Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Online přenosy - sezóna 2011 / 2012

Zpět

On-line reportáž druhého FINÁLOVÉHO utkání Znětínek - Bohdalec ze dne 10.3. od 16:00 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Znětínek - Bohdalec 2 : 5 (0:2, 1:0, 1:3)

Vítězem 12.ročníku Vesnické hokejové ligy se stává hokejové mužstvo HC Bohdalec, na druhém místě skončilo hokejové mužstvo HC Znětínek

54:00 - Skončila třetí třetina druhého finálového utkání

53:23 - Bohdalec hraje v plném počtu

53:01 - Probíhá poslední minuta třetí třetiny

52:19 - Samostatný únik Bohdaleckého útočníka úžasným zákrokem chytil brankář Znětínku

51:23 - Vyloučen hráč č.16 Marian Kovář (Bohdalec) na 2 minuty za zdržování hry

50:46 - Znětínek asi tři minuty před koncem ještě dává gól. Do statistik si ho připíše hráč č.14 Josef Weinhofer. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 2 : 5

49:51 - Ofsajd Znětínku

48:15 - Bohdalec zatím nevyužil ani jednu přesilovku, dal však gól v normální hrací době. Gól poslal za brankáře Znětínku hráč č.16 Marian Kovář. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 1 : 5

47:29 - Už i Znětínek hraje v plném počtu

46:54 - Bohdalec hraje v plném počtu

46:29 - Ofsajd Bohdalce

45:29 - Vyloučen hráč č.19 Pavel Weinhofer (Znětínek) na 2 minuty za napadení

44:54 - Současné vyloučení. Z Bohdalce hráč č.3 Vladimír Jaša na 2 minuty za hákování a ze Znětínku hráč č.8 Pavel Vokoun na 2 minuty za držení hole

43:37 - Hra pozastavena kvůli střele Bohdaleckého útočníka, nešla však do brány, ale do hráče č.17 Vladimíra Nedomy (Znětínek). Ten odjel do kabiny a v tomto utkání už nejspíš nenastoupí

41:35 - Bohdalec si vybudoval už tříbrankový náskok. Gól dal hráč č.18 Petr Jaša. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 1 : 4

41:24 - Nebezpečný puk prošel před brankářem Znětínku, naštěstí šel mimo

40:57 - Zakázané uvolnění Znětínku

38:56 - Bohdalec vstřelil další gól. Zasloužil se za něj hráč č.5 Luboš Jaša. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 1 : 3

38:17 - Zakázané uvolnění Bohdalce

37:48 - Znětínský útočník překvapil Bohdaleckého brankáře, bohužel ale netrefil branku

37:12 - Ofsajd Znětínku

36:01 - Začala třetí třetina

Úprava ledové plochy skončila a hráči obou mužstev nastupují na led. Před zahájením třetí třetiny se ještě krátce rozbruslují, třetí třetina začne za malý okamžik

36:00 - Bohdalec vstřelil další branku, bohužel asi vteřinu po zazvonění sirény, proto nemohl být vrchním rozhodčím uznán. Konec druhé třetiny druhého finálového utkání mezi hokejovými mužstvy HC Znětínek a HC Bohdalec, následuje patnáctiminutová přestávka kvůli úpravě ledové plochy

35:01 - Běží poslední minuta druhé třetiny

34:44 - Rozhodčí fouknutím do píšťalky zastavil hru kvůli útočníku Znětínku, který stál v brankovišti

34:08 - Znětínek se vzpamatoval a na Bohdalec začal výrazně tlačit

31:56 - Znětínský útočník střelou od modré čáry v útočném pásmu nepřekvapil brankáře Bohdalce, bezproblému si s ní poradil

30:53 - Zakázané uvolnění Bohdalce

30:24 - Znětínek hraje v plném počtu, Bohdalec přesilovku neproměnil

28:24 - Vyloučen hráč č.8 Pavel Vokoun (Znětínek) na 2 minuty za faul kolenem

26:36 - Bohdalec mohl dát další gól, útočníku Bohdalce střela bohužel nesedla a skončila mimo bránu

