ostrov otevírá skóre! Gól vstřelil Radel Fňukal (č.77). Stav utkání - 1 : 0

Borci z Řečice a následně hráči z Ostrova nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí David Ondráček, do branky Řečice Radim Kříž

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy bude začátek utkání o bronz posunut zhruba o 15 min... V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Ostrov a jako hosté HC Řečice