Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2012 / 2013

Zpět

Online reportáž utkání O 3.MÍSTO Rudolec - Lísek ze dne 3.3.2013 od 18:15 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Rudolec - Lísek 4 : 3 (2:1, 1:1, 1:1)

Na třetím místě 13.ročníku Vesnické hokejové ligy se umístilo hokejové mužstvo HC Rudolec, na čtvrtém místě skončilo hokejové mužstvo HC Lísek

54:00 - Skončila třetí třetina utkání o 3.místo mezi domácím mužstvem HC Rudolec a hostujícím mužstvem HC Lísek

53:54 - Rudolec hraje v plném počtu

53:00 - Vyloučen hráč č.28 Radek Špatka (Lísek) na 2 minuty za podražení, hostující brankář zůstává na střídačce a Lísek bude hrát v pěti

51:54 - Mužstvo Lísku si vyžádalo oddechový čas

51:54 - Vyloučen hráč č.8 Tomáš Klimeš (Rudolec) na 2 minuty za zdržování hry

47:52 - Současné vyloučení. Z Lísku hráč č.41 Jaroslav Dvořák na 2 minuty za hrubost, hráč č.50 Roman Skřepek na 2 minuty také za hrubost. Z Rudolce hráč č.10 Marek Vomela na 2 minuty za hrubost a hráč č.19 Jindřich Ptáček na 2 minuty také za hrubost

46:19 - Krásnou kombinaci Rudolce proměňuje skoro z leže hráč č.7 Luboš Šerejch. Stav utkání Rudolec - Lísek 4 : 3

45:41 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Lísku

44:57 - Zakázané uvolnění Rudolce

44:33 - Po přesné přihrávce před bránu Rudolce útočník Lísku vystřelil, střela však nebyla přesná

41:47 - Zakázané uvolnění Lísku

40:51 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží hráč z Rudolce, který po vzájemné strkanici s hostujícím útočníkem narazil do mantinelu. Hráč se zvedá a hra může pokračovat

39:25 - Po čtyřiceti vteřinách Lísek využívá přesilovou hru a vyrovnává skóre. Gól si do statistik připíše hráč č.56 Marek Uhlíř. Stav utkání Rudolec - Lísek 3 : 3

38:46 - Vyloučen hráč č.10 Marek Vomela (Rudolec) na 2 minuty za podražení

37:25 - Mužstvo HC Lísek hraje v plném počtu

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led. Před zahájením třetí třetiny se ještě krátce rozbruslují, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Skončila druhá třetina utkání o 3.místo Vesnické hokejové ligy. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli další, mokré úpravě ledové plochy

35:55 - Malý zmatek před bránou Lísku před koncem druhé třetiny

35:25 - Vyloučen hráč č.88 Pavel Svoboda (Lísek) na 2 minuty za hákování

35:17 - Zakázané uvolnění Rudolce

35:01 - Probíhá poslední minuta druhé třetiny

33:22 - Střela domácího hráče končí v obránci z Lísku

32:37 - Rudolec výrazně tlačí na Lísek a nenechává ho ani pořádně vyjet z vlastního pásma

31:33 - Samostný únik a následnou střelu Rudoleckého hráče úspešně překazil hostující brankář

30:10 - Střela útočníka z Lísku končí na hrudi domácího brankáře

26:36 - Lísek nevyužil gólovou šanci a v následném protiútoku dostává Rudolec do vedení hráč č.10 Marek Vomela. Stav utkání Rudolec - Lísek 3 : 2

24:14 - Po uvolnění, kličce vpravo a backhandové střele pod horní tyč vyrovnává skóre hráč č.93 Martin Svoboda (Lísek). Stav utkání Rudolec - Lísek 2 : 2

24:04 - Zakázané uvolnění Lísku

23:56 - Hra se stále přelívá pouze ve středním pásmu

21:41 - Rudolec hraje v plném počtu

21:30 - Přestože Lísek hraje přesilovku, hru nemá vůbec pod kontrolou a dokonce málem inkasoval

20:50 - Po hrubé chybě hostují obrany musel zasahovat brankář z Lísku

19:41 - Vyloučen hráč č.9 Oldřich Chalupa (Rudolec) na 2 minuty za vysokou hůl

18:13 - Zakázané uvolnění Rudolce

18:01 - Začala druhá třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led. Druhá třetina začne za malou chvíli

