Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

7. kolo - sezóna 2017 / 2018

Zpět

Vatín si vyšlápl na Rudolec, je na řadě Přibyslav?

Šest a dost. Hokejisté Vatína utnuli vítěznou šňůru Rudolce ve Vesnické lize. Přeťali ji jednoznačným způsobem, když rozjetý celek smetli 8:2. Hned šest branek přitom obstarali Vášovi.

Ve druhém šlágru 7. kola se naopak překvapení nekonalo, vedoucí Přibyslav porazila Znětínek 5:1 a jako poslední zůstává neporažena. Její hladkou jízdu soutěží může zpomalit opět Vatín, který narazí podruhé za sebou na suveréna sezony. Tradičně velmi produktivní byl Lukáš Pošvic, který si v duelu Světnova s Novou Vsí připsal šest branek a tři gólové asistence. Nejvyrovnanější zápas nabídl střet Škrdlovic s Veselíčkem. Druhý jmenovaný celek vedl po dvou třetinách 6:3 a svůj náskok nakonec těsně udržel. Pro Veselíčko šlo o teprve druhou výhru v ročníku.

ZNĚTÍNEK – PŘIBYSLAV 1:5

Branky a nahrávky: J. Weinhofer (Neubauer) – L. Svoboda 2, Doležal, Křepinský, O. Vácha (J. Musil 2, Doležal, M. Teml). Třetiny: 0:0, 1:4, 0:1. Nejlepší hráči: J. Fabík – L. Svoboda.

OLEŠNÁ – SLAVKOVICE 3:7

Branky a nahrávky: Puchýř, Kulíšek, Molva (Fiala, Chalupa, Solař) – Štěpánek 3, Jan Skalník 2, Sáblík, Peňáz (Nekvinda 2, Štěpánek 2, Králíček, Sáblík, Jan Skalník). Třetiny: 0:1, 2:5, 1:1. Nejlepší hráči: Kulíšek - Štěpánek.

ŘEČICE – PAVLOV 8:1

Branky a nahrávky: P. Šustáček 3, J. Dostál, M. Dostál, J. Poul, J. Šandera, L. Veselý (J. Šandera 4, Kaláb 2, P. Šustáček 2, P. Veselý 2, M. Dostál, R. Kříž, J. Poul, O. Poul, L. Veselý) - Havelka (Karásek). Třetiny: 1:0, 5:0, 2:1. Nejlepší hráči: P. Šustáček – J. Pokorný.

ŠKRDLOVICE – VESELÍČKO 5:6

Branky a nahrávky: M. Šmahel 2, M. Čejka, M. Jun, I. Podsedník (M. Janáček 2, P. Jun ml., I. Podsedník, M. Šmahel) – F. Kasal 3, T. Klíma, M. Pleva, M. Svatoň (M. Svatoň 3, T. Klíma 2, L. Klement, J. Kratochvíl). Třetiny: 0:1, 3:5, 2:0. Nejlepší hráči: M. Šmahel. – F. Kasal.

OSTROV – BOHDALEC 2:8

Branky a nahrávky: Fňukal, Titauer (Fňukal, Jurek, Němec) – J. Chrást 4, A. Chrást 2, L. Jaša, V. Nedoma (J. Večeřa st. 4, P. Tulis 2, P. Jaša 2, J. Chrást, L. Jaša, J. Večeřa ml.). Třetiny: 2:2, 0:1, 0:5. Nejlepší hráči: Titauer – A. Chrást.

NOVÁ VES – SVĚTNOV 3:13

Branky a nahrávky: Jiří Krejčí 2, Milan Babjačok (Milan Babjačok, Jiří Krejčí, David Nejedlý) - Lukáš Pošvic 6, Jan Strnad 3, Pavel Štefan 2, Radek Toman, Jaroslav Straka (Lukáš Pošvic 3, Jan Strnad 3, Jaroslav Straka 2, Vladislav Tlustoš 2, Radek Toman 2, Vítězslav Vondráček 2, Tomáš Růžička, Josef Kuba). Třetiny: 1:4, 2:4, 0:5. Nejlepší hráči: Jiří Krejčí - Jan Strnad.

VATÍN – RUDOLEC 8:2

Branky a nahrávky: A. Váša 3, L. Váša 2, L. Šíma, J. Váša, Sochor (Hubený, Pešek, L. Šíma, A. Váša, L. Váša, J. Váša, Mokrý, Müller, Sochor) – V. Musil, Chalupa (Chalupa, V. Musil). Třetiny: 2:0, 4:2, 2:0. Nejlepší hráči: A. Váša – Chalupa.