Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

1. kolo - sezóna 2017 / 2018

Zpět

Přibyslav si hned na úvod vyšlápla na mistra

Vesnickou hokejovou ligu odšpuntovalo prvních sedm zápasů 18. ročníku. Nelichotivý výsledek zaznamenala hned v 1. kole Olešná, která schytala od Znětínku výprask 1:17. Osmi kanadskými body se v utkání blýskl Václav Macek. Divoká přestřelka byla k vidění i v duelu Pavlov – Rudolec. Pavlov rychle vedl 4:1, během druhé části však o náskok přišel a prohrával 5:6. V poslední třetině už se trefil každý z týmů pouze jednou a zápas skončil 6:7.

O překvapení kola se postarala Přibyslav, jež pokořila mistry z Bohdalce 4:3.

NOVÁ VES - VESELÍČKO 2:1

Branky a nahrávky: T. Novotný ml., Pavel Nečas (T. Novotný st.) – K. Blažek (R. Kaláb, P. Nedvěd). Třetiny: 1:0; 1:0; 0:1. Nejlepší hráči: Jiří Benc – Radek Jaroš.

OLEŠNÁ – ZNĚTÍNEK 1:17

Branky a nahrávky: Puchýř (Solař) – Fr. Macek 3, Plhák 3, P. Dvořák 2, M. Hrdlička 2, Neubauer 2, P. Bílek, J. Fabík, Hrad, Inwald, V. Macek (V. Macek 7, Křehlík 3, Plhák 2, J. Vaněk 2, P. Bílek, P. Dvořák, Fr. Macek, Neubauer, Průša, Weinhofer, Zeisel). Třetiny: 0:5, 0:3, 1:9. Nejlepší hráči: Puchýř – V. Macek.

SLAVKOVICE – SVĚTNOV 0:6

Branky a nahrávky: V. Tlustoš 3, Tůma, Kuba, Hrnčíř (Pošvic 2, Kučka, Strnad, Straka, Vondráček). Třetiny: 0:1, 0:2, 0:3. Nejlepší hráči: Jaitner – Novák.

OSTROV – VATÍN 3:5

Branky a nahrávky: Kovář 2, Dostál (Buchta 2, D. Pelikán) – Kondrát, L. Sobotka, L. Šíma, J. Štěpánek, A. Váša (L. Váša 2, Brychta, J. Štěpánek, A. Váša, J. Vaša). Třetiny: 0:1, 2:3, 1:1. Nejlepší hráči: Švanda – Kondrát.

ŘEČICE – ŠKRDLOVICE 9:3

Branky a nahrávky: O. Šustáček 5, J. Dostál, M. Drdla, O. Poul, P. Šustáček (P. Kříž 2, O. Poul 2, P. Šustáček 2, M. Dostál, M. Drdla, Kaláb, O. Šandera, O. Šustáček) – hosté nehlášeni. Třetiny: 5:2, 3:1, 1:0. Nejlepší hráči: O. Šustáček – nehlášeno.

PAVLOV – RUDOLEC 6:7

Branky a nahrávky: Skryja 3, Hejl, Havlíček, P. Barták (Nevěčný 2, Skryja) – Bernard, Klimeš, Vl. Musil, Pejchal, M. Vomela, Ptáček (M. Vomela 2, Ptáček, Vo. Musil 2, Křesťan, Klimeš, Chalupa). Třetiny: 4:1, 1:5, 1:1. Nejlepší hráči: Skryja – Klimeš.

BOHDALEC – PŘIBYSLAV 3:4

Branky a nahrávky: V. Jaša, P. Sklenář, Jak. Večeřa (L. Jaša, Smažil) – Doležal, J. Musil, Neubauer, T. Svoboda (Forman, Křepinský, Neubauer, T. Svoboda, M. Teml. Třetiny: 0:1, 0:0, 3:3. Nejlepší hráči: L. Jaša - Mareček