26:21 - Zakázané uvolnění Bohdalce

24:42 - Hra pozastavena kvůli naražení rozhodčího na mantinel. Rozhodčí po chvíli vstává z ledu a hra může pokračovat

21:12 - Znětínek vytvořil nátlak kolem Bohdalecké branky, obrana ale puk vyrazila do ochranné sítě

19:06 - Znětínek snižuje, svojí tvrdou střelu ukázal brankáři Bohdalce hráč č.8 Pavel Vokoun. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 1 : 2

18:14 - Rozhodčí píská ofsajd Znětínku

18:01 - Začala druhá třetina

18:00 - Skončila první třetina

17:30 - Krásnou přihrávku dostal hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec) a puk lehce dorazil do brány. Stav utkání Znětínek - Bohdalec 0 : 2

17:17 - Bohdalec hraje v plném počtu

16:36 - Střela Znětínského útočníka skončila v obraně Bohdalce

15:17 - Vyloučen hráč č.3 Vladimír Jaša (Bohdalec) na 2 minuty za podražení

14:35 - Zakázané uvolnění Bohdalce

13:06 - Ofsajd Bohdalce

12:59 - Hráč Znětínku si pomohl při přihrávce rukou

11:47 - Bohdalec stále tlačí na Znětínek. Teď brankář Znětínku předvedl efektivní zákrok, kterým vyrazil puk za bránu

10:07 - Další náročný zákrok Znětínského brankáře

7:42 - Znětínek měl velkou šanci srovnat, byla odkrytá třetina brány. Znětínský útočník však bránu minul

5:56 - Zakázané uvolnění Znětínku

5:30 - Ofsajd Znětínku

4:16 - Bohdalec si dnes nenechává nic líbit a chce vyhrát za každou cenu. Hned v prvních pěti minutách dává gól hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec). Stav utkání Znětínek - Bohdalec 0 : 1

3:56 - První zákrok brankáře Znětínku. I když šel vedle se střelou si brankář poradil

0:01 - Utkání začalo

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 550 diváků

Vítejte při dalším online přenosu na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem Znětínek a hostujícím mužstvem Bohdalec

On-line reportáž utkání O 3.MÍSTO Písečné - Přibyslav ze dne 10.3. od 13:30 přímo ze zimního stadionu ze Žďáru nad Sázavou

Písečné - Přibyslav 7 : 2 (3:0, 1:2, 3:0)

Na třetím místě 12.ročníku Vesnické hokejové ligy se umístilo hokejové mužstvo HC Písečné, na čtvrtém místě skončilo hokejové mužstvo HC Přibyslav

54:00 - Skončilo utkání o 3.místo Vesnické hokejové ligy mezi hokejovými mužstvy HC Písečné a HC Přibyslav

53:06 - Písečné přesilovku opět využilo. Gól vstřelil hráč č.15 Zdeněk Sklenář. Stav utkání Písečné - Přibyslav 7 : 2

52:14 - Vyloučen hráč č.69 Jan Vácha (Přibyslav) na 2 minuty za hrubost

51:55 - Gól vstřelil hráč č.6 Zdeněk Čech (Písečné). Stav utkání Písečné - Přibyslav 6 : 2

51:11 - Obě mužstva hrají v plném počtu

49:11 - Současné vyloučení. Z Přibyslavy hráč č.71 Ctibor Křepinský na 2 minuty za hrubost a z Písečného hráč č.10 Jiří Sklenář na 2 minuty také za hrubost

48:32 - Hra pozastavena kvůli posunuté bráně Přibyslavy

45:29 - Brankář Přibyslavy během deseti vteřin skvěle vychytal dvě velké šance Písečného

46:10 - Hráč č.9 Libor Svoboda (Přibyslav) neproměnil samostatný únik, který fantastickým zákrokem překazil brankář Písečného

44:16 - Už i Písečné je v plném počtu

42:50 - Přibyslav hraje v plném počtu

42:30 - V oslabení neuspěl hráč č.15 Zdeněk Sklenář (Písečné). Střela šla mimo branku