18:00 - Skončila první třetina, následuje asi patnáctiminutová přestávka kvůli suché úpravě ledové plochy

17:29 - Před koncem první třetiny přidává další gól hráč č.10 Marek Vomela (Rudolec). Stav utkání Rudolec - Lísek 2 : 1

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

16:30 - Rudolec hraje v plném počtu

16:07 - Ofsajd Lísku

14:30 - Vyloučen hráč č.19 Jindřich Ptáček (Rudolec) na 2 minuty za podražení

13:39 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Lísku

11:37 - Rudolec hraje v plném počtu, Lísku se přesilovku nepodařilo využít

9:37 - Vyloučen hráč č.9 Oldřich Chalupa (Rudolec) na 2 minuty za více hráčů na ledě

8:51 - Šance se střídavě přelívají z jedné strany na druhou

8:16 - Rudolec rychle vyrovnává skóre, kdy gól dává hráč č.30 Vojtěch Musil. Stav utkání Rudolec - Lísek 1 : 1

7:58 - Zakázané uvolnění Rudolce

7:48 - Po samostatném úniku hráče č.50 Romana Skřepka (Lísek) a následné střele puk chytá do lapačky úžasným zákrokem brankář z Rudolce

7:04 - První velkou šanci domácích úspěšně zneškodnil brankář z Lísku

6:31 - Zakázané uvolnění Rudolce

6:24 - Po samostatném úniku a střele útočníka z Lísku si s pukem s menšími obtížemi poradil domácí brankář

4:19 - Zakázané uvolnění Rudolce

4:08 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Rudolce

3:51 - Rozhodčí píská ofsajd Rudolce

2:57 - Mužstvo HC Lísek se dostává do vedení hned na začátku první třetiny. Za brankovou čáru puk dostal hráč č.93 Martin Svoboda. Stav utkání Rudolec - Lísek 0 : 1

0:01 - Utkání začalo

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je před začátkem utkání asi 110 diváků

Hráči z Lísku a následně hráči z Rudolce nastupují na led

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání O 3.MÍSTO Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Rudolec a hostujícím mužstvem HC Lísek

Online reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání Bohdalec - Světnov ze dne 2.3.2013 od 20:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Světnov 3 : 2 (0:0, 1:0, 2:2)

Vítězem 13.ročníku Vesnické hokejové ligy se stává hokejové mužstvo HC Bohdalec, na druhém místě skončilo hokejové mužstvo HC Světnov

54:00 - Po nervózním konci skončila třetí třetina druhého finálového utkání mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Světnov

53:33 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží hráč z Bohdalce, který po vzájemné strkanici s hostujícím útočníkem narazil do mantinelu. Hráč se zvedá a hra může pokračovat

53:21 - Mužstvo Světnova si vyžádalo oddechový čas, brankář zůstává na střídačce a Světnov bude hrát v šesti

53:21 - Zakázané uvolnění Bohdalce

52:28 - Zakázané uvolnění Bohdalce

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty druhého finálového utkání

51:06 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnov přesilovku opět nevyužil

49:06 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

48:41 - Mužstvo HC Bohdalec si vyžádalo oddechový čas

48:41 - Světnov se rychle vzpamatovává a odpovídá Bohdalci dalším rychlým gólem, který vstřelil opět hráč č.12 Lukáš Pošvic. Stav utkání Bohdalec - Světnov 3 : 2

47:33 - Světnov hraje v plném počtu, Bohdalci se přesilovku nepodařilo využít

Osm minut před koncem druhého finálového utkání Vesnické hokejové ligy přihlíží průběhu hry více než 500 spokojených diváků

45:33 - Vyloučen hráč č.21 Zdeněk Mifka (Světnov) na 2 minuty za podražení

44:37 - Světnov stahuje tříbrankový náskok Bohdalce, kdy gól dává hráč č.12 Lukáš Pošvic. Stav utkání Bohdalec - Světnov 3 : 1

44:12 - Zakázané uvolnění Bohdalce

43:58 - Po střele hostujícího útočníka od modré čáry si s pukem bezproblému poradil domácí brankář

42:01 - Po střele Bohdaleckého útočníka puk končí v lapačce hostujícího brankáře

41:14 - Ofsajd Světnova

39:55 - Hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) rychle přidává další gól a dostává mužstvo už do tříbrankového vedení. Stav utkání Bohdalec - Světnov 3 : 0

