Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

1. čtvrtfinále Play-off a skupiny - sezóna 2017 / 2018

Zpět

Vatínští rozhodli úvodní čtvrfinále v nájezdech

Vrchol letošní amatérské hokejové zimy na Žďársku je tady. Všech osm čtvrtfinalistů Vesnické ligy má za sebou první duel play-off.

Suverénně si počínal Světnov, Řečici porazil o šest branek. V sériích hraných na dva vítězné zápasy jde ale teprve o první krok. Udělat ten druhý se o víkendu pokusí i Bohdalec, Rudolec a Vatín, který vybojoval úvodní výhru až v samostatných nájezdech, uspěl v nich 3:1.

První utkání už mají za sebou i dva nejhorší celky po základní části. Pavlov porazil Olešnou 6:2 a výrazně se přiblížil ke konečnému 13. místu. V duelech o umístění se totiž hraje na rozdíl ve skóre ve dvou zápasech. Zbývající týmy si poprvé zahrají až o víkendu.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF

SVĚTNOV – ŘEČICE 8:2

Branky a nahrávky: Pošvic 3, Strnad 2, Vl. Tlustoš, Tůma, Vondráček (Tůma 3, Toman 2, Vondráček, Růžička, Kučka, Kuba) – Michal 2. Třetiny: 1:0, 3:1, 4:1. Nejlepší hráči: Pošvic – St. Šustáček. Stav série: 1:0.

BOHDALEC – ŠKRDLOVICE 5:2

Branky a nahrávky: J. Chrást 2, P. Jaša, Kovář, K. Večeřa. (Kovář 2, J. Chrást, P. Jaša, Ji. Vařejka, K. Večeřa) – Berger 2 (Musil). Třetiny: 1:0, 3:2, 1:0. Nejlepší hráči: Kovář – Berger. Stav série: 1:0.

VATÍN – ZNĚTÍNEK 4:3 SN

Branky a nahrávky: Hubený, Sochor, A. Váša, rozh. nájezd J. Váša (A. Váša, Kondrát, Sochor) – J. Vaněk 3. (Neubauer 3). Třetiny: 1:0, 1:0, 1:2. Nejlepší hráči: Sochor – J. Vaněk. Stav série: 1:0.

PŘIBYSLAV – RUDOLEC 3:4

Branky a nahrávky: Eis, Neubauer, Michal Teml (Forman 2, Doležal, Miloslav Teml, R. Teml) – M. Vomela 2, Chalupa, Vojtěch Musil (Boháček, Chalupa, M. Vomela, Zelený). Třetiny: 0:2, 2:1, 1:1. Nejlepší hráči: Mareček – M. Vomela. Stav série: 0:1.

O 13. AŽ 14. MÍSTO

PAVLOV – OLEŠNÁ 6:2

Branky a nahrávky: Hron 2, J.Chmelař 2, Doležal, Karásek (J.Chmelař 2, Havelka, Hron, B.Chmelař, Jan, Karásek) – Kulíšek, Zdeněk Sláma (Procházka). Třetiny: 0:1, 4:1, 2:0. Nejlepší hráči: Havelka – Nečas.