42:16 - Vyloučen hráč č.11 Luboš Zbytovský (Písečné) na 2 minuty za držení protihráče

40:50 - Vyloučen hráč č. 7 Martin Coufal (Písečné) na 2 minuty za hrubost

40:50 - Vyloučen hráč č.7 Martin Strašil (Přibyslav) na 2 minuty za držení protihráče

39:20 - Další nával a malá strkanice před brankou Písečného

38:00 - Do tříbrankového vedení posílá Písečné hráč č.14 Marek Sklenář. Stav utkání Písečné - Přibyslav 5 : 2

37:52 - Přibyslav hraje v plném počtu

37:02 - Ofsajd Přibyslavy

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje asi čtvrthodinová přestávka na úpravu ledové plochy

35:52 - Vyloučen hráč č.8 Petr Svoboda (Přibyslav) na 2 minuty za hákování

35:04 - Písečné už nemůže nic zastavit. Nastoupili do utkání s velkým odhodláním a velkou touhou po vítězství. Další branku si do statistik připíše hráč č.15 Zdeněk Sklenář. Stav utkání Písečné - Přibyslav 4 : 2

34:52 - Přibyslav postupně stahuje tříbrankový náskok, ještě gól a je vyrovnáno. Gól dostal za brankovou čáru hráč č.9 Libor Svoboda. Stav utkání Písečné - Přibyslav 3 : 2

32:19 - Přibyslav hraje v plném počtu

32:06 - Další nepříjemná střela, která proletěla kolem tyčky Přibyslavy

30:19 - Vyloučen hráč č.35 Martin Vlček (Přibyslav) na 2 minuty za podražení

30:04 - Krásnými manévry hráč č.9 Jiří Kotouček (Písečné) prokličkoval mezi čtyřmi hráči Přibyslavy, když vystřelil, puk prošel brankáři mezi nohy, ale bohužel mimo bránu

26:00 - Na chvíli hra pozastavena, na zemi leží hráč Přibyslavy, kterému dal hráč Písečného krosček. Rozhodčí však posoudil, že to bylo na hranici s pravidly. Hráč se zvedá a hra může pokračovat

24:43 - Teď měl brankář Přibyslavy co dělat, aby se vypořádal se třemi náročnými střely

23:46 - Ofsajd Písečného

19:18 - Samostatný únik a kličku brankáři nám předvedl hráč č.88 Pavel Forman z Přibyslavy. Stav utkání Písečné - Přibyslav 3 : 1

18:00 - Skončila první třetina v utkání o 3.místo mezi hokejovými týmy HC Písečné a HC Přibyslav

17:01 - Probíhá poslední minuta první třetiny

14:56 - Už v první třetině nastřílel hattrick hráč č.16 Václav Kopecký, čímž posouvá Písečné do tříbrankového náskoku. Stav utkání Písečné - Přibyslav 3 : 0

11:35 - Písečné rozjelo svojí akci už v obraném pásmu, krásnými přihrávkami se dostalo až k bráně a o dorážku se postaral hráč č.16 Václav Kopecký. Stav utkání Písečné - Přibyslav 2 : 0

9:12 - Přibyslav je v plném počtu

9:12 - Druhou přesilovku Písečné už využilo, gól vstřelil hráč č.16 Václav Kopecký. Stav utkání Písečné - Přibyslav 1 : 0

7:55 - Vyloučen hráč č.69 Jan Vácha (Přibyslav) na 2 minuty za napadení

7:54 - Přibyslav je v plném počtu, Písečné přesilovku nevyužilo

5:54 - Za faul kolenem si na 2 minuty půjde posedět hráč č.35 Martin Vlček (Přibyslav)

5:36 - Rozhodčí píská ofsajd Písečného

2:28 - Na ledě hned po začátku utkání vzniká značný nátlak na oba brankáře

Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. je asi 165 diváků a jeden pes

Vítejte při dalším online přenosu na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím mužstvem Písečné a hostujícím mužstvem Přibyslav

On-line reportáž prvního FINÁLOVÉHO utkání Bohdalec - Znětínek ze dne 4.3. od 17:00

Bohdalec - Znětínek 8 : 5 (2:1, 2:2, 4:2)

54:00 - Skončilo první finálové utkání Vesnické hokejové ligy, budeme se na Vás těšit příští sobotu tj. 10.3. v 16:00 na druhém finálovém utkání

53:25 - Těsně před koncem utkání ukázal svojí střelu zápěstím Bohdalovskému brankáři hráč č.4 Jiří Pešek (Znětínek). Stav utkání Bohdalec - Znětínek 8 : 5

53:05 - Stav utkání Bohdalec - Znětínek 8 : 4, gól dal hráč č.20 Josef Chrást (Bohdalec)

53:01 - Probíhá poslední minuta finálového utkání mezi HC Bohdalec a HC Znětínek

51:47 - Bohdalec si opět vybudoval tříbrankový náskok, kdy gól dával hráč č.20 Josef Chrást. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 7 : 4

51:12 - Znětínek hraje v plném počtu, Bohdalci se nepodařilo proměnit ani přesilovku 5 na 3, která trvala 74 vteřin

50:19 - Brankář Znětínku reflexivně vyrazil střelu Bohdaleckého útočníka

49:12 - Vyloučen hráč č.17 František Hubený (Znětínek) na 2 minuty za vražení na hrazení

48:29 - Vyloučen hráč č.19 Pavel Weinhofer (Znětínek) na 2 minuty za podražení

45:04 - Stačilo málo a Bohdalec opět vede o dva góly. Do statistik si připíše další gól hráč č.2 Luboš Jaša. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 6 : 4

42:47 - Vyrovnaný stav utkání vydržel jen 43 vteřin. Puk za brankovou čáru dostal hráč č.10 Jindřich Vařejka (Bohdalec). Stav utkání Bohdalec - Znětínek 5 : 4

42:04 - Utkání je vyrovnané. Bohdaleckému brankáři ukázal svojí dorážku hráč č.9 Jiří Vaněk. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 4 : 4

37:57 - Zakázané uvolnění domácích posouvá Znětínek do třetiny

36:37 - Znětínek je v plném počtu

36:33 - Další útok Bohdalce ukončil brankář Znětínku vyražením puku do ochrané sítě

36:00 - Skončila druhá třetina, následuje úprava ledové plochy

34:37 - Za nedovolené bránění na 2 minuty byl vyloučen hráč č.19 Pavel Weinhofer (Znětínek)

31:00 - Znětínek je v plném počtu

30:18 - Teď Znětínek předvedl nečekané, dal gól ve vlastním oslabení. Na brankáře Bohdalce si nachystali svojí akci dva hráči, ale poslední ránu do puku měl hráč č.19 Pavel Weinhofer. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 4 : 3

29:00 - Vyloučen hráč č.12 Vladimír Neubauer (Znětínek) na 2 minuty za hákování

27:47 - Tak Znětínek se nakonec vzpamatoval, nejspíš potřebuje prohrávat o tři góly, aby začal dávat nějaké góly. Gól vstřelil hráč č.17 František Hubený. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 4 : 2

27:09 - Po zásahu pukem se brankář Znětínku nevzpamatoval, puk mu leží opět za zády. Svojí dorážku předvedl opět hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 4 : 1

25:41 - Bohdalec si vybudoval dvoubrankový náskok kdy gól vstřelil hráč č.11 Petr Tulis. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 3 : 1

22:21 - Znětínek je v plném počtu, Bohdalec přesilovku nevyužil

21:18 - Zastaven čast kvůli zásahu brankáře Znětínku pukem do oblasti krku, po krátkém ošetření vstává z ledu a pokračuje se ve hře

20:21 - Vyloučen hráč č.18 Zdeněk Studený (Znětínek) na 2 minuty za držení hole

19:09 - Tygří skokem pod nohy protihráčům zachránil šanci vstřelit gól brankář Znětínku

18:00 - Skončila první třetina finálového utkání mezi hokejovými týmy HC Bohdalec a HC Znětínek

16:25 - Zakázané uvolnění

15:57 - Hráč Bohdalce nastřelil puk od modré čáry, u branky bohužel nestál nikdo na dorážku

12:14 - Rozhodčí píská ofsajd Bohdalce

8:33 - Tady na zimním stadionu ve Žďáře n. Sáz. jsou vidět neskutečné akce Bohdalce. Konečně se nějaká vydařila, hráč č.20 Josef Chrást dává gól. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 2 : 1

7:53 - Bohdalec tlačí na Znětínek, zazvonila tyčka

6:07 - Brankář Znětínku právě předvedl efektivní zákrok, kterým Bohdalci překazil parádní akci a možnost jednobrankového náskoku

3:01 - Hráč č.5 Martin Vávra (Znětínek) dává gól, Znětínek si nenechává nic líbit a stále útočí, třeba tam padne ještě jeden.... Stav utkání Bohdalec - Znětínek 1 : 1

1:29 - Bohdalec nastupil do utkání s výbornou formu, gól dal hráč č.16 Marian Kovář. Stav utkání Bohdalec - Znětínek 1 : 0

Vítejte při dalším online přenosu na www.vesnickaliga.cz. Za malou chvíli začne utkání Vesnické hokejové ligy mezi domácím Bohdalcem a hostujícím Znětínkem

On-line reportáž utkání Znětínek - Písečné ze dne 26.2. od 17:00

Znětínek - Písečné 4 : 3 SN (0:2, 3:1, 0:0; 1:0)

Nájezdy proměnil jediný hráč, a to hráč č.17 František Hubený ze Znětínku. Přístí týden tedy bude hrát finále s Bohdalcem Znětínek!

54:00 - Končí třetí třetina, o tom kdo postoupí do finále rozhodnou až nájezdy

51:36 - Písečné útočí, ale všechny střely končí v obraně Znětínku nebo vedle branky

50:09 - Písečné stále útočí, ale vše zastavuje obrana Znětínku

48:00 - Na stadionu ve Žďáře n. Sáz. panuje vypjatá atmosféra, do konce základní hrací doby už zbývá jen 6 minut

34:39 - Hráč č.14 Josef Weinhofer (Znětínek) vyloučen na 2 minuty za napadení

32:51 - Je vyrovnáno, opět hráč č.9 Jiří Vaněk (Znětínek)

30:49 - Znětínek stahuje dvoubrankový náskok Písečného, hráč č.9 Jiří Vaněk dává gól

29:46 - Písečné je v plném počtu

27:46 - Vyloučen hráč č.1 Jan Sochor (brankář Písečného). Trest na 2 minuty za něj odsedí jiný hráč Písečného

27:21 - Konečně vstřelil gól i Znětínek, dal ho hráč č.17 František Hubený

23:04 - Písečné má dnes vynikající formu, Znětínek ztratil v útočném pásmu puk a tím dostalo Písečné příležitost k útoku dvou hráčů na samotného brankáře. Gól vstřelil hráč č.15 Zdeněk Sklenář (Písečné)

20:22 - Znětínek je v plném počtu, Písečnému se nepodařilo krátkou přesilovku využít

19:23 - Písečné je v plném počtu

18:22 - Vyloučen hráč č.14 Josef Weinhofer (Znětínek) na 2 minuty za hákování

17:23 - Hráč č.10 Jiří Sklenář (Písečné) vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení

13:04 - Písečné je v plném počtu

11:04 - Vyloučen hráč č.14 Marek Sklenář (Písečné) na 2 minuty za zdržování

7:34 - Znětínek právě předvedl paradní útok, ale brankář Písečného Jan Sochor vše chytil svým vynikajícím zákrokem

5:39 - Písečné vede už 2:0, kdy hráč č.4 David Babák ukázal svojí tvrdou střelu

4:31 - Při útoku 3 na 3 rozhodčí odpískal ofsajd Znětínku

0:33 - Hráč č.11 Luboš Zbytovský svojí střelou posílá Písečné do vedení hned v úvodní minutě