39:18 - Mužstvo HC Bohdalec se dostává do dvoubrankového vedení, kdy gól dává mezi betony hostujícího brankáře hráč č. 18 Petr Jaša. Stav utkání Bohdalec - Světnov 2 : 0

37:47 - Zakázané uvolnění Světnova

37:08 - První dvě šance Bohdalce ve třetí třetině úspěšně překazil hostující brankář

36:00 - Skončila druhá třetina druhého finálového utkání Vesnické hokejové ligy. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli další úpravě ledové plochy

35:43 - Zakázané uvolnění Bohdalce

34:51 - Do hry se vrací na 10 minut vyloučený hráč č.12 Lukáš Pošvic (Světnov)

34:17 - Prvního gólu zápasu se dočkalo před koncem druhé třetiny mužstvo HC Bohdalec. Gól vstřelil hráč č.20 Josef Chrást. Stav utkání Bohdalec - Světnov 1 : 0

32:36 - Domácí brankář předvedl fantastický zákrok, kterým zneškodnil velkou šanci Světnova

30:17 - Zakázané uvolnění Světnova

29:35 - Úmyslný ofsajd Světnova

28:50 - Ofsajd Světnova

28:03 - Zakázané uvolnění Světnova

26:49 - Zakázané uvolnění Světnova

25:37 - Hra pozastavena kvůli faulu hráče č.12 Jaroslavu Večeřovi (Bohdalec). Bylo nařízeno trestné střílení, na které nastoupil hráč č.40 Radek Toman (Světnov), ten bohužel velkou šanci neproměnil

24:51 - Světnov hraje v plném počtu

23:50 - Bohdalec hraje v plném počtu

23:29 - Zakázané uvolnění Světnova

22:51 - Vyloučen hráč č.12 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty + 10 minut (osobní trest) za bodnutí špičkou hole

21:50 - Vyloučen hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 2 minuty za krosček

21:17 - Po střetu dvou hráčů končí puk v hledišti

19:51 - Zakázané uvolnění Bohdalce

18:34 - Zakázané uvolnění Světnova

18:16 - Hned po začátku druhé třetiny předvedl Světnovský útok svojí sílu, kdy na domácího brankáře pořádně tlačil

18:00 - Skončila první třetina, stav utkání Bohdalec - Světnov 0 : 0. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

17:19 - Zakázané uvolnění Bohdalce

15:26 - Zakázané uvolnění Světnova

14:34 - Světnov hraje v plném počtu

14:24 - Zakázané uvolnění Bohdalce

13:18 - Střela Bohdaleckého útočníka končí v obraně Světnova

12:34 - Vyloučen hráč č.12 Lukáš Pošvic (Světnov) na 2 minuty za nedovolené bránění

12:21 - Se Světnovským útočníkem, který střílel z kličky zleva si bezproblému poradil domácí brankář

11:16 - Zakázané uvolnění Světnova

10:33 - Po krásné útočné akci Bohdalce jeden z útočníků vystřelil. Puk však prošel nad brankovou konstrukcí

10:02 - Ofsajd Světnova

9:04 - Zakázané uvolnění Bohdalce

8:43 - Další útočnou akci Bohdalce úspěšně překazil hostující brankář

7:12 - Zakázané uvolnění Bohdalce

5:55 - Střela domácího útočníka končí na betonech brankáře ze Světnova

5:09 - Hra se přelívá z jedné strany na druhou. Utkání je zatím velice vyrovnané

3:18 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se přesilovku nepodařilo využít

2:02 - Několik střel Světnovského útoku domácí brankář úspěšně vyráží k mantinelu

1:18 - Vyloučen hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je před začátkem utkání asi 400 diváků

Hráči ze Světnova a následně hráči z Bohdalce nastupují na led

Utkání bude začínat zhruba o 20 minut později, kvůli protaženému konci předešlého zápasu SKLH Žďár nad Sázavou - Spartak Pelhřimov

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne druhé FINÁLOVÉ utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Bohdalec a hostujícím mužstvem HC Světnov

Online reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání Světnov - Bohdalec ze dne 23.2.2013 od 20:15 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Světnov - Bohdalec 4 : 5 (0:3, 1:1, 3:1)

Pro Světnov je toto PRVNÍ porážka ve 13.ročníku Vesnické hokejové ligy

54:00 - Po nervózním konci skončila třetí třetina prvního finálového utkání mezi domácím mužstvem ze Světnova a hostujícím mužstvem z Bohdalce, budeme se na Vás těšit příští sobotu tj. 2.3.2013 ve 20:00 na druhém finálovém utkání

53:50 - Světnov hraje v plném počtu

53:45 - Další zakázané uvolnění po střele jednoho hráče z Bohdalce, který netrefil prázdnou bránu

53:28 - Mužstvo Světnova si vyžádalo oddechový čas, brankář zůstává na střídačce a Světnov bude hrát v pěti

52:26 - Zakázané uvolnění

52:18 - Rozhodčí píská ofsajd Světnova

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

51:50 - Vyloučen hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov) na 2 minuty za nedovolené bránění

51:20 - Po třech rychle vstřelených gólech Světnova se hra vyditelně zrychlila

47:23 - Mužstvo Bohdalce si vyžádalo oddechový čas

47:23 - Vyloučen hráč č.12 Jaroslav Večeřa (Bohdalec) na 10 minut (osobní trest) za nesportovní chování

47:23 - Třetí třetinu má plně pod kontrolou mužstvo Světnova. Další gól vstřelil hráč č.21 Zdeněk Mifka. Stav utkání Světnov - Bohdalec 4 : 5

45:54 - Vyloučen hráč č.2 Luboš Jaša (Bohdalec) na 10 minut + 20 minut (osobní trest) do konce utkání za nesportovní chování

44:13 - Světnov se po vstřeleném gólu rychle vzpamatovává a další přidává hráč č.21 Zdeněk Mifka. Stav utkání Světnov - Bohdalec 3 : 5

43:04 - Světnov stahuje čtyřbrankový náskok Bohdalce, kdy gól vstřelil hráč č.40 Radek Toman. Stav utkání Světnov - Bohdalec 2 : 5

42:05 - Po několika vzájmných přihrávkách a nájezdu dvou Bohdaleckých útočníků na bránu Světnova jeden z útočníků vystřelil, střela však nebyla přesná a prošla nad brankovou konstrukcí

40:01 - Puk za brankovou čáru dostal po samostatném úniku hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec). Stav utkání Světnov - Bohdalec 1 : 5

37:48 - Hostující brankář tygřím skokem po puku zastavuje nátlak Světnova

36:00 - Skončila druhá třetina prvního finálového utkání Vesnické hokejové ligy. Následuje patnáctiminutová přestávka kvůli další úpravě ledové plochy

35:28 - Hra se v posledních minutách viditelně zpomalila a uklidnila

33:13 - Světnov výrazně tlačí na Bohdalec, puk do brány ale nemůže dostat

30:56 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Světnova

30:04 - Osm vteřin před návratem Bohdaleckého hráče na led využívá přesilovku hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov). Stav utkání Světnov - Bohdalec 1 : 4

28:18 - Ofsajd Bohdalce

28:12 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za držení protihráče

27:27 - Hra se přelívá z jedné strany na druhou, ke střelám však moc nedochází

24:55 - Světnov hraje v plném počtu

22:55 - Vyloučen hráč č.7 Jiří Hodonský (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

22:47 - Puk posílá mezi betony brankáře ze Světnova hráč č.16 Marian Kovář (Bohdalec). Stav utkání Světnov - Bohdalec 0 : 4

21:53 - Střelu hostujího útočníka brankář z Bohdalce Zbyšek Majtner vyráží do ochranné sítě

20:40 - Střela Bohdaleckého útočníka končí v lapačce domácího brankáře

18:00 - Skončila první třetina, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

15:56 - Rozhodčí píská ofsajd Bohdalce

15:44 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Světnova

14:20 - První zakázané uvolnění

12:23 - Po využité přesilovce Světnov znatelně tlačí na soupeře a nenechává ho vyjet z vlastního pásma

11:46 - Bohdalec využívá po pár vteřinách přesilovku, kdy gól dává hráč č.13 Tomáš Šindler. Stav utkání Světnov - Bohdalec 0 : 3

11:31 - Vyloučen hráč č.14 Josef Kuba (Světnov) na 2 minuty za faul kolenem

9:26 - Po třech dorážkách puk nakonec končí za brankářem ze Světnova. Gól si do statistik připisuje hráč č.10 Jindřich Vařejka. Stav utkání Světnov - Bohdalec 0 : 2

8:51 - Velký nátlak Bohdalce před domácí bránou končí po několika úspěšných zásazích brankáře ze Světnova Miroslava Nováka

7:12 - Bohdalec hraje v plném počtu, Světnovu se přesilovku nepodařilo využít

5:12 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

4:57 - Světnov hraje v plném počtu

4:04 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží hráč ze Světnova, který si lehl do střely. Hráč se za potlesku diváků zvedá a hra může pokračovat

2:57 - Vyloučen hráč č.73 Vítězslav Vondráček (Světnov) na 2 minuty za podražení

2:16 - Po kombinaci Petra a Vladimíra Jašy střílí první branku Bohdalce hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Světnov - Bohdalec 0 : 1

0:20 - První šance Bohdalce končí na betonech hostujícího brankáře

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 350 diváků

Hráči z Bohdalec a následně hráči ze Světnova nastupují na led

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne první FINÁLOVÉ utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem HC Světnov a hostujícím mužstvem HC Bohdalec

Online reportáž třetího SEMIFINÁLOVÉHO utkání Lísek - Světnov ze dne 16.2.2013 od 13:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Lísek - Světnov 1 : 5 (0:3, 1:0, 0:2)

V utkání o 3.místo bude hrát mužstvo z Lísku a do finálového utkání nastoupí mužstvo ze Světnova!

54:00 - Skončila třetí třetina třetího semifinálového utkání mezi domácím mužstvem z Lísku a hostujícím mužstvem ze Světnova

52:01 - Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, čekáme zda Lísek nezkusí odvolat brankáře...

50:21 - Po perfektní kombinaci útočné trojice Světnova střílí pátou branku hráč č.73 Vítězslav Vondráček. Stav utkání Lísek - Světnov 1 : 5

49:46 - Opět neproměněná gólová šance domácího mužstva

49:34 - Po dlouhé době domácí celek přetrvává v útočném pásmě

47:19 - Lísek hraje v plném počtu. Světnov se přesilovku ani nesnažil využít, průběh hry má plně pod kontrolou

45:19 - Vyloučen hráč č.88 Pavel Svoboda (Lísek) na 2 minuty za vysokou hůl

44:46 - Ojedinělá střela domácího mužstva končí na hrudi hostujícího brankáře

44:02 - Hra přerušena kvůli srážce hráče s rozhodčím, ten se bleskurychle oklepal a hra může pokračovat

43:42 - Po nervózní druhé třetině se hra výrazně uklidnila

42:33 - Bez větší námahy Lísek ustál oslabení, Světnov hraje v plném počtu

40:33 - Vyloučen hráč č.28 Radek Špatka (Lísek) na 2 minuty za hákování

39:49 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně

39:15 - Úmyslný ofsajd Světnova

36:34 - První využitá přesilovka po krásné akci Vítězslava Vondráčka a Radka Tomana. Gól vstřelil hráč č.40 Radek Toman. Stav utkání Lísek - Světnov 1 : 4

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

35:27 - Světnov hraje v plném počtu

35:01 - Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta

34:56 - Vyloučen hráč č.19 Martin Navrátil (Lísek) na 2 minuty za nedovolené bránění

33:27 - Vyloučen hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) na 2 minuty za zdržování hry

31:17 - V úniku tří domácích útočníků nedokázal ani jeden z hráčů šanci využít. Puk skončil v rukavici hostujícího brankáře

23:31 - Obě mužstva hrají v plném počtu

21:31 - Současné vyloučení. Z Lísku hráč č.41 Jaroslav Dvořák na 2 minuty za držení a ze Světnova hráč č.7 Jiří Hodonský na 2+2 minuty za hrubost

21:00 - V průběhu utkání přicházejí další diváci. Nyní jich je tu asi 120

18:57 - První příležitost ve druhé třetině využívá domácí mužstvo z Lísku, kdy po samostatném úniku dává gól hráč č.13 Jiří Šimeček. Stav utkání Lísek - Světnov 1 : 3

18:00 - Skončila první třetina třetího semifinálového utkání

16:14 - Chybu domácí obrany nedokázali hosté využít

14:37 - Světnov má po minulém zápase vynikající formu. Další gól dává hráč č.13 Vladislav Tlustoš. Stav utkání Lísek - Světnov 0 : 3

14:31 - Světnov hraje v plném počtu, Lísek přesilovku nevyužil

12:31 - Vyloučen hráč č.19 David Sáblík (Světnov) na 2 minuty za více hráčů na ledě

11:18 - Další šance hostujících končí v náruči domácího brankáře

10:16 - Vlivně se rozvíjející šanci Lísku přerušil rozhodčí, neboť posoudil, že byl ofsajd

8:10 - Gólová šance domácích končí na betonech hostujícího brankáře Miroslava Nováka

6:58 - Po vzájemných přihrávkách dvou útočníků Světnova a propracování se až před bránu vystřelil jeden z útočníků na bránu. S ránou si však brankář Lísku bezproblému poradil

4:30 - Nekrytý hráč Lísku zůstal sám před odkrytou bránou Světnova, ale útočník Lísku bohužel neuspěl

3:38 - Do dvoubrankového vedení dostává Světnov hráč č.26 Jan Strnad po krásné kombinaci s Radkem Tomanem. Stav utkání Lísek - Světnov 0 : 2

1:40 - Hned z prvního útoku se dostává hostující mužstvo Světnova do vedení. Gól si do statistik připíše hráč č.12 Lukáš Pošvic. Stav utkání Lísek - Světnov 0 : 1

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je před začátkem utkání pouhých 50 diváků

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem Lísku a hostujícím mužstvem Světnova

Online reportáž druhého SEMIFINÁLOVÉHO utkání Bohdalec - Rudolec ze dne 10.2.2013 od 14:15 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Bohdalec - Rudolec 4 : 0 (3:0, 0:0, 1:0)

54:00 - Skončila třetí třetina druhého semifinálového utkání

53:38 - Ze samostatného úniku proměnil svou šanci hráč č.18 Petr Jaša (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Rudolec 4 : 0

52:13 - Bohdalec hraje v plném počtu, Rudolec opět nevyužil ani jednu šanci

51:35 - Velká šance domácích v oslabení končí v náručí brankáře Rudolce

50:13 - Vyloučen hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

49:02 - Zazvonila tyč brány hostujícího mužstva

48:31 - Výtečným zákrokem zastavuje brankář Rudolce nápor Bohdaleckého útoku

45:27 - Rudolec hraje v plném počtu, Bohdalec přesilovku nevyužil

43:27 - Vyloučen hráč č.9 Oldřich Chalupa (Rudolec) na 2 minuty za vysokou hůl

40:07 - Několik dorážek Rudoleckého útoku úspěšně překazil domácí brankář

36:37 - Bohdalec hraje v plném počtu

36:00 - Skončila druhá třetina druhého semifinálového utkání mezi hokejovými mužstvy HC Bohdalec a HC Rudolec, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

34:37 - Vyloučen hráč č.13 Tomáš Šindler (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

16:49 - Střelu od modré čáry vyráží brankář Rudolce

14:17 - Do tříbrankového náskoku posílá Bohdalec hráč č.20 Josef Chrást. Stav utkání Bohdalec - Rudolec 3 : 0

12:47 - Druhou branku vstřelil hráč č.18 Petr Jaša z domácího mužstva Bohdalce. Stav utkání Bohdalec - Rudolec 2 : 0

8:55 - Bohdalec hraje v plném počtu

8:09 - Ve vlastním oslabení střílí vedoucí gól hráč č.14 Jiří Smažil (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Rudolec 1 : 0

6:55 - Vyloučen hráč č.19 Luboš Špička (Bohdalec) na 2 minuty za nedovolené bránění

2:46 - První šanci Rudolce zlikvidoval brankář domácího mužstva

2:34 - Za první dvě minuty se na ledě nic neděje ani na jedné straně

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 250 diváků

Vítejte při další online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem Bohdalce a hostujícím mužstvem Rudolce

Online reportáž prvního SEMIFINÁLOVÉHO utkání Světnov - Lísek ze dne 10.2.2013 od 12:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Světnov - Lísek 12 : 0 (3:0, 4:0, 5:0)

54:00 - Skončila třetí třetina prvního semifinálového utkání mezi domácím mužstvem Světnova a hostujícím mužstvem Lísku

53:49 - Druhý hráč, který docílil hattricku je hráč č.26 Jan Strnad (Světnov). Stav utkání Světnov - Lísek 12 : 0

