Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2013 / 2014

Zpět

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Světnov a HC Bohdalec ze dne 1.3.2014 od 20:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Světnov - Bohdalec 3 : 2 (2:0, 0:2, 1:0)

54:00 - Skončila třetí třetina prvního finálového utkání mezi domácím mužstvem ze Světnova a hostujícím mužstvem z Bohdalce

53:28 - Mužstvo z Bohdalce si vyžádalo oddechový čas a hostující brankář Majtner zůstává na střídačce

52:38 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za hrubost

51:43 - Hra na chvíli přerušena. Hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) má vyražený dech. Po chvíli je vše v pořádku a hra může pokračovat

50:00 - Probíhají poslední čtyři minuty třetí třetiny

47:15 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se přesilová hra vůbec navydařila

45:15 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za držení protihráče

44:00 - Hra upadla do šedi průměru

43:20 - Světnov hraje v plném počtu, Bohdalci se nepodařilo přesilovou hru využít

41:20 - Vyloučen hráč č.61 Jaroslav Straka (Světnov) na 2 minuty za podražení

37:35 - Světnov dává gól a na začátku třetí třetiny se dostává do vedení. Gól dává hráč č.26 Jan Strnad. Stav utkání Světnov - Bohdalec 3 : 2

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led. Před zahájením třetí třetiny se ještě krátce rozbruslují, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem ze Světnova a hostujícím mužstvem z Bohdalce. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

34:01 - Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny

29:11 - A je vyrovnáno! Gól si do statistik připíše opět hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Světnov - Bohdalec 2 : 2

28:02 - Bohdalec využívá přesilovou hru a snižuje dvoubrankový náskok Světnova. Gól dává hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Světnov - Bohdalec 2 : 1

26:23 - Vyloučen hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za podražení

24:37 - Vyloučen hráč č.21 Zdeněk Mifka (Světnov) na 2 minuty za podražení

20:26 - Světnov hraje v plném počtu

18:26 - Vyloučen hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) na 2 minuty za faul loktem

18:01 - Začala druhá třetina

Před zahájením druhé třetiny je na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. asi 250 diváků

V brance Bohdalce nastoupil Zbyšek Majtner, v domácí brance Miroslav Novák

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne druhá třetina prvního FINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstev HC Světnov a hostujícím mužstvem HC Bohdalec

V první třetině padly góly v časech:

15:06 - Gól dal hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov). Stav utkání Světnov - Bohdalec 2 : 0

11:41 - Gól dal hráč č.6 Leoš Zich (Světnov). Stav utkání Světnov - Bohdalec 1 : 0

V prní třetině byli vyloučeni:

- Hráč č.23 Jan Kučka (Světnov) za hákování

- Hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) za vysokou hůl

VELICE SE OMLOUVÁME, ALE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEBYLO MOŽNÉ PŘENÁŠET ONLINE REPORTÁŽ Z PRVNÍ TŘETINY

Online reportáž třetího, rozhodujícího SEMIFINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Bohdalec a HC Ostrov ze dne 22.2.2014 od 15:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Ostrov 4 : 2 (0:0, 2:2, 2:0)

V utkání o 3.místo bude hrát mužstvo z Ostrova a do finálového utkání nastoupí opět mužstvo z Bohdalce!

54:00 - Skončila třetí třetina třetího, rozhodujícího semifinálového utkání mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Ostrova

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

48:51 - Vyloučen hráč č.17 Vladimír Nedoma (Bohdalec) na 10 minut osobní trest za nesportovní chování (připomínky k výroku rozhodčího)

48:01 - Obě mužstva hrají v plném počtu

46:01 - Současné vyloučení. Z Ostrova hráč č.77 Radek Fňukal a z Bohdalce hráč č.7 Tomáš Nedoma na 2 minuty za vzájemnou potyčku

45:04 - Bohdalec se dostává už do dvoubrankového vedení. Trestné střílení prováděl hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 4 : 2

45:04 - Nařízeno trestné střílení za faul hráče č.4 Petra Gregara (hákování)

37:54 - Chybou Ostrovské obrany Bohdalec využívá přesilovou hru a ujímá se vedení. Gól vstřelil hráč č.14 Jaroslav Večeřa. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 3 : 2

37:38 - Velkou šanci Bohdalce v přesilové hře překazil lehnutím do střely obránce z Ostrova

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Ostrova. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

