Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2015 / 2016

Zpět

Online reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání Bohdalec - Světnov ze dne 19.3.2016 od 19:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Světnov 3 : 2 SN (0:1, 1:1, 1:0)

Vítězem 16.ročníku Vesnické hokejové ligy se stává hokejové mužstvo Bohdalec!
Na druhém místě končí hokejové mužstvo ze Světnova

I druhé finálové utkání vyhrává hokejové mužstvo z Bohdalce! Rozhodující branku vstřelil hráč č.1 Aleš Chrást ve 4.sérii!

54:00 - Skončila třetí třetina, o vítězi i druhého finálového utkání rozhodnou až nájezdy!

53:52 - Osm vteřin před koncem fantastickým rozkrokem zahránil Světnov brankář M. Novák a utkání tím nejspíš posunul do samostatných nájezdů

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Pokud skončí utkání po základní hrací době s nerozhodným skóre o vítězi dnešního utkání rozhodnou nájezdy

48:52 - A je vyrovnáno! Přesnou střelou nad betony hostujícího brankáře dostal puk za brankovou čáru hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Světnov 2 : 2

47:05 - Světnov hraje také v plném počtu

45:21 - Bohdalec hraje v plném počtu

45:05 - Vyloučen hráč č.4 Josef Kuba (Světnov) na 2 minuty za hákování

43:53 - Daniel Tulis je zpátky na ledě, zbýva jeden a půl minuty přesilové hry 5 na 4

43:21 - Vyloučen hráč č.13 Tomáš Šindler (Bohdalec) na 2 minuty za držení protihráče, Světnov bude hrát zhruba půlminutovou přesilovou hru 5 na 3

41:53 - Vyloučen hráč č.5 Daniel Tulis (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

38:58 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se ani druhá přesilová hra nepodařila využít

36:58 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za vysokou hůl

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

Po dvou třetinách má ze hry více Bohdalec, je aktivnější a Světnov trochu přehrává. Střelecky si však vede lépe Světnov a do třetí třetiny bude nastupovat s jednobrankovým náskokem

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem ze Světnova. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

34:01 - Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny

32:41 - Další individuální akci zlikvidoval perfektním zákrokem Zbyšek Majtner (Bohdalec)

31:30 - Na levé straně ledové plochy nádherná individuální akce hráče č.20 Josefa Chrásta (Bohdalec), který se křižnou střelou z kruhu trefuje pod víko. Stav utkání Bohdalec - Světnov 1 : 2

29:52 - Zazvonila tyč brankové konstrukce za zády M. Nováka ze Světnova

25:04 - Po skvělém vymotání mezi kruhy v obranném pásmu Bohdalce a přesné střele dostává Světnov do dvoubrankového vedení hráč č.76 Vítězslav Vondráček. Stav utkání Bohdalec - Světnov 0 : 2

22:00 - Dění na ledové ploše se střídavě přesouvá z jedné strany na druhou, Světnov posledních pár minut lehce domácí mužstvo přehrává

18:01 - Začala druhá třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led

18:00 - Skončila první třetina, následuje zhruba patnáctiminutová přestávka kvůli suché úpravě ledové plochy

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

16:15 - Světnov hraje v plném počtu

14:15 - Vyloučen hráč č.85 Jiří Hrnčíř (Světnov) na 2 minuty za vražení na hrazení

12:57 - Světnov opět otevírá skóre finálového utkání! Mezi betony se domácímu brankáři trefil hráč č.40 Radek Toman. Stav utkání Bohdalec - Světnov 0 : 1

11:08 - Světnov hraje v plném počtu

9:08 - Vyloučen hráč č.48 Tomáš Růžička (Světnov) na 2 minuty za držení protihráče

6:55 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se v první přesilové hře několik šancí nepodařilo využít

4:55 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za nedovolené bránění

3:18 - Světnov hraje v plném počtu

1:18 - Vyloučen hráč č.48 Tomáš Růžička (Světnov) na 2 minuty za sekání

0:01 - Utkání začalo

Hráči z Bohdalce a následně hráči ze Světnova nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Zbyšek Majtner, do branky Světnova Miroslav Novák

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy a stadionu fanoušky z předešlého utkání Žďár n. Sáz. - Choceň, bude začátek druhého FINÁLOVÉHO utkání 16.ročníku VHL posunut o zhruba 20 min... V něm proti sobě nastoupí jako domácí mužstvo HC Bohdalec a jako hosté HC Světnov

Online reportáž utkání O 3.MÍSTO Rudolec - Vatín ze dne 19.3.2016 od 14:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Rudolec - Vatín 1 : 3 (0:0, 1:2, 0:1)

Na třetím místě 16.ročníku Vesnické hokejové ligy se umístilo hokejové mužstvo HC Vatín, na čtvrtém místě HC Rudolec!