53:47 - Světnov hraje v plném počtu

52:00 - Dvě minuty před koncem utkání je o výsledku takřka rozhodnuto, ale čekáme, zda si mužstvo Lísku neveme oddechový čas

51:57 - Hráč č.13 Vladislav Tlustoš (Světnov) dává gól opět ve vlastním oslabení. Stav utkání Světnov - Lísek 11 : 0

51:47 - Vyloučen hráč č.23 Jan Kučka (Světnov) na 2 minuty za podražení

49:45 - Na své konto si dnes hattrick připíše hráč č.12 Lukáš Pošvic (Světnov), kdy vstřelil další gól. Stav utkání Světnov - Lísek 10 : 0

48:27 - Po sřele útočníka z Lísku končí puk v ochranné síti

46:36 - Světnov hraje v plném počtu

44:36 - Vyloučen hráč č.23 Jan Kučka (Světnov) na 2 minuty za hákování

42:15 - Světnov hraje v plném počtu

41:48 - Až po minutě a půl přesilové hry Lísku šla první střela na domácí bránu, domácí brankář si s ní poradil

40:15 - Vyloučen hráč č.15 Martin Zich (Světnov) na 2 minuty za vysokou hůl

40:15 - Další branku vsřelil hráč č.61 Jaroslav Straka z domácího mužstva Světnova. Stav utkání Světnov - Lísek 9 : 0

39:25 - Při krásné akci celého útoku a vyšachování bránkáře ven z brány vstřílí gól do prázdné brány hráč č.40 Radek Toman (Světnov). Stav utkání Světnov - Lísek 8 : 0

39:00 - Po prvních třech minutách třetí třetiny se na ledě nic moc neděje. Vypadá to spíše jako tréninkové rozbruslení...

32:18 - Hráč č.26 Jan Strnad po ukázkové kombinaci celého útoku zvyšuje už na sedmibrankový náskok Světnova. Stav utkání Světnov - Lísek 7 : 0

31:40 - Zazvonila tyč domácí brány

31:35 - Světnov hraje v plném počtu

30:28 - Za domácí mužstvo dává gól ve vlastním oslabení hráč č.23 Jan Kučka. Stav utkání Světnov - Lísek 6 : 0

29:35 - Vyloučen hráč č.14 Josef Kuba (Světnov) na 2 minuty za podražení

27:17 - Do pětibrankového vedení dostává Světnov hráč č.40 Radek Toman. Stav utkání Světnov - Lísek 5 : 0

26:08 - Domácí Světnov dosáhl další vstřelené branky, bohužel nebyla uznána neboť hráč puk dorazil do brány nad úrovní horní tyče

24:04 - Hráč č.26 Jan Strnad (Světnov) krásně vyjel zpoza brány a přesnou střelou poslal puk k tyčce do brány. Stav utkání Světnov - Lísek 4 : 0

22:04 - Perfetní gólovou šanci Lísku zastavil svým zákrokem brankář Světnova

Ikdyž Světnov vede po první třetině už 3 : 0, tak brankář Lísku drží mužstvo nad vodou...

18:00 - Skončila první třetina prvního semifinálového utkání

15:58 - Dvě minuty před koncem první třetiny posílá Světnov do tříbrankového vedení hráč č.12 Lukáš Pošvic. Stav utkání Světnov - Lísek 3 : 0

14:47 - Lísek hraje v plném počtu

12:47 - Vyloučen hráč č.50 Roman Skřepek (Lísek) na 2 minuty za napadení

12:24 - Světnov vede už o dvě branky po střele hráče č.24 Petra Drejčka. Stav utkání Světnov - Lísek 2 : 0

11:35 - Po dlouhé době si připisuje zákrok brankář domácího Světnova

10:48 - Několik neskutečných zákroků předvedl brankář hostujícího mužstva Lísku, kdy se ubránil několika střelám domácího Světnova

7:58 - Lísek hraje v plném počtu a úspěšně se ubránil přesilovce Světnova

5:58 - Vyloučen hráč č.44 Miroslav Blecha (Lísek) na 2 minuty za podražení

0:52 - Hráč č.12 Lukáš Pošvic posílá Světnov do vedení hned v úvodní minutě tvrdou střelou, kterou brankář Lísku neměl šanci chytit. Stav utkání Světnov - Lísek 1 : 0

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 150 diváků

Vítejte při online reportáži na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem Světnova a hostujícím mužstvem Lísku