36:00 - Vyloučen hráč č.20 Karel Kment (Ostrov) na 2 minuty za podražení

35:01 - Probíhá poslední minuta druhé třetiny

34:48 - Další chyba, tentokrát Ostrovského golmana. Vyrazil puk přesně na hokejku útočníka a ten střílel do úplně odkryté brány. Gól si do statistik připíše hráč č.20 Josef Chrást. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 2 : 2

32:44 - Po rychlém vyšachování Luboše Jašy (Bohdalec) až před bránu Ostrova a následné střele končí puk na hrudi Ondráčka

30:10 - Ostrov rychle otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení. Gól vstřelil hráč č.16 Marian Kovář. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 2

29:24 - A je vyrovnáno! Po hrubé chybě domácího brankáře Ostrov využívá přesilovou hru, gól je připsán hráči č.4 Petru Gregarovi. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 1

27:37 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za vysokou hůl, Ostrov bude hrát minutu a půl přesilovou hru 5 na 3!

27:05 - Za příliš mnoho hráčů na ledě potrestáno mužstvo z Bohdalce, trest na 2 minuty odpyká hráč č.16 Jiří Smažil

25:16 - Bohdalec otevírá skóre. Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 0

23:46 - Hra přerušena kvůli zasažení hlavního rozhodčího hokejkou do hlavy. Po rychlém ošetření hra pokračuje

22:32 - Hra je poklidná, stále se přelévá ze strany na stranu, k velkým šancím moc nedochází

18:00 - Skončila první třetina třetího semifinálového utkání

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

16:59 - Velkou šanci Bohdalce překazil hostující brankář Ondráček

14:08 - Hra přerušena kvůli posunuté bráně Ostrova

11:26 - Ostrov hraje v plném počtu. Bohdalci se přesilová hra vůbec nepovedla, ani jeden hráč nevystřelil na bránu Ostrova

9:26 - Vyloučen hráč č.8 Stanislav Pelikán (Ostrov) na 2 minuty za sekání, Bohdalec bude hrát minutu přesilovou hru 5 na 3!

Hráči z Ostrova a následně hráči z Bohdalce nastupují na led

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne třetí, rozhodující SEMIFINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Ostrov

Online reportáž druhého SEMIFINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Přibyslav a HC Světnov ze dne 15.2.2014 od 19:15 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Přibyslav - Světnov 2 : 3 (1:1, 0:1, 1:1)

V utkání o 3.místo bude hrát mužstvo z Přibyslavy a do finálového utkání nastoupí mužstvo ze Světnova!

54:00 - Skončila třetí třetina druhého semifinálového utkání mezi domácím mužstvem z Přibyslavy a hostujícím mužstvem ze Světnova

51:00 - Třemi rychlými přesuny a několika vynikajícími skoky po puku teď podržel mužstvo domácí brankář Hájek

50:11 - Přibyslav hraje v plném počtu, na konci přesilové hry měl na hokejce Jan Strnad rozhodující gól, který se mu bohužel nepodařilo proměnit

48:11 - Za příliš mnoho hráčů na ledě potrestáno mužstvo z Přibyslavy, trest na 2 minuty odpyká hráč č.29 Miloslav Teml

47:38 - Světnov se sedm minut před koncem dostává do vedení. Gól vstřelil hráč č.73 Vítězslav Vondráček. Stav utkání Přibyslav - Světnov 2 : 3

44:00 - Utkání je stále velice vyrovnané, bez zbytečného přerušování fantastickými zákroky brankářů na obou stranách

40:27 - Přibyslav opět vyrovnává skóre. Gól vstřelil hráč č.9 Libor Svoboda. Stav utkání Přibyslav - Světnov 2 : 2

39:22 - Světnov hraje v plném počtu, Přibyslavy se nepodařilo přesilovou hru využít

37:22 - Vyloučen hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za vysokou hůl

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Přibyslavy a hostujícím mužstvem ze Světnova. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

34:52 - Světnov se dostává do vedení. Gól vstřelil hráč č.22 Lukáš Pošvic. Stav utkání Přibyslav - Světnov 1 : 2

34:47 - Přibyslav hraje v plném počtu

33:37 - Světnov hraje v plném počtu

32:47 - Vyloučen hráč č.35 Martin Vlček (Přibyslav) na 2 minuty za sekání

31:37 - Vyloučen hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za faul loktem

30:49 - Přibyslav hraje v plném počtu

30:17 - Vyloučen hráč č.21 Zdeněk Mifka (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

28:49 - Současné vyloučení. Z Přibyslavy hráč č.29 Miloslav Teml na 2 minuty za hákování a ze Světnova hráč č.22 Lukáš Pošvic na 2 minuty za filmovaný pád

28:34 - Hra přerušena kvůli hráči, který leží na ledě. Po chvíli se zvedá, je v pořádku, hra může pokračovat

26:54 - Přibyslav hraje v plném počtu, Světnovu se nepodařilo přesilovou hru využít

24:54 - Vyloučen hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za podražení

24:07 - Vyloučen hráč č.23 Michal Teml (Přibyslav) na 2 minuty za hákování

18:00 - Skončila první třetina druhého semifinálového utkání

15:33 - Michal Teml (Přibyslav) i Zdeněk Mifka (Světnov) jsou zpátky na ledě

13:34 - Přibyslav hraje v plném počtu

13:33 - Současné vyloučení. Z Přibyslavy hráč č.23 Michal Teml na 2 minuty za filmovaný pád a ze Světnova hráč č.21 Zdeněk Mifka na 2 minuty za hákování

12:59 - Petr Musil (Přibyslav) je zpátky na ledě. Světnovu se přesilovou hru 5 na 3 nepodařilo využít

11:34 - Vyloučen hráč č.91 Tomáš Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za zdržování hry

10:59 - Vyloučen hráč č.20 Petr Musil (Přibyslav) na 2 minuty za podražení

6:02 - Přibyslav vyrovnává skóre. Gól vstřelil hráč č.10 Marek Neubauer. Stav utkání Přibyslav - Světnov 1 : 1

4:20 - Hra se stále přelévá ze strany na stranu, k velkým šancím však moc nedochází

1:58 - Rychle využitá přesilová hra. Gól si do statistik připíše hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov). Stav utkání Přibyslav - Světnov 0 : 1

1:35 - Vyloučen hráč č.35 Martin Vlček (Přibyslav) na 2 minuty za podražení

Doplňující informace. V domácí brance nastoupil Karel Hájek, v brance Světnova Miroslav Novák

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je zatím asi 50 diváků

Hráči ze Světnova a následně hráči z Přibyslavy nastupují na led

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne druhé SEMIFINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Přibyslav a hostujícím mužstvem HC Světnov

Online reportáž druhého SEMIFINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Ostrov a HC Bohdalec ze dne 15.2.2014 od 17:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Ostrov - Bohdalec 3 : 9 (0:1, 2:3, 1:5)

O tom kdo postoupí do finále se rozhodne až příští týden v sobotu 22.2.2014 v 15:00!

54:00 - Skončila třetí třetina druhého semifinálového utkání mezi domácím mužstvem z Ostrova a hostujícím mužstvem z Bohdalce

53:41 - Poslední branku utkání střílí hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Stav utkání Ostrov - Bohdalec 3 : 9

50:49 - Tři minuty před koncem utákní Ostrov snižuje šestibrankový náskok Bohdalce. Gól vstřelil hráč č.20 Karel Kment. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 3 : 8

48:09 - Bohdalec hraje v plném počtu

46:46 - Ostrov hraje v plném počtu

46:09 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

44:46 - Vyloučen hráč č.21 Petr Jurek (Ostrov) na 2 minuty za vysokou hůl

42:57 - Bohdalec vede už o šest branek, o dnešním zápase je nejspíš rozhodnuto. Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 8

42:23 - Bohdalec střílí další branku. Gól vstřelil hráč č.20 Josef Chrást. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 7

42:23 - Ostrov hraje v plném počtu

41:40 - Bohdalec hraje v plném počtu

40:23 - Vyloučen hráč č.8 Stanislav Pelikán (Ostrov) na 2 minuty za napadení

39:40 - Vyloučen hráč č.14 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za vysokou hůl

38:01 - Bohdalec vede už o čtyři góly, kdy využívá přesilovou hru. Gól vstřelil hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 6

36:55 - Vyloučen hráč č.20 Karel Kment (Ostrov) na 2 minuty za vysokou hůl

36:43 - Bohdalec se dostává na začátku třetí třetiny do tříbrankového náskoku. Dnes již podruhé vstřelil gól hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 5

36:42 - Ostrov hraje v plném počtu

36:00 - Skončila druhá třetina mezi domácím mužstvem z Ostrova a hostujícím mužstvem z Bohdalce. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

34:42 - Vyloučen hráč č.8 Stanislav Pelikán (Ostrov) na 2 minuty za vysokou hůl

34:42 - Bohdalec opět využívá přesilovou hru. Gól vstřelil hráč č.17 Vladimír Nedoma. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 4

34:05 - Vyloučen hráč č.20 Karel Kment (Ostrov) na 2 minuty za napadení

32:26 - Bohdalec také využívá přesilovou hru. Gól vstřelil hráč č.7 Tomáš Nedoma. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 3

31:17 - Bohdalec hraje v plném počtu

30:35 - Vyloučen hráč č.16 Marian Kovář (Ostrov) na 2 minuty za držení

29:17 - Současné vyloučení. Z Ostrova hráč č.44 Josef Blaha na 2 minuty za faul vysokou holí a z Bohdalce hráč č.2 Luboš Jaša na 2 minuty za filmovaný pád

28:16 - Hráč č.30 Jiří Němec (Ostrov) srovnává skóre. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 2 : 2

27:50 - Bohdalec hraje v plném počtu

27:32 - Obrovská šance Ostrova, které zabránil hostující brankář Majtner

25:50 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

25:39 - Hra přerušena kvůli posunuté bráně Bohdalce

22:01 - Bohdalec střílí druhou branku. Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 1 : 2

20:37 - Bohdalec hraje v plném počtu

20:31 - Hra přerušena kvůli posunuté bráně Ostrova

18:42 - Ostrov rychle využívá přesilovou hru 5 na 3, kdy gól vstřelil hráč č.20 Karel Kment. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 1 : 1

18:37 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za sekání

Doplňující informace. V brance mužstva z Bohdalec nastoupil Zbyšek Majtner, v brance Ostrova nad Oslavou David Ondráček

17:55 - Za příliš mnoho hráčů na ledě potrestáno mužstvo z Bohdalce, trest na 2 minuty odpyká hráč č.13 Tomáš Šindler

14:49 - Hráč č.15 Roman Buchta (Ostrov) byl ve velké šanci. Vše ale zachránila obrana Bohdalce

13:05 - Ostrov hraje v plném počtu

11:05 - Vyloučen hráč č.77 Radek Fňukal (Ostrov) na 2 minuty za sekání

8:51 - Hráč č.11 Petr Tulis (Bohdalec) střílí první branku utkání. Stav utkání Ostrov - Bohdalec 0 : 1

5:05 - Ostrov hraje v plném počtu

3:05 - Vyloučen hráč č.17 Petr Burian (Ostrov) na 2 minuty za držení hole

2:35 - Bohdalec hraje v plném počtu

1:29 - Za příliš mnoho hráčů na ledě potrestáno mužstvo z Ostrova, trest na 2 minuty odpyká hráč č.19 Zdeněk Gregar

0:35 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za sekání

0:01 - Utkání začalo, úvodní buly vyhrálo mužstvo z Ostrova nad Oslavou

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 160 diváků

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne druhé SEMIFINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Ostrov a hostujícím mužstvem HC Bohdalec

Online reportáž prvního SEMIFINÁLOVÉHO utkání mezi hokejovými mužstvy HC Bohdalec a HC Ostrov ze dne 9.2.2014 od 16:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Ostrov 5 : 6 na nájezdy (1:3, 2:1, 2:1)

Rozhodující gól na nájezdy vstřelil hráč č.20 Karel Kment z Ostrova!

54:00 - Skončila třetí třetina prvního semifinálového utkání mezi domácím mužstvem z Bohdalce a hostujícím mužstvem z Ostrova. Současné skóre utkání je 5 : 5, tudíž o vítězi rozhodnou samostatné nájezdy!

53:56 - Bohdalec hraje v plném počtu

53:01 - Probíhá poslední minuta třetí třetiny

52:41 - Bohdalec vyrovnává ve vlastním oslabení! Gól vstřelil hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 5 : 5

52:34 - Hra, dnes již potřetí přerušena kvůli výpadku elektrické energie

51:56 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za hákování

51:34 - Mužstvo Ostrova si vyžádalo oddechový čas

50:28 - Obě mužstva hrají v plném počtu

48:58 - Bohdalec v přesilové hře snižuje skóre. Gól vstřelil hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 4 : 5

48:28 - Současné vyloučení. Z Ostrova hráč č.77 Radek Fňukal a z Bohdalce hráč č.7 Tomáš Nedoma na 2 minuty za hrubost

47:03 - Vyloučen hráč č.44 Josef Blaha (Ostrov) na 2 minuty za podražení

46:45 - Hra opět přerušena kvůli výpadku elektrické energie

45:48 - Bohdalec hraje v plném počtu

45:32 - Nejvyšší šanci Ostrova v přesilové hře zlikvidoval se štěstím domácí brankář Martin Odehnal

43:51 - Ostrov hraje v plném počtu

43:48 - Vyloučen hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) na 2 minuty také za hákování

41:51 - Vyloučen hráč č.61 Zdeněk Prokš (Ostrov) na 2 minuty za hákování

41:01 - Ostrov se vymanil z tlaku Bohdalce a hráč č.14 Martin Dostál zvyšuje náskok Ostrova! Stav utkání Bohdalec - Ostrov 3 : 5

40:04 - Hra přerušena kvůli výpadku elektrické energie

39:09 - Obě mužstva hrají v plném počtu

37:09 - Současné vyloučení. Z Ostrova hráč č.8 Stanislav Pelikán a z Bohdalce hráč č.20 Josef Chrást na 2 minuty za vzájemnou potyčku

34:49 - Ofsajd Bohdalce

34:02 - Bohdalec hraje v plném počtu

33:30 - Bohdalec nedává Ostrovu v přesilové hře vůbec šanci

32:02 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry (zalehnutí puku)

31:31 - Střelu Ostrovského útočníka od modré brány s obtížemi zpracoval domácí brankář

30:09 - Hráč č.18 Petr Jaša prostřelil hostujícího brankáře a snižuje dvoubrankový náskok Ostrova. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 3 : 4

28:35 - Po nahození na domácí bránu brankář z Bohdalce přidržuje puk a plynulá hra je přerušena. Ostrov se jednoduše dostává do útočného pásma

28:05 - Zakázané uvolnění Ostrova

26:41 - Nádherná individuální akce Ostrova skončila na tyči branky Bohdalce

25:26 - Hostující Ostrov využívá přesilovou hru a opět zvyšuje na dvoubrankový náskok. Gól vstřelil hráč č.8 Stanislav Pelikán. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 2 : 4

24:15 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

23:59 - Do nekrytého prostoru branky se trefuje hráč č.16 Luboš Jaša (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Ostrov 2 : 3

22:22 - Zakázané uvolnění Bohdalce

21:54 - Zakázané uvolnění Ostrova

21:19 - Luboši Jašovi (Bohdalec) po samostatném nájezdu uniká puk z hokejky

20:22 - Zakázané uvolnění Bohdalce

18:00 - Skončila první třetina

15:57 - Velká šance Ostrova a následně i Bohdalce. Nikdo ale šanci nedokázal využít

14:00 - Hra se přesunula do obranného pásma Ostrova, většina střel však jde úplně mimo

13:15 - Zakázané uvolnění Bohdalce

12:27 - Zakázané uvolnění Ostrova

10:43 - Po krásné kombinační akci zvyšuje náskok Ostrova hráč č.21 Petr Jurek. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 3

10:08 - V závanu před bránou se nejlépe orientoval hráč č.14 Martin Dostál a Ostrov se ujímá vedení. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 2

8:28 - Bohdalec hraje také v plném počtu, Ostrovu se krátká přesilová hra nepodařila využít

7:45 - Ostrov hraje v plném počtu

6:28 - Za příliš mnoho hráčů na ledě potrestáno mužstvo z Bohdalce, trest na 2 minuty odpyká hráč č.17 Vladimír Nedoma

5:45 - Vyloučen hráč č.20 Karel Kment (Ostrov) na 2 minuty za podražení

1:52 - Ostrov rychle vyrovnává! O gól se postaral hráč č.61 Zdeněk Prokš. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 1

0:50 - Chvilku po začátku utkání otevírá skóre dorážkou před bránou hráč č.11 Petr Tulis z Bohdalce. Stav utkání Bohdalec - Ostrov 1 : 0

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 310 diváků

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne první SEMIFINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Ostrov

Online reportáž prvního SEMIFINÁLOVÉHO utkání ze dne 9.2.2014 od 13:45 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou. V něm proti sobě nastoupily hokejová mužstva ze Světnova a z Přibyslavy

Světnov - Přibyslav 4 : 3 (0:0, 1:2, 3:1)

54:00 - Skončila třetí třetina prvního semifinálového utkání mezi domácím mužstvem ze Světnova a hostujícím mužstvem z Přibyslavy