54:00 - Skončila třetí třetina utkání O 3.MÍSTO mezi domácím mužstvem z Rudolce a hostujícím mužstvem z Vatína

53:15 - Vyloučen hráč č.22 Lubomír Mokrý (Vatín) na 2 minuty za hákování, branka domácího mužstva zůstává prázdná, Rudolec bude hrát v šesti!

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

50:59 - Mužstvo z Vatína si vyžádalo oddechový čas

47:16 - Čepice lítají na led! Po samostatném úniku dostává Vatín do dvoubrankového vedení hráč č.71 František Hubený, který zároveň vstřelil v dnešním utkání třetí branku! Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 3

43:04 - Rudolec hraje v plném počtu, Vatínu se nepodařilo využít přesilovou hru

41:04 - Vyloučen hráč č.13 Ladislav Šerejch (Rudolec) na 2 minuty za podražení

41:00 - Vatín hraje v plném počtu

39:00 - Vyloučen hráč č.24 Tomáš Pešek (Vatín) na 2 minuty za podražení

38:56 - Rudolec hraje v plném počtu

36:56 - Vyloučen hráč č.3 Tomáš Vomela (Rudolec) na 2 minuty za napadení

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Rudolce a hostujícím mužstvem z Vatína. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

33:59 - Po perfektní střele do levého horního rohu brány vstřelil gól opět hráč č.71 František Hubený (Vatín). Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 2

31:51 - Rudolec hraje také v plném počtu

30:15 - Vatín hraje v plném počtu

29:51 - Vyloučen hráč č.19 Jindřich Ptáček (Rudolec) na 2 minuty za hákování

28:15 - Vyloučen hráč č.13 Karel Sobotka (Vatín) na 2 minuty za podražení

25:52 - Rudolec využívá přesilovou hru a srovnává skóre! Gól vstřelil hráč č.3 Tomáš Vomela (Rudolec). Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 1

25:47 - Michal Blíženec (Vatín) je zpátky na ledě, Rudolci zbývá už jen půl minuta přesilové hry 5 na 4

24:24 - Vyloučen hráč č.29 Petr Müller (Vatín) na 2 minuty za faul kolenem, Rudolec bude hrát necelou minutu a půl přesilovou hru 5 na 3!

23:47 - Vyloučen hráč č.8 Michal Blíženec (Vatín) na 2 minuty za podražení

21:18 - A je tu první vstřelená branka dnešního utkání! Gól vstřelil hráč č.71 František Hubený (Vatín). Stav utkání Rudolec - Vatín 0 : 1

16:01 - Probíhají poslední dvě minuty první třetiny

10:55 - Vatín hraje v plném počtu

8:55 - Vyloučen hráč č.29 Petr Müller (Vatín) na 2 minuty za podražení

2:37 - Rudolec hraje v plném počtu, Vatínu se přesilová hra nepodařila využít

0:37 - Vyloučen hráč č.43 David Zelený (Rudolec) na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

Hráči z Vatína a následně hráči z Rudolce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Pavel Šutka, do branky Vatína Josef Pazour

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání O 3.MÍSTO 16.ročníku Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Rudolec a hostujícím mužstvem HC Vatín

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Světnov a HC Bohdalec ze dne 5.3.2016 od 20:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Světnov - Bohdalec 4 : 5 SN (1:0, 3:2, 0:2)

První finálové utkání vyhrává hokejové mužstvo z Bohdalce! Rozhodující branku vstřelil hráč č.14 Jaroslav Večeřa až v 7.sérii!

54:00 - Skončila třetí třetina, o vítězi prvního finálového utkání rozhodnou až nájezdy!

50:52 - A je vyrovnáno! Po střele hráče z Bohdalce na bránu Světnova, domácí brankář nedokázal dostat puk pod svoji kontrolu a hráči č.15 Ondřejovi Jakešovi (Bohdalec) se podařilo puk vyšťourat a dostat ho za brankovou čáru. Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 4

47:30 - Bohdalci se nepodařilo vyrovnat využitím přesilovky a Světnov hraje v plném počtu

První finálové utkání sleduje na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. zhruba 500 neplatících diváků

45:30 - Vyloučen hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) na 2 minuty za vysokou hůl

44:36 - Světnov hraje také v plném počtu

43:47 - Bohdalec hraje v plném počtu

42:36 - Vyloučen hráč č.21 Zdeněk Mifka (Světnov) na 2 minuty za napadení

41:47 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

36:57 - Mužstvo ze Světnova si vyžádalo oddechový čas

36:57 - Hráč č.10 Jindřich Vařejka z Bohdalce vstřelením branky upravuje stav utkání a posouvá Bohdalec blíže k vyrovnání! Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 3

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem ze Světnova a hostujícím mužstvem z Bohdalce. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

35:57 - Tři vteřiny před koncem druhé třetiny Bohdalec snižuje tříbrankový náskok Světnova, o "gól do kabiny" se postaral hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 2

35:01 - Probíhá poslední minuta druhé třetiny

33:41 - Světnov hraje v plném počtu

31:41 - Vyloučen hráč č.76 Vítězslav Vondráček (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

29:47 - Bohdalec skóruje! O změnu stavu utkání se postaral hráč č.14 Jaroslav Večeřa. Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 1

27:02 - Využitím další přesilové hry Světnov zvyšuje svůj náskok a průběžně vede skóre utkání už o čtyři branky. Gól vstřelil hráč č.40 Radek Toman. Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 0

26:02 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za faul loktem

25:44 - Světnov využívá přesilovou hru, puk za brankovou čáru dostal hráč č.85 Jiří Hrnčíř. Stav utkání Světnov - Bohdalec 3 : 0

24:54 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

23:59 - Zazvonila tyč brankové konstrukce za zády Z. Majtnera z Bohdalce

23:01 - Světnov hraje v plném počtu

21:01 - Vyloučen hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za vysokou hůl

18:12 - Světnov se chvíli po začátku druhé třetiny dostává do dvoubrankového vedení! Gól vstřelil hráč č.76 Vítězslav Vondráček. Stav utkání Světnov - Bohdalec 2 : 0

18:00 - Skončila první třetina, následuje zhruba desetiminutová přestávka kvůli suché úpravě ledové plochy

17:58 - Světnov hraje v plném počtu, před koncem první třetiny se Bohdalci skóre srovnat nepodařilo

16:34 - Bohdalec je v plném počtu a bude hrát zhruba minutu a půl přesilovou hru 5 na 4

15:58 - Vyloučen hráč č.24 Luboš Tůma (Světnov) na 2 minuty za nedovolené bránění

14:34 - Vyloučen hráč č.15 Ondřej Jakeš (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

12:00 - Dění na ledové ploše se střídavě přesouvá z jedné strany na druhou

8:06 - Světnov otevírá skóre dnešního utkání! Gól vstřelil hráč č.22 Lukáš Pošvic. Stav utkání Světnov - Bohdalec 1 : 0

6:10 - Světnov hraje v plném počtu

4:10 - Vyloučen hráč č.85 Jiří Hrnčíř (Světnov) na 2 minuty za podražení

2:51 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se první přesilová hra nepodařila využít. Na branku Bohdalce byla vyslána pouze jedna střela, se kterou si Z. Majtner bez problémů poradil

0:51 - Vyloučen hráč č.13 Tomáš Šindler (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

Hráči z Bohdalce a následně hráči ze Světnova nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Miroslav Novák, do branky Bohdalce Zbyšek Majtner

Vítejte při letošní první online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Z důvodu pozdějšího uvolnění ledové plochy a stadionu fanoušky z předešlého utkání Žďár n. Sáz. - Kolín, bude začátek prvního FINÁLOVÉHO utkání 16.ročníku Vesnické hokejové ligy posunut o zhruba 20 min...