Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

5. kolo - sezóna 2017 / 2018

Zpět

Většina týmů rozhodovala ve druhé třetině

Šlágr 5. kola Vesnické hokejové ligy měl jednoznačného vítěze. Vatín díky čtyřem brankám v prostřední části zápasu smetl Škrdlovice 8:3 a připravil jim druhou porážku v sezoně. Nová Ves překvapivě vedla po první třetině nad Bohdalcem 2:1, nadějný výsledek ale dlouho neudržela, a nakonec odjela z Bouchalek poražena 3:7. I v dalších měřeních došlo na výrazné brankové rozdíly, výjimkami jsou pouze zápasy Ostrov – Přibyslav a Znětínek – Veselíčko. Atraktivní utkání nabídne páteční večer, kdy se Znětínek pokusí od 19.30 zastavit vítěznou sérii Rudolce.

VATÍN – ŠKRDLOVICE 8:3

Branky a nahrávky: L. Šíma 2, A. Váša 2, J. Váša, L. Váša 2, Hubený (Hubený, Pešek 2, L. Šíma 3, A. Váša 2, L. Váša 2) – Beger 2, I. Podsedník (I. Podsedník, Novotný, Šmahel). Třetiny: 1:1, 4:0, 3:2. Nejlepší hráči: L. Šíma – Berger.

NOVÁ VES – BOHDALEC 3:7

Branky a nahrávky: Petr Bureš, Jiří Fuksa, David Starý (R. Daniel, D. Nejedlý, T. Novotný ml.) - Aleš Chrást 2, Josef Chrást 2, L. Jaša, P. Jaša, Jan Sklenář (Jiří Smažil 2, P. Jaša, F. Kovář, P. Sklenář, Tomáš Šindler). Třetiny: 2:1, 0:3, 1:3. Nejlepší hráči: Jan Nečas - Aleš Chrást.

OLEŠNÁ – RUDOLEC 2:9

Branky a nahrávky: Puchýř, Novotný (Jínek) – Ladislav Šerejch 2, M. Vomela 2, Chalupa, Klimeš, Vladimír Musil, Pejchal, R. Vomela (L. Křesťan 2, Vladimír Musil 2, Zelený 2, Pejchal, M. Vomela). Třetiny: 1:2, 1:5, 0:2. Nejlepší hráči: Sláma – M. Vomela.

OSTROV – PŘIBYSLAV 2:4

Branky a nahrávky: Kovář, Prokš (Fňukal) – Doležal, M. Strašil, Miloslav Teml, Michal Teml (L. Svoboda 3, Forman 2, Doležal). Třetiny: 1:1, 0:1, 1:2. Nejlepší hráči: Fňukal – Jan Musil.

PAVLOV – SVĚTNOV 2:10

Branky a nahrávky: Havlíček, Karásek (Hron 2) – Pošvic 4, Vondráček 3, Mifka, Růžička, V. Tlustoš (V. Tlustoš 5, Vondráček 4, Pošvic 3, Růžička). Třetiny: 0:2, 2:7, 0:1. Nejlepší hráči: Havlíček – M. Bernard.

ZNĚTÍNEK – VESELÍČKO 3:2

Branky a nahrávky: J. Vaněk 2, Plhák (V. Neubauer 2, Mokrý) – Kasal, Kratochvíl (R. Kaláb, Svatoň). Třetiny: 3:2, 0:0, 0:0. Nejlepší hráči: Mokrý - Pleva.

ŘEČICE – SLAVKOVICE 6:1

Branky a nahrávky: M. Drdla 2, J. Dostál, O. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý (O. Šustáček 2, P. Šustáček 2, M. Dostál, J. Šandera) - Starý (Nekvinda). Třetiny: 4:0, 1:0, 1:1. Nejlepší hráči: Martin Drdla – Radek Skalník.