49:53 - Zazvonila tyč Světnovské brány

48:51 - Světnov do vedení posílá hráč č.24 Luboš Tůma střelou nad pravý beton brankáře Hájka. Stav utkání Světnov - Přibyslav 4 : 3

48:10 - Přibyslav hraje v plném počtu

46:10 - Světnov si také vyžádal oddechový čas

46:10 - Vyloučen hráč č.9 Libor Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za sekání

44:34 - Po vyrovnávací brance Světnova si Přiyslav vyžádala oddechový čas

44:34 - Je srovnáno. Při hře 4 na 4 se prosazuje hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov). Stav utkání Světnov - Přibyslav 3 : 3

44:18 - Samostatný únik Radka Tomana (Světnov) končí těsně vedle tyčky Přibyslavské brány

43:54 - Zbytečně vyloučen hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) na 2 minuty za napadení

43:36 - Vyloučen hráč č.99 Zdenek Benák (Přibyslav) na 2 minuty za faul vysokou holí

41:01 - Po závanu před brankou Přibyslavy snižuje dvoubrankový náskok hráč č.24 Luboš Tůma (Světnov). Stav utkání Světnov - Přibyslav 2 : 3

38:54 - Nádherný únik hostujícího hráče č.9 Libora Svobody, kdy získal puk na vlastní modré čáře a s přehledem zakončil do horního rohu branky. Stav utkání Světnov - Přibyslav 1 : 3

38:33 - Hostující brankář Karel Hájek přidržel puk a uklidňuje hru

36:51 - Světnov hraje v plném počtu

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

35:45 - Hra vysokou holí přesouvá hru do středního pásma

34:51 - Vyloučen hráč č.22 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za sekání

33:19 - Nečekaná střela od červené čáry skončila za zády domácího brankáře Nováka. Gól vstřelil hráč č.71 Ctibor Křepinský (Přibyslav), Světnov hraje v plném počtu. Stav utkání Světnov - Přibyslav 1 : 2

32:52 - Vyloučen hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

30:59 - Světnov hraje v plném počtu

28:59 - Vyloučen hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

27:52 - Úmyslný ofsajd Přibyslavy

27:26 - Využitá přesilovka Přibyslavy. Po nahození Přibyslavského obránce domácí brankář neviděl přes obránce ze Světnova, čehož využil hráč č.91 Tomáš Svoboda (Přibyslav). Stav utkání Světnov - Přibyslav 1 : 1

25:57 - Dnes již potřetí vyloučen hráč č.7 Jiří Hodonský (Světnov) na 2 minuty za držení protihráče

25:23 - Vyloučen hráč č.24 Luboš Tůma (Světnov) na 2 minuty za v tomto utkání již tradiční podražení

24:01 - Světnov se pomalu prosazuje a začíná být viditelně lepší

22:05 - Světnov hraje také v plném počtu

20:50 - Střelou od modré čáry dostává Světnov do vedení hráč č.13 Ladislav Tlustoš. Stav utkání Světnov - Přibyslav 1 : 0

20:19 - Ofsajd Světnova

20:05 - Vyloučen hráč č.7 Jiří Hodonský (Světnov) na 2 minuty za podražení, čímž se vyrovnává počet hráčů na ledě

19:07 - Vyloučen hráč č.23 Michal Teml (Přibyslav) na 2 minuty za držení hole

18:00 - Skončila první třetina prvního semifinálového utkání

17:58 - Dvě vteřiny před koncem další zákrok brankáře Hájka (Přibyslav)

15:22 - Dvěma vynikajícimi zákroky teď podržel mužstvo brankář Karel Hájek z Přibyslavy

14:11 - Krásné uvolnění hráče č.24 Luboše Tůmy (Světnov) bohužel ztroskotal na brankáři Přibyslavy

13:37 - Čtyři a půl minuty před koncem je závan pred Světnovskou brankou, který neskončil gólem

3:24 - Světnov hraje v plném počtu

2:34 - Současné vyloučení. Ze Světnova hráč č.7 Jiří Hodonský a z Přibyslavy hráč č.23 Michal Teml na 2 minuty za vzájemnou potyčku

1:24 - Vyloučen hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov) na 2 minuty za podražení

Hráči z Přibyslavy a následně hráči ze Světnova nastupují na led

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne první SEMIFINÁLOVÉHO utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Světnov a hostujícím mužstvem HC Přibyslav