Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Tabulky - sezóna 2011 / 2012

Zpět

O 1.-4. místo – nadstavbová část

pořadí tým
1. Bohdalec
2. Znětínek
3. Písečné
4. Přibyslav

O 5.-8. místo – nadstavbová část

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
5. Škrdlovice 3 2 1 0 12 6 5
6. Rudolec 3 1 2 0 9 6 4
7. Světnov 3 1 1 1 15 11 3
8. Lísek 3 0 0 3 4 17 0

O 9.-12. místo – nadstavbová část

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
9. N. Ves 6 3 1 2 19 22 7
10. Ostrov 6 3 1 2 26 13 7
11. Vatín 6 2 1 3 20 21 5
12. Řečice 6 2 1 3 13 22 5

O 13.-16. místo – nadstavbová část

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
13. Veselíčko 6 4 1 1 21 18 9
14. Slavkovice 6 3 1 2 26 13 7
15. V. Losenice 6 3 1 2 23 13 7
16. Jámy 6 0 1 5 8 34 1

O 17.-19. místo – nadstavbová část

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
17. Křídla 4 3 0 1 26 9 6
18. Bukov 4 3 0 1 22 8 6
19. Olešná 4 0 0 1 5 25 0

Tabulka po základní části

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
1. Bohdalec 18 15 1 2 115 29 31
2. Znětínek 18 15 1 2 100 36 31
3. Světnov 18 14 0 4 103 45 28
4. Písečné 18 14 0 4 89 44 28
5. Rudolec 18 13 1 4 82 33 27
6. Přibyslav 18 12 2 4 72 37 26
7. Lísek 18 9 3 6 75 67 21
8. Škrdlovice 18 8 5 5 66 47 21
9. Ostrov 18 7 2 9 64 85 16
10. Vatín 18 7 2 9 53 65 16
11. Řečice 18 7 1 10 56 76 15
12. N.Ves 18 7 0 11 57 78 14
13. Veselíčko 18 6 2 10 56 65 14
14. Jámy 18 6 1 11 50 76 13
15. V.Losenice 18 5 3 10 62 75 13
16. Slavkovice 18 6 0 12 61 88 12
17. Křídla 18 4 2 12 54 90 10
18. Bukov 18 2 0 16 42 99 4
19. Olešná 18 1 0 17 30 152 2

Archiv tabulek

Aktuální výsledky

7. kolo

N. Ves - Světnov
Řečice - Pavlov
Znětínek - Přibyslav
Škrdlovice - Veselíčko
Ostrov - Bohdalec
Olešná - Slavkovice
Vatín - Rudolec
3 : 13
8 : 1
1 : 5
4 : 5
:
:
:

6. kolo

Rudolec - Znětínek
Světnov - Škrdlovice
Veselíčko - Vatín
Pavlov - N. Ves
Přibyslav - Olešná
Bohdalec - Řečice
Slavkovice - Ostrov
7 : 1
10 : 2
3 : 13
4 : 4
15 : 1
4 : 1
7 : 4

5. kolo

Vatín - Škrdlovice
Ostrov - Přibyslav
Pavlov - Světnov
Olešná - Rudolec
N. Ves - Bohdalec
Řečice - Slavkovice
Znětínek - Veselíčko
8 : 3
2 : 4
2 : 10
2 : 9
3 : 7
6 : 1
3 : 2