Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Statistiky - sezóna 2015 / 2016

Zpět

Celkové statistiky

Play-off

Základní část

Statistiky jsou k dispozici ke stáhnutí ve formátu Excel (PDF nebo XLS).

TOP 10 (16.ročník) – po nadstavbové části

STŘELCI

1. F. Kasal (Veselíčko) 14
2. J. Němec (Ostrov) 10
2. R. Fňukal (Ostrov) 10
2. L. Pošvic (Světnov) 10
2. J. Kratochvíl (Veselíčko) 10
6. J. Krejčí (N. Ves) 9
7. J. Chrást (Bohdalec) 8
7. Z. Prokš (Ostrov) 8
7. J. Štěpánek (Slavkovice) 8
7. P. Jun ml. (Škrdlovice) 8

KANADSKÉ BODOVÁNÍ

1. F. Kasal (Veselíčko) 25 (14+11)
2. J. Němec (Ostrov) 22 (10+12)
3. J. Kratochvíl (Veselíčko) 19 (10+9)
4. R. Fňukal (Ostrov) 18 (10+8)
5. M. Svatoň (Veselíčko) 18 (6+12)
6. L. Pošvic (Světnov) 16 (10+6)
7. M. Kovář (Ostrov) 16 (6+10)
8. P. Šikula (Bukov) 15 (5+10)
9. I. Podsedník (Škrdlovice) 14 (7+7)
10. T. Bořil (Veselíčko) 14 (5+9)

TRESTY

1. J. Šandera (Řečice) 36
2. M. Sklenář (Písečné) 20
3. J. Kotouček (Písečné) 18
4. L. Křesťan (Rudolec) 16
4. M. Inwald (Znětínek) 16
6. D. Zelený (Rudolec) 14
7. P. Kříž (Řečice) 10
7. T. Růžička (Světnov) 10
7. P. Müller (Vatín) 10
7. R. Pejchal (Rudolec) 10
7. J. Ptáček (Rudolec) 10

TOP 10 – po základní části

STŘELCI

1. L. Pošvic (Světnov) 27
2. V. Neubauer (Znětínek) 19
3. M. Drdla (Řečice) 18
4. P. Forman (Přibyslav) 16
5. L. Svoboda (Přibyslav) 15
5. L. Nekvinda (Slavkovice) 15
7. J. Němec (Ostrov) 14
7. J. Vaněk (Znětínek) 14
9. O. Jakeš (Bohdalec) 13
9. P. Jurek (Ostrov) 13
9. P. Musil (Přibyslav) 13
9. R. Toman (Světnov) 13
9. L. Šíma (Vatín) 13
9. F. Kasal (Veselíčko) 13

KANADSKÉ BODOVÁNÍ

1. L. Pošvic (Světnov) 43 (27+16)
2. J. Vaněk (Znětínek) 42 (14+28)
3. V. Vondráček (Světnov) 38 (12+26)
4. M. Fenyk (Škrdlovice) 37 (6+31)
5. V. Neubauer (Znětínek) 34 (19+15)
6. M. Drdla (Řečice) 31 (18+13)
7. R. Toman (Světnov) 29 (13+16)
8. P. Forman (Přibyslav) 28 (16+12)
9. L. Svoboda (Přibyslav) 27 (15+12)
10. P. Svoboda (Přibyslav) 26 (12+14)

TRESTY

1. R. Pejchal (Rudolec) 44
2. J. Večeřa ml. (Bohdalec) 36
2. Z. Gregar (Ostrov) 36
4. P. Neubauer (V. Losenice) 33
5. P. Burian (Ostrov) 31
6. M. Drdla (Řečice) 30
6. V. Jaša (Bohdalec) 30
8. M. Havlíček (Pavlov) 29
8. P. Müller (Vatín) 29
10. T. Bořil (Veselíčko) 28
10. O. Chalupa (Rudolec) 28
10. T. Klíma (Veselíčko) 28

SLUŠNOST MUŽSTEV (16.ročník) – po zákl. části

1. Olešná 52
2. Škrdlovice 58
2. Znětínek 58
4. N. Ves 68
5. Slavkovice 72
6. Písečné 78
7. Bukov 80
8. Přibyslav 88
9. V. Losenice 99
10. Světnov 102
11. Pavlov 110
12. Veselíčko 122
13. Vatín 123
14. Řečice 140
15. Ostrov 161
16. Rudolec 166
17. Bohdalec 174

SLUŠNOST MUŽSTEV (16.ročník) – celkově

1. Olešná 80
2. N. Ves 88
3. Slavkovice 92
4. Bukov 94
5. Škrdlovice 96
6. Znětínek 100
7. V. Losenice 121
8. Přibyslav 124
9. Písečné 138
9. Veselíčko 138
11. Pavlov 142
12. Vatín 161
13. Světnov 164
14. Ostrov 207
15. Bohdalec 220
16. Řečice 242
17. Rudolec 250


Archiv statistik

Aktuální výsledky

1. kolo

Bohdalec - Přibyslav
N. Ves - Veselíčko
Slavkovice - Světnov
Olešná - Znětínek
Řečice - Škrdlovice
Ostrov - Vatín
Pavlov - Rudolec
:
:
:
:
:
:
: