Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Rozlosování - sezóna 2008 / 2009

Zpět

sezóna je odehrána ...


1. kolo

Bohdalec-N.Ves
Křídla-Světnov
Olešná-Lísek
Bobrůvka-Vatín
Slavkovice-Znětínek
V.Městec-Přibyslav
V.Losenice-Rudolec
Jámy-Veselíčko
Ostrov-Obyčtov

2. kolo

N.Ves-Obyčtov
Veselíčko-Ostrov
Rudolec-Jámy
Přibyslav-V.Losenice
Znětínek-V.Městec
Vatín-Slavkovice
Lísek-Bobrůvka
Světnov-Olešná
Bohdalec-Křídla

3. kolo

Křídla-N.Ves
Olešná-Bohdalec
Bobrůvka-Světnov
Slavkovice-Lísek
V.Městec-Vatín
V.Losenice-Znětínek
Jámy-Přibyslav
Ostrov-Rudolec
Obyčtov-Veselíčko

4. kolo

N.Ves-Veselíčko
Rudolec-Obyčtov
Přibyslav-Ostrov
Znětínek-Jámy
Vatín-V.Losenice
Lísek-V.Městec
Světnov-Slavkovice
Bohdalec-Bobrůvka
Křídla-Olešná

5. kolo

Olešná-N.Ves
Bobrůvka-Křídla
Slavkovice-Bohdalec
V.Městec-Světnov
V.Losenice-Lísek
Jámy-Vatín
Ostrov-Znětínek
Obyčtov-Přibyslav
Veselíčko-Rudolec

6. kolo

N.Ves-Rudolec
Přibyslav-Veselíčko
Znětínek-Obyčtov
Vatín-Ostrov
Lísek-Jámy
Světnov-V.Losenice
Bohdalec-V.Městec
Křídla-Slavkovice
Olešná-Bobrůvka

7. kolo

Bobrůvka-N.Ves
Slavkovice-Olešná
V.Městec-Křídla
V.Losenice-Bohdalec
Jámy-Světnov
Ostrov-Lísek
Obyčtov-Vatín
Veselíčko-Znětínek
Rudolec-Přibyslav

8. kolo

N.Ves-Přibyslav
Znětínek-Rudolec
Vatín-Veselíčko
Lísek-Obyčtov
Světnov-Ostrov
Bohdalec-Jámy
Křídla-V.Losenice
Olešná-V.Městec
Bobrůvka-Slavkovice

9. kolo

Slavkovice-N.Ves
V.Městec-Bobrůvka
V.Losenice-Olešná
Jámy-Křídla
Ostrov-Bohdalec
Obyčtov-Světnov
Veselíčko-Lísek
Rudolec-Vatín
Přibyslav-Znětínek

10. kolo

N.Ves-Znětínek
Vatín-Přibyslav
Lísek-Rudolec
Světnov-Veselíčko
Bohdalec-Obyčtov
Křídla-Ostrov
Olešná-Jámy
Bobrůvka-V.Losenice
Slavkovice-V.Městec

11. kolo

V.Městec-N.Ves
V.Losenice-Slavkovice
Jámy-Bobrůvka
Ostrov-Olešná
Obyčtov-Křídla
Veselíčko-Bohdalec
Rudolec-Světnov
Přibyslav-Lísek
Znětínek-Vatín

12. kolo

N.Ves-Vatín
Lísek-Znětínek
Světnov-Přibyslav
Bohdalec-Rudolec
Křídla-Veselíčko
Olešná-Obyčtov
Bobrůvka-Ostrov
Slavkovice-Jámy
V.Městec-V.Losenice

13. kolo

V.Losenice-N.Ves
Jámy-V.Městec
Ostrov-Slavkovice
Obyčtov-Bobrůvka
Veselíčko-Olešná
Rudolec-Křídla
Přibyslav-Bohdalec
Znětínek-Světnov
Vatín-Lísek

14. kolo

N.Ves-Lísek
Světnov-Vatín
Bohdalec-Znětínek
Křídla-Přibyslav
Olešná-Rudolec
Bobrůvka-Veselíčko
Slavkovice-Obyčtov
V.Městec-Ostrov
V.Losenice-Jámy

15. kolo

Jámy-N.Ves
Ostrov-V.Losenice
Obyčtov-V.Městec
Veselíčko-Slavkovice
Rudolec-Bobrůvka
Přibyslav-Olešná
Znětínek-Křídla
Vatín-Bohdalec
Lísek-Světnov

16. kolo

N.Ves-Světnov
Bohdalec-Lísek
Křídla-Vatín
Olešná-Znětínek
Bobrůvka-Přibyslav
Slavkovice-Rudolec
V.Městec-Veselíčko
V.Losenice-Obyčtov
Jámy-Ostrov

17. kolo

Ostrov-N.Ves
Obyčtov-Jámy
Veselíčko-V.Losenice
Rudolec-V.Městec
Přibyslav-Slavkovice
Znětínek-Bobrůvka
Vatín-Olešná
Lísek-Křídla
Světnov-Bohdalec


Archiv rozlosování

Aktuální výsledky

1. kolo

Bohdalec - Přibyslav
N. Ves - Veselíčko
Slavkovice - Světnov
Olešná - Znětínek
Řečice - Škrdlovice
Ostrov - Vatín
Pavlov - Rudolec
:
:
:
:
:
:
: