Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2014 / 2015

Zpět

Online reportáž třetího ROZHODUJÍCÍHO FINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Bohdalec a HC Lísek ze dne 21.3.2015 od 20:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Lísek 3 : 5 (1:1, 2:1, 0:3)

Vítězem 15.ročníku Vesnické hokejové ligy se stává hokejové mužstvo HC Lísek!
Na druhém místě skončilo hokejové mužstvo HC Bohdalec

54:00 - Po nervózním konci skončila třetí třetina třetího rozhodujícího finálového utkání mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Lísku

53:48 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 + 2 minuty za hrubost

52:39 - Mužstvo z Lísku si také vyžádalo oddechový čas

52:39 - Lísek rychle zvyšuje na dvoubrankový náskok a o výsledku dnešního utkání už je nejspíš rozhodnuto... Gól vstřelil hráč č.22 Roman Skřepek. Stav utkání Bohdalec - Lísek 3 : 5

51:35 - Mužstvo z Bohdalce si vyžádalo oddechový čas

51:35 - Lísek využívá přesilovou hru a dvě a půl minuty před koncem utkání se dostává do vedení. Gól vstřelil hráč č.19 Martin Navrátil. Stav utkání Bohdalec - Lísek 3 : 4

50:42 - Vyloučen hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

48:29 - Bohdalec hraje v plném počtu, Lísku se nepodařilo přesilovou hru využít

46:29 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

45:54 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží hráč z Lísku, který po vzájemné strkanici s domácím útočníkem spadnul na led. Hráč se zvedá a hra může pokračovat

44:47 - Ofsajd Bohdalce

42:00 - Třetí finálové utkání se hraje plynule, bez zbytečného přerušování a s velkými šancemi na obou stranách

Třetí ROZHODUJÍCÍ FINÁLOVÉ utkání sleduje na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. zhruba 600 diváků

37:49 - Lísek rychle využívá přesilovou hru a opět vyrovnává skóre! Gól vstřelil hráč č.22 Roman Skřepek. Stav utkání Bohdalec - Lísek 3 : 3

37:40 - Vyloučen hráč č.14 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za držení protihráče

36:01 - Začala třetí třetina

Mokrá úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev za bouřlivého bubnování nastupují na led. Třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje další patnáctiminutová přestávka kvůli mokré úpravě ledové plochy

34:01 - Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny

32:00 - Dnešní finálové utkání je opravdu vyrovnené a na zimním stadioně ve Žďáře n. Sáz se hraje kvalitní a technický hokej

29:06 - Bohdalec už po půl minutě odpovídá na sehranou akci Lísku a opět se dostává do jednobrankového vedení. Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Bohdalec - Lísek 3 : 2

28:39 - Vteřinu po skončení Smažilova dvoumitového trestu Lísek střílí gól a vyrovnává skóre utkání. Gól si do statistik připíše hráč č.33 Martin Svoboda. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 2

28:38 - Bohdalec hraje v plném počtu

26:38 - Vyloučen hráč č.16 Jiří Smažil (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

26:07 - Obě mužstva hrají v plném počtu

24:07 - Současné vyloučení. Z Lísku hráč č.22 Roman Skřepek na 2 minuty za sekání a z Bohdalce hráč č.7 Tomáš Nedoma na 2 minuty za hrubost

22:47 - Po prokličkování celým kluzištěm a zakončením skvělou střelou dostal puk za brankovou čáru hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 1

20:32 - Hra se plynule přesouvá ze strany na stranu, na obou stranách dochází k velkým šancím

18:01 - Začala druhá třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led

18:00 - Skončila první třetina, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli suché úpravě ledové plochy

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

16:59 - Ofsajd Bohdalce

15:51 - Hokejové mužstvo z Bohdalce hraje v plném počtu

13:51 - Vyloučen hráč č.19 František Kovář (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

12:29 - Lísek rychle odpovídá a vyrovnává skóre! Po perfektně sehrané akci dvou hráčů z Lísku vstřelil gól hráč č.33 Martin Svoboda. Stav utkání Bohdalec - Lísek 1 : 1

10:31 - Rozhodčí píská ofsajd Lísku

8:17 - Bohdalec otevírá skóre, gól vstřelil hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Bohdalec - Lísek 1 : 0

7:20 - Po samostatném úniku jednoho z hráčů Bohdalce a následné střele předvedl hostující brankář vynikající zákrok a se střelou si poradil

5:23 - Lísek hraje v plném počtu, Bohdalci se přesilová hra moc nepovedla

3:23 - Bohdalec bude hrát přes 1,5 min. dlouhou přesilovou hru 5 na 3! Vyloučen hráč č.35 Radek Špatka (Lísek) na 2 minuty za vražení na hrazení

2:59 - Vyloučen hráč č.4 Josef Vokurka (Lísek) na 2 minuty za hákování

0:01 - Utkání začalo

Hráči z Lísku a následně hráči z Bohdalce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Zbyšek Majtner, do branky Lísku Roman Kubík

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne třetí ROZHODUJÍCÍ FINÁLOVÉ utkání 15.ročníku Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Lísek

Online reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Lísek a HC Bohdalec ze dne 14.3.2015 od 19:45 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Lísek - Bohdalec 1 : 4 (0:2, 1:0, 0:2)

O vítězi 15.ročníku Vesnické ligy se rozhodne ve třetím, posledním FINÁLOVÉM utkání už příští týden v sobotu 21.3.2015 v 20:30 na zimním stadioně ve Žďáře n. Sáz.!

54:00 - Skončila třetí třetina druhého finálového utkání mezi domácím mužstvem z Lísku a hostujícím mužstvem z Bohdalce

53:01 - Probíhá poslední minuta druhého finálového utkání

52:31 - Ofsajd Bohdalce

50:06 - Lísku obývají síly, Bohdalec ho viditelně přehrává a čtyři minuty před koncem utkání vstřelil gól hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec). Stav utkání Lísek - Bohdalec 1 : 4

45:27 - Mužstvo z Lísku si vyžádalo oddechový čas

45:37 - Hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) po samostatném úniku a následné střele zvyšuje na dvoubrankový náskok Bohdalce. Stav utkání Lísek - Bohdalec 1 : 3

43:51 - Bohdalec hraje v plném počtu

42:19 - Nařízeno další trestné střílení za podražení hráčem č.10 Martinem Horákem (Lísek)! Trestné střílení opět prováděl hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) a ani tentokrát se mu ho nepodařilo využít

41:51 - Vyloučen hráč č.19 František Kovář (Bohdalec) na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

Druhé FINÁLOVÉ utkání sleduje na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. zhruba 450 diváků

37:58 - Bohdalec hraje v plném počtu

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev za bouřlivého bubnování nastupují na led. Třetí třetina začne za malý okamžik

35:58 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za napadení

31:30 - Rozhodčí píská ofsajd Lísku

30:43 - Lísek hraje v plném počtu. Bohdalec sehrál dobrou přesilovou hru, ale puk se mu za brankovou čáru dostat nepodařilo

28:43 - Vyloučen hráč č.4 Josef Vokurka (Lísek) na 2 minuty za faul kolenem

27:22 - Obě mužstva hrají v plném počtu

27:04 - Nařízeno trestné střílení za podražení hráčem č.33 Romanem Kubíkem (Lísek). Trestné střílení prováděl hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec), bohužel se mu ho nepodařilo využít

25:22 - Současné vyloučení. Z Lísku hráč č.22 Roman Skřepek na 2 minuty za podražení a z Bohdalce hráč č.2 Luboš Jaša na 2 minuty za nafilmovaný pád

25:15 - Lísek snižuje dvoubrankový náskok po dorážce skoro do prázdné hostující brány, gól vstřelil hráč č.93 Michal Svoboda. Stav utkání Lísek - Bohdalec 1 : 2

22:30 - Hra se stále přelévá ze strany na stranu, na zimním stadioně se hraje hezký akční hokej

20:24 - Bohdalec hraje v plném počtu, Lísku se přesilovou hru nepodařilo využít

20:18 - A další tyč! Tentokrát zase na domácí straně

19:30 - Po střele od modré čáry jednoho z hráčů Lísku zazvonila tyč Bohdalce!

18:24 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

17:20 - Lísek v přesilové hře na Bohdalec poměrně tlačí

16:34 - Vyloučen hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

14:02 - Lísek hraje v plném počtu

12:02 - Malá strkanice u branky Bohdalce, rozhodčí od sebe odtrhli hráče a bude se vylučovat. Nakonec je vyloučen hráč č.93 Michal Svoboda (Lísek) na 2 minuty za napadení + 10 minut osobní trest za nesportovní chování (napadení rozhodčího)

10:06 - Bohdalec využívá přesilovou hru! Gól vstřelil hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Lísek - Bohdalec 0 : 2

9:41 - Vyloučen hráč č.33 Martin Svoboda (Lísek) na 2 + 2 minuty za vysokou hůl

8:31 - Bohdalec hraje v plném počtu

7:04 - Bohdalec se dostává do vedení ve vlastním oslabení! Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Lísek - Bohdalec 0 : 1

6:34 - Lísek hraje v plném počtu

6:31 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

4:34 - Vyloučen hráč č.93 Michal Svoboda (Lísek) na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

Hráči z Lísku a následně hráči z Bohdalce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Roman Kubík, do branky Bohdalce Zbyšek Majtner

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne druhé FINÁLOVÉ utkání 15.ročníku Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Lísek a hostujícím mužstvem HC Bohdalec

Online reportáž utkání O 3.MÍSTO Rudolec - Vatín ze dne 7.3.2015 od 19:45 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Rudolec - Vatín 2 : 3 (1:1, 1:1, 0:1)

Na třetím místě 15.ročníku Vesnické hokejové ligy se umístilo hokejové mužstvo HC Vatín, na čtvrtém místě HC Rudolec!

54:00 - Skončila třetí třetina utkání O 3.MÍSTO mezi domácím mužstvem z Rudolce a hostujícím mužstvem z Vatína

53:45 - Mužstvo z Vatína si vyžádalo oddechový čas

53:26 - Domácí brankář opouští bránu, Rudolec zkusí půl minuty před koncem hru v šesti

53:01 - Probíhá poslední minuta třetí třetiny

51:46 - Opět ofsajd Rudolce

49:45 - Hra se stále přelévá ze strany na stranu, k velkým šancím moc nedochází

47:51 - Rozhodčí píská ofsajd Rudolce

46:07 - Vatín hraje v plném počtu, Rudolci se nepodařilo přesilovou hru využít

44:07 - Vyloučen hráč č.21 Jan Štěpánek (Vatín) na 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě

43:03 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží domácí brankář. Po chvíli se zvedá a hra může pokračovat

42:06 - Mužstvo z Rudolce si vyžádalo oddechový čas

41:16 - Vatín hraje v plném počtu

39:16 - Vyloučen hráč č.20 Miroslav Láznička (Vatín) na 2 minuty za nepovolenou výstroj

36:58 - Prozatím nejproduktivnější hráč dnešního utkání č.20 Miroslav Láznička (Vatín) ke dvoum přihrávkám přidává i vstřelený gól. Stav utkání Rudolec - Vatín 2 : 3

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Rudolce a hostujícím mužstvem z Vatína. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

35:02 - Vatín hraje v plném počtu

33:02 - Vyloučen hráč č.14 Vlastimil Krejčí (Vatín) na 2 minuty za podražení

32:22 - Za hostujícího brankáře se podařilo puk protlačit hráči č.11 Lukáši Křesťanovi (Rudolec). Stav utkání Rudolec - Vatín 2 : 2

22:28 - Ofsajd Rudolce

19:08 - Vatín se chvíli po začátku třetiny dostává do jednobrankového vedení. Gól vstřelil hráč č.71 František Hubený. Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 2

18:00 - Skončila první třetina

16:01 - Probíhají poslední dvě minuty první třetiny

13:20 - Vatín vyrovnává! Gól za brankovou čáru dostal hráč č.34 Lukáš Šíma. Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 1

12:26 - Rudolec hraje v plném počtu

11:12 - Ofsajd Rudolce

10:26 - Vyloučen hráč č.3 Tomáš Vomela (Rudolec) na 2 minuty za podražení

10:01 - Rudolec hraje v plném počtu, Vatínu se přesilová hra nepodařila využít

8:01 - Vyloučen hráč č.19 Jindřich Ptáček (Rudolec) na 2 minuty za zdržování hry

6:43 - Hra se přelévá ze strany na stranu

4:10 - Rudolec otevírá skóre dnešního utkání kdy gól vstřelil hráč č.2 Vladimír Musil. Stav utkání Rudolec - Vatín 1 : 0

1:32 - Rozhodčí píská ofsajd Rudolce

Hráči z Vatína a následně hráči z Rudolce nastupují na led, před začátkem utkání se ještě rozbruslují. Do domácí branky v dnešním utkání nastoupí Pavel Šutka, do branky Vatína Josef Pazour

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání O 3.MÍSTO 15.ročníku Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Rudolec a hostujícím mužstvem HC Vatín

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Bohdalec a HC Lísek ze dne 7.3.2015 od 17:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Lísek 3 : 5 (1:2, 1:1, 1:2)

O vítězi 15.ročníku Vesnické ligy se může rozhodnout už příští týden v sobotu 14.3.2015 v 19:45 na zimním stadioně ve Žďáře n. Sáz.!

54:00 - Skončila třetí třetina prvního finálového utkání mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Lísku

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

51:53 - Bohdalec se nevzdává a 2 minuty před koncem utkání střílí gól hráč č.15 Ondřej Jakeš. Stav utkání Bohdalec - Lísek 3 : 5

50:36 - Lísek hraje v plném počtu

50:08 - Oddechový čas pro mužsto z Lísku

48:36 - Vyloučen hráč č.4 Josef Vokurka (Lísek) na 2 minuty za hákování

47:25 - Po samostatném úniku se před bránu dostal hráč č.79 Jaroslav Dvořák (Lísek) a s velkou parádou překonal domácího brankáře Majtnera. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 5

45:23 - Mužstvo z Bohdalce si vyžádalo oddechový čas

45:23 - Čtvrtá využitá přesilovka, Lísek zvyšuje na dvoubrankový náskok. Gól vstřelil hráč č.35 Radek Špatka. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 4

44:56 - Vyloučen hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) na 2 minuty za příliš hráčů na ledě

42:51 - Lísek hraje v plném počtu, Bohdalci se dnes přesilové hry nedaří využít

40:51 - Vyloučen hráč č.22 Roman Skřepek (Lísek) na 2 minuty za hákování

40:36 - Lísek hraje v plném počtu

38:36 - Vyloučen hráč č.33 Martin Svoboda (Lísek) na 2 minuty za napadení

37:41 - Ofsajd Lísku

36:12 - Bohdalec hraje v plném počtu

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led. Před zahájením třetí třetiny se ještě krátce rozbruslují, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Lísku. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

34:12 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

34:00 - Závan před domácí brankovou konstrukcí bez využítí

33:29 - Vyloučen hráč č.13 Tomáš Šindler (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

32:10 - Bohdalec nedokázal využít špatnou nahrávku hráčů z Lísku

31:41 - Vyloučen hráč č.7 Tomáš Nedoma (Bohdalec) na 2 + 10 minut osobní trest za úder do oblasti hlavy a krku

30:04 - Posuná brána Lísku

27:21 - Lísek nedokázal proměnit velkou šanci, kdy se před odmácí brankou objevil osamocený hráč z Lísku

24:12 - Opět ofsajd Lísku

23:16 - Lísek už potřetí v tomto utkání využívá přesilovou hru! Krásnou akci zakončil hráč č.93 Michal Svoboda. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 3

22:44 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za sekání

22:18 - Rozhodčí píská ofsajd Lísku

21:19 - Bohdalec využívá přesilovou a vyrovnává skóre. Za hostujícího brankáře puk dostává hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Bohdalec - Lísek 2 : 2

19:31 - Vyloučen hráč č.22 Roman Skřepek (Lísek) na 2 minuty za sekání

19:15 - Bohdalec hraje v plném počtu

Před zahájením druhé třetiny je na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. zhruba 265 diváků

17:49 - Těsně před koncem první třetiny se Lísek ujímá vedení a opět využívá přesilovou hru. Gól vstřelil hráč č.33 Martin Svoboda. Stav utkání Bohdalec - Lísek 1 : 2

17:15 - Vyloučen hráč č.1 Aleš Chrást (Bohdalec) na 2 minuty za podražení, Lísek bude hrát dlouhou přesilovou hru 5 na 3

16:27 - Vyloučen hráč č.3 Vadimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

15:52 - Závan před brankou Bohdalce

15:27 - Ofsajd Lísku

13:52 - Rozhodčí píská ofsajd Bohdalce

10:56 - A je vyrovnáno! Gól si do statistik přpisuje hráč č.19 František Kovář (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Lísek 1 : 1

10:24 - Hra se stále přelévá ze strany na stranu

6:57 - Rozhodčí píská ofsajd Lísku

6:22 - Lísek hraje v plném počtu

4:22 - Vyloučen hráč č.79 Jaroslav Dvořák (Lísek) na 2 minuty za hákování

1:56 - Lísek otevírá skóre a využívá přesilovou hru. Gól vstřelil hráč č.10 Martin Horák. Stav utkání Bohdalec - Lísek 0 : 1

0:55 - Vyloučen hráč č.7 Tomáš Nedoma (Bohdalec) na 2 minuty za napadení

Hráči z Bohdalce a následně hráči z Lísku nastupují na led. Do branky Bohdalce v dnešním utkání nastoupí Zbyšek Majtner, do hostující branky Roman Kubík

Vítejte při online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne první FINÁLOVÉ utkání 15.ročníku Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Lísek