Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2016 / 2017

Zpět

Online reportáž rozhodujícího druhého FINÁLOVÉHO utkání Vatín - Bohdalec ze dne 18.3.2017 od 21:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Vatín - Bohdalec 0 : 7 (0:2, 0:4, 0:1)

Vítězem 17.ročníku Vesnické hokejové ligy se stává hokejové mužstvo Bohdalec!
Na druhém místě končí hokejové mužstvo Vatín

54:00 - Skončila třetí třetina druhého finálového utkání mezi domácím mužstvem z Vatína a hostujícím mužstvem z Bohdalce

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

48:31 - Bohdalec zvyšuje už na sedmibrankový náskok a o vítězi 17.ročníku VHL je už nejspíš rozhodnuto.. Gól za záda domácímu golmanovi dostal hráč č.14 Jaroslav Večeřa (Bohdalec). Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 7

44:42 - Vatín hraje v plném počtu, skóre utkání po dlouhé přesilové hře zůstavá beze změny

44:02 - Tomáš Sochor (Vatín) spěchá na led z trestné lavice ubránit velký tlak v jejich obranném pásmu..

42:42 - Vyloučen hráč č.14 Vlastimil Krejčí (Vatín) na 2 minuty za krosček, Bohdalec bude hrát téměř minutu a půl dlouho přesilovku 5 na 3

42:02 - Vyloučen hráč č.17 Tomáš Sochor (Vatín) na 2 minuty za hákování

39:03 - Bohdalec hraje v plném počtu, Vatínu se nepodařilo proměnit ani pátou přesilovou hru

37:03 - Vyloučen hráč č.16 Jiří Smažil (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje zhruba osmiminutová přestávka kvůli suché úpravě ledové plochy

35:59 - Vteřinu před koncem druhé třetiny posílá gól "do kabiny" Vatína hráč č.19 František Kovář (Bohdalec). Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 6

35:01 - Probíhá poslední minuta druhé třetiny

33:10 - Po krásné individuální akci hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) vymíchal i golmana a zavěsil pod víko. Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 5

32:06 - Po nejistém zákroku domácího brankáře střílí gól hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec). Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 4

30:06 - Vyloučen hráč č.14 Vlastimil Krejčí (Vatín) na 2 minuty za hákování

28:20 - František Hubený (Vatín) po samostatném uvolnění nedokázal proměnit velkou šanci

26:49 - Bohdalec hraje v plném počtu

26:44 - Hostující brankář Majtner vychytal Štěpánkovu tvrdě trefenou střelu ze dvou metrů

24:49 - Vyloučen hráč č.19 František Kovář (Bohdalec) na 2 minuty za nedovolené bránění

23:51 - Hosté hrají v plném počtu

21:51 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

20:36 - Mužstvo z Vatína si vyžádalo oddechový čas

20:36 - Mužstvo z Bohdalce se dostává už do tříbrankového vedení, když se před bránou skvěle uvolnil hráč č.18 Petr Jaša, dostal přesnou přihrávku a hravě si poradil s domácím brankářem. Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 3

19:53 - Vyloučen hráč č.9 Tomáš Pešek (Vatín) na 2 minuty za vysokou hůl

18:01 - Začala druhá třetina

18:00 - Skončila první třetina, následuje krátká dvouminutová přestávka

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

13:58 - Bohdalec hraje v plném počtu, Vatínu se v první přesilové hře nepodařilo upravit skóre utkání

11:58 - Bohdalec se dostává do dvoubrankového vedení, kdy ve vlastním oslabení dostal puk za brankovou čáru hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 2

11:47 - Vyloučen hráč č.16 Jiří Smažil (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

9:59 - Bohdalec otevírá skóre finálového utkání využitím přesilové hry! Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Vatín - Bohdalec 0 : 1

9:01 - Vyloučen hráč č.3 Petr Müller (Vatín) na 2 minuty za nedovolené bránění

3:52 - Bohdalec hraje v plném počtu

1:52 - Hráčská lavice Bohdalce potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč č.17 Vladimír Nedoma

0:01 - Utkání začalo

Hráči z Vatína a následně hráči z Bohdalce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Tomáš Nevrtal, do branky Bohdalce Zbyšek Majtner

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy a stadionu fanoušky z předešlého utkání Žďár n. Sáz. - Havlíčkův Brod, bude začátek druhého FINÁLOVÉHO utkání 17.ročníku VHL posunut zhruba o 30 min... V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Vatín a jako hosté HC Bohdalec