Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

Rozlosování - sezóna 2005 / 2006

Zpět

Rozpis play off 1.-4. místo, 5.-8. místo a 9.-16. místo, o 17.-18. místo:

Všechny zápasy Play-off v sezóně 2005 / 2006 byly již odehrány.


1. kolo

N.Ves-Olešná
Znětínek-Lísek
Veselíčko-V.Losenice
Bohdalec-Nížkov
Slavkovice-Jámy
Přibyslav-Křídla
Rudolec-Bobrůvka
Obyčtov-V.Městec
Světnov-Ostrov

2. kolo

Olešná-Ostrov
V.Městec-Světnov
Bobrůvka-Obyčtov
Křídla-Rudolec
Jámy-Přibyslav
Nížkov-Slavkovice
V.Losenice-Bohdalec
Lísek-Veselíčko
N.Ves-Znětínek

3. kolo

Znětínek-Olešná
Veselíčko-N.Ves
Bohdalec-Lísek
Slavkovice-V.Los.
Přibyslav-Nížkov
Rudolec-Jámy
Obyčtov-Křídla
Světnov-Bobrůvka
Ostrov-V.Městec

4. kolo

Olešná-V.Městec
Bobrůvka-Ostrov
Křídla-Světnov
Jámy-Obyčtov
Nížkov-Rudolec
V.Losenice-Přibyslav
Lísek-Slavkovice
N.Ves-Bohdalec
Znětínek-Veselíčko

5. kolo

Veselíčko-Olešná
Bohdalec-Znětínek
Slavkovice-N.Ves
Přibyslav-Lísek
Rudolec-V.Losenice
Obyčtov-Nížkov
Světnov-Jámy
Ostrov-Křídla
V.Městec-Bobrůvka

6. kolo

Olešná-Bobrůvka
Křídla-V.Městec
Jámy-Ostrov
Nížkov-Světnov
V.Losenice-Obyčtov
Lísek-Rudolec
N.Ves-Přibyslav
Znětínek-Slavkovice
Veselíčko-Bohdalec

7. kolo

Bohdalec-Olešná
Slavkovice-Veselíčko
Přibyslav-Znětínek
Rudolec-N.Ves
Obyčtov-Lísek
Světnov-V.Losenice
Ostrov-Nížkov
V.Městec-Jámy
Bobrůvka-Křídla

8. kolo

Olešná-Křídla
Jámy-Bobrůvka
Nížkov-V.Městec
V.Losenice-Ostrov
Lísek-Světnov
N.Ves-Obyčtov
Znětínek-Rudolec
Veselíčko-Přibyslav
Bohdalec-Slavkovice

9. kolo

Slavkovice-Olešná
Přibyslav-Bohdalec
Rudolec-Veselíčko
Obyčtov-Znětínek
Světnov-N.Ves
Ostrov-Lísek
V.Městec-V.Losenice
Bobrůvka-Nížkov
Křídla-Jámy

10. kolo

Olešná-Jámy
Nížkov-Křídla
V.Losenice-Bobrůvka
Lísek-V.Městec
N.Ves-Ostrov
Znětínek-Světnov
Veselíčko-Obyčtov
Bohdalec-Rudolec
Slavkovice-Přibyslav

11. kolo

Přibyslav-Olešná
Rudolec-Slavkovice
Obyčtov-Bohdalec
Světnov-Veselíčko
Ostrov-Znětínek
V.Městec-N.Ves
Bobrůvka-Lísek
Křídla-V.Losenice
Jámy-Nížkov

12. kolo

Olešná-Nížkov
V.Losenice-Jámy
Lísek-Křídla
N.Ves-Bobrůvka
Znětínek-V.Městec
Veselíčko-Ostrov
Bohdalec-Světnov
Slavkovice-Obyčtov
Přibyslav-Rudolec

13. kolo

Rudolec-Olešná
Obyčtov-Přibyslav
Světnov-Slavkovice
Ostrov-Bohdalec
V.Městec-Veselíčko
Bobrůvka-Znětínek
Křídla-N.Ves
Jámy-Lísek
Nížkov-V.Losenice

14. kolo

Olešná-V.Losenice
Lísek-Nížkov
N.Ves-Jámy
Znětínek-Křídla
Veselíčko-Bobrůvka
Bohdalec-V.Městec
Slavkovice-Ostrov
Přibyslav-Světnov
Rudolec-Obyčtov

15. kolo

Obyčtov-Olešná
Světnov-Rudolec
Ostrov-Přibyslav
V.Městec-Slavkovice
Bobrůvka-Bohdalec
Křídla-Veselíčko
Jámy-Znětínek
Nížkov-N.Ves
V.Losenice-Lísek

16. kolo

Olešná-Lísek
N.Ves-V.Losenice
Znětínek-Nížkov
Veselíčko-Jámy
Bohdalec-Křídla
Slavkovice-Bobrůvka
Přibyslav-V.Městec
Rudolec-Ostrov
Obyčtov-Světnov

17. kolo

Světnov-Olešná
Ostrov-Obyčtov
V.Městec-Rudolec
Bobrůvka-Přibyslav
Křídla-Slavkovice
Jámy-Bohdalec
Nížkov-Veselíčko
V.Losenice-Znětínek
Lísek-N.Ves


Archiv rozlosování

Aktuální výsledky

1. kolo

Bohdalec - Přibyslav
N. Ves - Veselíčko
Slavkovice - Světnov
Olešná - Znětínek
Řečice - Škrdlovice
Ostrov - Vatín
Pavlov - Rudolec
:
:
:
:
:
:
: