Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Rozlosování - sezóna 2006 / 2007

Zpět

Všechny zápasy v sezóně 2006 / 2007 byly již odehrány.


1. kolo

Přibyslav - volno
Světnov - N.Ves
Obyčtov - Křídla
Znětínek - V.Losenice
Nížkov - Veselíčko
Lísek - Bobrůvka
Jámy - Slavkovice
Rudolec - Bohdalec
Vatín - Ostrov
Olešná - V.Městec

2. kolo

V.Městec - volno
Ostrov - Olešná
Bohdalec - Vatín
Slavkovice - Rudolec
Bobrůvka - Jámy
Veselíčko - Lísek
V.Losenice - Nížkov
Křídla - Znětínek
N.Ves - Obyčtov
Přibyslav - Světnov

3. kolo

Světnov - volno
Obyčtov - Přibyslav
Znětínek - N.Ves
Nížkov - Křídla
Lísek - V.Losenice
Jámy - Veselíčko
Rudolec - Bobrůvka
Vatín - Slavkovice
Olešná - Bohdalec
V.Městec - Ostrov

4. kolo

Ostrov - volno
Bohdalec - V.Městec
Slavkovice - Olešná
Bobrůvka - Vatín
Veselíčko - Rudolec
V.Losenice - Jámy
Křídla - Lísek
N.Ves - Nížkov
Přibyslav - Znětínek
Světnov - Obyčtov

5. kolo

Obyčtov - volno
Znětínek - Světnov
Nížkov - Přibyslav
Lísek - N.Ves
Jámy - Křídla
Rudolec - V.Losenice
Vatín - Veselíčko
Olešná - Bobrůvka
V.Městec - Slavkovice
Ostrov - Bohdalec

6. kolo

Bohdalec - volno
Slavkovice - Ostrov
Bobrůvka - V.Městec
Veselíčko - Olešná
V.Losenice - Vatín
Křídla - Rudolec
N.Ves - Jámy
Přibyslav - Lísek
Světnov - Nížkov
Obyčtov - Znětínek

7. kolo

Znětínek - volno
Nížkov - Obyčtov
Lísek - Světnov
Jámy - Přibyslav
Rudolec - N.Ves
Vatín - Křídla
Olešná - V.Losenice
V.Městec - Veselíčko
Ostrov - Bobrůvka
Bohdalec - Slavkovice

8. kolo

Slavkovice - volno
Bobrůvka - Bohdalec
Veselíčko - Ostrov
V.Losenice - V.Městec
Křídla - Olešná
N.Ves - Vatín
Přibyslav - Rudolec
Světnov - Jámy
Obyčtov - Lísek
Znětínek - Nížkov

9. kolo

Nížkov - volno
Lísek - Znětínek
Jámy - Obyčtov
Rudolec - Světnov
Vatín - Přibyslav
Olešná - N.Ves
V.Městec - Křídla
Ostrov - V.Losenice
Bohdalec - Veselíčko
Slavkovice - Bobrůvka

10. kolo

Bobrůvka - volno
Veselíčko - Slavkovice
V.Losenice - Bohdalec
Křídla - Ostrov
N.Ves - V.Městec
Přibyslav - Olešná
Světnov - Vatín
Obyčtov - Rudolec
Znětínek - Jámy
Nížkov - Lísek

11. kolo

Lísek - volno
Jámy - Nížkov
Rudolec - Znětínek
Vatín - Obyčtov
Olešná - Světnov
V.Městec - Přibyslav
Ostrov - N.Ves
Bohdalec - Křídla
Slavkovice - V.Losenice
Bobrůvka - Veselíčko

12. kolo

Veselíčko - volno
V.Losenice - Bobrůvka
Křídla - Slavkovice
N.Ves - Bohdalec
Přibyslav - Ostrov
Světnov - V.Městec
Obyčtov - Olešná
Znětínek - Vatín
Nížkov - Rudolec
Lísek - Jámy

13. kolo

Jámy - volno
Rudolec - Lísek
Vatín - Nížkov
Olešná - Znětínek
V.Městec - Obyčtov
Ostrov - Světnov
Bohdalec - Přibyslav
Slavkovice - N.Ves
Bobrůvka - Křídla
Veselíčko - V.Losenice

14. kolo

V.Losenice - volno
Křídla - Veselíčko
N.Ves - Bobrůvka
Přibyslav - Slavkovice
Světnov - Bohdalec
Obyčtov - Ostrov
Znětínek - V.Městec
Nížkov - Olešná
Lísek - Vatín
Jámy - Rudolec

15. kolo

Rudolec - volno
Vatín - Jámy
Olešná - Lísek
V.Městec - Nížkov
Ostrov - Znětínek
Bohdalec - Obyčtov
Slavkovice - Světnov
Bobrůvka - Přibyslav
Veselíčko - N.Ves
V.Losenice - Křídla

16. kolo

Křídla - volno
N.Ves - V.Losenice
Přibyslav - Veselíčko
Světnov - Bobrůvka
Obyčtov - Slavkovice
Znětínek - Bohdalec
Nížkov - Ostrov
Lísek - V.Městec
Jámy - Olešná
Rudolec - Vatín

17. kolo

Vatín - volno
Olešná - Rudolec
V.Městec - Jámy
Ostrov - Lísek
Bohdalec - Nížkov
Slavkovice - Znětínek
Bobrůvka - Obyčtov
Veselíčko - Světnov
V.Losenice - Přibyslav
Křídla - N.Ves

18. kolo

N.Ves - volno
Přibyslav - Křídla
Světnov - V.Losenice
Obyčtov - Veselíčko
Znětínek - Bobrůvka
Nížkov - Slavkovice
Lísek - Bohdalec
Jámy - Ostrov
Rudolec - V.Městec
Vatín - Olešná

19. kolo

Olešná - volno
V.Městec - Vatín
Ostrov - Rudolec
Bohdalec - Jámy
Slavkovice - Lísek
Bobrůvka - Nížkov
Veselíčko - Znětínek
V.Losenice - Obyčtov
Křídla - Světnov
N.Ves - Přibyslav


Archiv rozlosování

Aktuální výsledky

1. kolo

Bohdalec - Přibyslav
N. Ves - Veselíčko
Slavkovice - Světnov
Olešná - Znětínek
Řečice - Škrdlovice
Ostrov - Vatín
Pavlov - Rudolec
:
:
:
:
:
:
: