Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

3. semifinále Play-off - sezóna 2017 / 2018

Zpět

Bohdalec naděloval, ve finále vyzve Světnov

Dva roky stará historie se opakuje. Bohdalec si to rozdá se Světnovem ve finále Vesnické hokejové ligy. Shodný bude i zápas o třetí místo mezi Rudolcem a Vatínem. Rozhodnutí padlo až ve třetích zápasech semifinálové série, v nichž zvítězily, stejně jako před dvěma lety, Bohdalec nad Rudolcem a Světnov nad Vatínem.

Světnov tak oplatil Vatínu loňské vyřazení ze čtvrtfinále play-off. Pomohl mu k tomu i zkrat vatínského brankáře Josefa Pazoura, který musel deset minut před koncem zápasu, za stavu 3:2 pro Světnov, za napadení protihráče předčasně do kabin. Po závaru před jeho brankou inkasoval úder, oplácel a svůj tým zbytečně oslabil na 5 minut. Světnov ve zbytku třetiny vstřelil tři branky a slavil postup.

Rudolec naopak na Bohdalec opět nevyzrál, na šampiona posledních let zkrátka neumí. V klíčovém duelu schytal potupnou desítku. Pod šest branek Bohdalce se podepsal lídr kanadského bodování Petr Jaša.

SVĚTNOV – VATÍN 6:2

Branky a nahrávky: Toman 2, Kuba, Pošvic, Vl. Tlustoš, Vondráček (Strnad 2, Tůma 2, Neuman, Pošvic, Růžička, Vl. Tlustoš, Toman, Vondráček) – Kondrát, A. Váša (L. Šíma, L. Váša). Třetiny: 1:1, 2:1, 3:0. Nejlepší hráči: Neuman - Sochor. Konečný stav série: 2:1, postupuje Světnov.

BOHDALEC – RUDOLEC 10:2

Branky a nahrávky: P. Jaša 3, A. Chrást 2, J. Večeřa ml. 2, L. Jaša, V. Jaša, P. Sklenář (A. Chrást 3, P. Jaša 3, J. Chrást, Kovář) – Musil, Vl. Musil (Chalupa 2). Třetiny: 1:0, 5:2, 4:0. Nejlepší hráči: Odehnal – Chalupa. Konečný stav série: 2:1, postupuje Bohdalec.

Aktuální výsledky

2. finále

Světnov - Bohdalec
3 : 7


1. finále

Bohdalec - Světnov
4:3N

o 3. místo

Vatín - Rudolec
6 : 5

3. semifinále

Bohdalec - Rudolec
Světnov - Vatín
10 : 2
6 : 2

2. semifinále

Vatín - Světnov
Rudolec - Bohdalec
5 : 4
2 : 5

1. semifinále

Bohdalec - Rudolec
Světnov - Vatín
4 : 5N
5 : 2