Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Rozlosování - sezóna 2007 / 2008

Zpět

Nadstavbová část

... odehráno ...


1. kolo

V.Losenice-Znětínek
Přibyslav-Slavkovice
N.Ves-Jámy
Olešná-Bobrůvka
Křídla-Bohdalec
Veselíčko-Rudolec
Světnov-V.Městec
Ostrov-Vatín
Lísek-Obyčtov

2. kolo

Znětínek-Obyčtov
Vatín-Lísek
V.Městec-Ostrov
Rudolec-Světnov
Bohdalec-Veselíčko
Bobrůvka-Křídla
Jámy-Olešná
Slavkovice-N.Ves
V.Losenice-Přibyslav

3. kolo

Přibyslav-Znětínek
N.Ves-V.Losenice
Olešná-Slavkovice
Křídla-Jámy
Veselíčko-Bobrůvka
Světnov-Bohdalec
Ostrov-Rudolec
Lísek-V.Městec
Obyčtov-Vatín

4. kolo

Znětínek-Vatín
V.Městec-Obyčtov
Rudolec-Lísek
Bohdalec-Ostrov
Bobrůvka-Světnov
Jámy-Veselíčko
Slavkovice-Křídla
V.Losenice-Olešná
Přibyslav-N.Ves

5. kolo

N.Ves-Znětínek
Olešná-Přibyslav
Křídla-V.Losenice
Veselíčko-Slavkovice
Světnov-Jámy
Ostrov-Bobrůvka
Lísek-Bohdalec
Obyčtov-Rudolec
Vatín-V.Městec

6. kolo

Znětínek-V.Městec
Rudolec-Vatín
Bohdalec-Obyčtov
Bobrůvka-Lísek
Jámy-Ostrov
Slavkovice-Světnov
V.Losenice-Veselíčko
Přibyslav-Křídla
N.Ves-Olešná

7. kolo

Olešná-Znětínek
Křídla-N.Ves
Veselíčko-Přibyslav
Světnov-V.Losenice
Ostrov-Slavkovice
Lísek-Jámy
Obyčtov-Bobrůvka
Vatín-Bohdalec
V.Městec-Rudolec

8. kolo

Znětínek-Rudolec
Bohdalec-V.Městec
Bobrůvka-Vatín
Jámy-Obyčtov
Slavkovice-Lísek
V.Losenice-Ostrov
Přibyslav-Světnov
N.Ves-Veselíčko
Olešná-Křídla

9. kolo

Křídla-Znětínek
Veselíčko-Olešná
Světnov-N.Ves
Ostrov-Přibyslav
Lísek-V.Losenice
Obyčtov-Slavkovice
Vatín-Jámy
V.Městec-Bobrůvka
Rudolec-Bohdalec

10. kolo

Znětínek-Bohdalec
Bobrůvka-Rudolec
Jámy-V.Městec
Slavkovice-Vatín
V.Losenice-Obyčtov
Přibyslav-Lísek
N.Ves-Ostrov
Olešná-Světnov
Křídla-Veselíčko

11. kolo

Veselíčko-Znětínek
Světnov-Křídla
Ostrov-Olešná
Lísek-N.Ves
Obyčtov-Přibyslav
Vatín-V.Losenice
V.Městec-Slavkovice
Rudolec-Jámy
Bohdalec-Bobrůvka

12. kolo

Znětínek-Bobrůvka
Jámy-Bohdalec
Slavkovice-Rudolec
V.Losenice-V.Městec
Přibyslav-Vatín
N.Ves-Obyčtov
Olešná-Lísek
Křídla-Ostrov
Veselíčko-Světnov

13. kolo

Světnov-Znětínek
Ostrov-Veselíčko
Lísek-Křídla
Obyčtov-Olešná
Vatín-N.Ves
V.Městec-Přibyslav
Rudolec-V.Losenice
Bohdalec-Slavkovice
Bobrůvka-Jámy

14. kolo

Znětínek-Jámy
Slavkovice-Bobrůvka
V.Losenice-Bohdalec
Přibyslav-Rudolec
N.Ves-V.Městec
Olešná-Vatín
Křídla-Obyčtov
Veselíčko-Lísek
Světnov-Ostrov

15. kolo

Ostrov-Znětínek
Lísek-Světnov
Obyčtov-Veselíčko
Vatín-Křídla
V.Městec-Olešná
Rudolec-N.Ves
Bohdalec-Přibyslav
Bobrůvka-V.Losenice
Jámy-Slavkovice

16. kolo

Znětínek-Slavkovice
V.Losenice-Jámy
Přibyslav-Bobrůvka
N.Ves-Bohdalec
Olešná-Rudolec
Křídla-V.Městec
Veselíčko-Vatín
Světnov-Obyčtov
Ostrov-Lísek

17. kolo

Lísek-Znětínek
Obyčtov-Ostrov
Vatín-Světnov
V.Městec-Veselíčko
Rudolec-Křídla
Bohdalec-Olešná
Bobrůvka-N.Ves
Jámy-Přibyslav
Slavkovice-V.Losenice


Archiv rozlosování

Aktuální výsledky

7. kolo

N. Ves - Světnov
Řečice - Pavlov
Znětínek - Přibyslav
Škrdlovice - Veselíčko
Ostrov - Bohdalec
Olešná - Slavkovice
Vatín - Rudolec
3 : 13
8 : 1
1 : 5
4 : 5
:
:
:

6. kolo

Rudolec - Znětínek
Světnov - Škrdlovice
Veselíčko - Vatín
Pavlov - N. Ves
Přibyslav - Olešná
Bohdalec - Řečice
Slavkovice - Ostrov
7 : 1
10 : 2
3 : 13
4 : 4
15 : 1
4 : 1
7 : 4

5. kolo

Vatín - Škrdlovice
Ostrov - Přibyslav
Pavlov - Světnov
Olešná - Rudolec
N. Ves - Bohdalec
Řečice - Slavkovice
Znětínek - Veselíčko
8 : 3
2 : 4
2 : 10
2 : 9
3 : 7
6 : 1
3 : 2