Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Tabulky - sezóna 2008 / 2009

Zpět

Konečná tabulka 9. ročníku Vesnické ligy - sezóna 2008 / 2009

Pořadí Tým
1. HC Přibyslav
2. SDH Světnov
3. HC Bohdalec
4. HC Znětínek
5. HC Bobrůvka
6. HC N. Ves
7. HC Lísek
8. HC Rudolec
9. HC Ostrov
10. HC Křídla
11. HC V. Losenice
12. HC Vatín
13. HC V. Městec
14. HC Jámy
15. HC Slavkovice
16. HC Obyčtov
17. HC Veselíčko
18. HC Olešná

Tabulka 5. – 8. místo (po konečném 3. kole)

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
1. Bobrůvka 3 2 0 1 16 4 4
2. N. Ves 3 2 0 1 16 17 4
3. Lísek 3 1 0 2 9 17 2
4. Rudolec 3 1 0 2 9 12 2

Vzájemná utkání: Bobrůvka – N. Ves 10 : 0, Lísek – Rudolec 5 : 2

Tabulka 9. – 16. místo (po konečném 7. kole)

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
1. Ostrov 7 5 2 0 39 20 12
2. Křídla 7 5 0 2 41 18 10
3. V.Losenice 7 3 3 1 26 19 9
4. Vatín 7 3 3 1 31 28 9
5. V.Městec 7 3 2 2 28 24 8
6. Jámy 7 2 1 4 21 30 5
7. Slavkovice 7 1 1 5 19 33 3
8. Obyčtov 7 0 0 7 11 44 0

Vzájemná utkání: V. Losenice – Vatín 4:4, rozhodlo skóre

Pořadí 17. – 18. místo

Veselíčko - Olešná 2 : 1, 5 : 4 po prodl. (stav série 2:0)

Tabulka po základní části (17. kol)

pořadí počet zápasů výhry remízy prohry skóre body
1. Světnov 17 16 0 1 123 35 32
2. Bohdalec 17 13 1 3 124 42 27
3. Znětínek 17 12 2 3 109 34 26
4. N.Ves 17 12 2 3 75 49 26
5. Přibyslav 17 12 1 4 74 30 25
6. Bobrůvka 17 11 1 5 74 48 23
7. Lísek 17 9 2 6 73 61 20
8. Rudolec 17 9 1 7 59 33 19
9. Křídla 17 9 0 8 75 66 18
10. Slavkovice 17 8 1 8 64 69 17
11. V.Městec 17 7 1 9 60 58 15
12. Vatín 17 7 1 9 60 83 15
13. Jámy 17 6 0 11 62 85 12
14. V.Losenice 17 5 1 11 69 83 11
15. Ostrov 17 3 3 11 54 79 9
16. Obyčtov 17 3 0 14 31 132 6
17. Veselíčko 17 0 2 15 28 112 2
18. Olešná 17 0 1 16 19 134 1

Vzájemná utkání, která rozhodla o konečném pořadí:
Znětínek – N. Ves 8:3, V. Městec – Vatín 4:4


Archiv tabulek

Aktuální výsledky

1. čtvrtfinále

Přibyslav - Rudolec
Vatín - Znětínek
Bohdalec - Škrdlovice
Světnov - Řečice
:
:
:
:

O 13. – 14. místo

Pavlov - Olešná
:

13. kolo

Rudolec - Bohdalec
Přibyslav - Slavkovice
Olešná - Světnov
Škrdlovice - N. Ves
Vatín - Řečice
Veselíčko - Pavlov
Znětínek - Ostrov
6 : 7
7 : 2
2 : 12
5 : 5
3 : 1
7 : 5
4 : 8

12. kolo

Ostrov - Olešná
Řečice - Znětínek
Světnov - Přibyslav
Bohdalec - Veselíčko
N. Ves - Vatín
Pavlov - Škrdlovice
Slavkovice - Rudolec
5 : 4
1 : 4
6 : 3
14 : 8
4 : 6
1 : 7
1 : 4